Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Time4Play.Net Tekkit classic serveris!


Time4Play

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

:D čia toks "konkurentas" jau buvo, sakė 1TBram hostą ims :D Tai čia ir taspats. Šneka ir pats nesupranta apie ką, o jei ir "paleis" tai jaučiu su kokiais foruminiais failais, na viską pamatysim :)

Nekuriu aš tekkit serverio. Aš esu dasidėjęs prie essentials taleportų sistemų - jos yra pačios paprasčiausios, na bet vistiek galiu pasigirti prisidėjęs prie garsiausio plugino ir tai dirbau ne vienas su tomis sistemomis. Tekkit serverio nekursiu nes pastebėjau, kad daugeliui žmonių tiesiog sunku įsirašyti modus. Todėl esu gryžęs prie seno projekto Castle Wars kurią gali rasti štai čia http://www.supergames.lt/topic/156178-castlewars-jau-greitai-tai-kas-nematyta-1-video-lilatyeu/page-2 , bet čia vėl darbai trūksta tik dėl to kad įsileidžiu ne kokių builderių todėl manau www.ZOM.lt projekte dasidėsiu prie Vanilla/Build serverio. Todėl manęs prašau taip nenuvertinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, nėra čia ko pavydėti, bet nuo vienos temos peršokti iškarto ant reklamos sorry čia tikrai žemas lygis

Žemas lygis stumti ant žmogaus, kad jis nieko neišmano ir bene esi už visus geresnis, bet tau įrodymui pateikiau apie save šiek tiek info, jei nori apie mane daugiau sužinoti gali susirasti mano skype. Jei tau tai pasirodė reklama, tada nežinau aš nekviečiau į niekur ateiti tik pasakiau kur dirbu, nes sakiai, kad dirbu su forumo kažkieno įmestais pluginais - klydai. Aš tau tik gero linkiu ir tobulėjumo, bet kai mane užsišoki iš oro lyg nieko neišmanantį yra dar žemesnis lygis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ajazau jaučiu google paskaitei kaip programuojama java tavo žiniai tokio š kaip JavaScript frazė programavime nevartojama (manau tai atėjo iš puslapių kūrėjų), arba neesu girdėjęs susidūręs tik su tokiais atvėjais kaip Java language, Eclipse na ir kiti dalykai tokios frazės kaip else if, bukkit nuskaitymas ždž aš tau nesusakysiu visos jo kalbos, nes turbūt ne visi ją atmintinai moka(o dar tokiai beždžione kaip tau, nemanau kad apsimoka aiškinti, nes vistiek nieko nesuprasi). Na aišku dar daug nesamonių yra su javą, bet pagrinde dirbu su C++ , nes egzaminuose reikalinga būtent ji (Taip mano programavimo mokytoja sakė). O tau siūlau susižinoti ką reiškia javascript ir apskirtai ką reiškia script nes čia smarkiai nusišnekėjai :D

 

Kaip ir minėjau gali susirasti mano skype. Jei netiki mano pastangomis aš tau suporgramuosiu pluginą aišku imsiu 70+ LT kaip iš tavęs, nes šiaip maladiec žmonėms ir nemokamai padariau. Galėsiu parodyti visą programavimo procesą per skype skambutį.

Redaguota , nario Bolter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš kalbėjau apstrakčiai Apie JAVA kalbą  :blink: najau tiekto, kad jau dediesi tokiu "Specu" numesk savo essential darbelį, bei įrodymus. Jei nenumesi ar bandysi "Atsimazinti" - viskas aišku.

Žiūriu net nesi buvęs egzamine   :taika: , man kiek pamenu buvo taip, kad nesvarbu kokiomis priemonėmis, svarbu darbas neplagijuotas, neripintas. 

Redaguota , nario Time4Play
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...