Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Time4Play.Net Tekkit classic serveris!


Time4Play

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Naujas, stabilus žaidimų tinklas Time4Play pristato savo Tekkit Classic serverį.
IP: tekkit.time4play.net Arba 91.211.245.154 

 

Mūsų Websaitas: http://Time4Play.net 
Apie Serverį:
Veikia visas DM-Rm tools rinkinys
15 rankup su vis nauju ./kit
Idėti Fc mokesčiai
Užbaniniti visi Buginimo itemai
Free žaidimas Cracked serveris.
Serveris paleistas ant licenzijuoto McMyAdmin pulto
Į VPS'ą idėta anti ddos sistema
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sveiki, esame naujas projektas kuriamia profesionaliai, patikimai sumastėme sukurti Tekkit Classic. Šis serveris bus unikalus savo sistemomis, nes visas craft bukkitas perdirbtas ant Web duombazės naudojant Mysql. Kuriamia naujas sistemas, kolkas idėtos tik pagrindinės. Laukite atnaujinimų
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serverio Host info:
Serveris veikia ant VPS serverio |VPSNET.LT|

RAM: 8192 MB
Vieta: 60 GB

Pralaidumas: 140 Mbps

CPU: 13 GHz nuo Intel i7

 

 

Linkime gero žaidimo
Redaguota , nario Time4Play
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Konkurencija yra sveikas dalykas, bet jei neturi java žinių patarčiau net nepradėti, bus veltui sugaištas laikas.

Kažin ar mano kurtais pluginais nesinaudoji ? :) Be to esu turėjęs užsenuje daug serverių pagrinde RPG žaizdavo 100 + žaidėjų, bet tekkit man naujas dalykas :|

Redaguota , nario Bolter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažin ar mano kurtais pluginais nesinaudoji ? :) Be to esu turėjęs užsenuje daug serverių pagrinde RPG žaizdavo 100 + žaidėjų, bet tekkit man naujas dalykas :|

Kaip aš galiu naudotis būtent tavo pluginais, jų tu nekuri ir nepatentuoji dev.bukkit. O jie būtent iš ten ir imti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...