Peršokti į turinį

Kiek vertas toks kompiuteris?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3764 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Nea, jau jam 4 metai, pagalvoji tai? Kad nuvertėję jau jie.

Aš turėjau omeny, kad labai didelę kainą siūlai.

 

600-700 LT yra tokia kaina. Bet rastum kas ir už 800 LT nupirktų manau. 

Aš jo neparduodu, aš tokį noriu pirkti. Pažįstamas parduoda, tad pagalvojau, būtų visai nebloga proga pakeisti savo 80lt vertės kompą į geresnį. Pinigai neleidžia dairytis į geresnius, tad maždaug ties tokiu aš ir apsistojau. Kainą man siūlo 500-600lt, kaip supratau iš beveik visų jūsų kalbų, tokia kaina visai apsimoka.

Redaguota , nario PowerFruitas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Aš jo neparduodu, aš tokį noriu pirkti. Pažįstamas parduoda, tad pagalvojau, būtų visai nebloga proga pakeisti savo 80lt vertės kompą į geresnį. Pinigai neleidžia dairytis į geresnius, tad maždaug ties tokiu aš ir apsistojau. Kainą man siūlo 500-600lt, kaip supratau iš beveik visų jūsų kalbų, tokia kaina visai apsimoka.

Na už tokią kainą tikrai apsimoką :)

Vaizdo plokštė šiek tiek galingesnė už GTX 650, tik gaila jog palaiko iki DirectX 10-tos versijos, bet dar bus galima normaliai "pagrajinti" :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Vaizdo plokštė šiek tiek galingesnė už GTX 650, tik gaila jog palaiko iki DirectX 10-tos versijos, bet dar bus galima normaliai "pagrajinti" :)

Turėjau pats kompiuterį su GTX 650, gan nebloga vaizdo plokštė, bet internete abi palyginus, tai GTX 260 žymiai prastesnė. Čia taip išeina, kad tie skaičiai ant vaizdo plokščių pavadinimų, tai kuo didesnis, tuo naujesnė technologija. Ir pvz 280 panašios galios kaip 370, ji panašios galios kaip 460, ši panašios galios kaip 550, ir 640 panašios galios į 550. Didžiausias skirtumas tarp jų, tai kuo naujesnė, tuo mažiau valgo elektros, mažiau kaista ir palaiko daugiau technologijų. Bet visgi skirtumas tarp šių dviejų vaizdo plokščių tikrai nemažas, pažiūrėjus internete, kiek maždaug fps ant tam tikro žaidimo su viena korta ir su kita.

Redaguota , nario PowerFruitas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėjau pats kompiuterį su GTX 650, gan nebloga vaizdo plokštė, bet internete abi palyginus, tai GTX 260 žymiai prastesnė. Čia taip išeina, kad tie skaičiai ant vaizdo plokščių pavadinimų, tai kuo didesnis, tuo naujesnė technologija. Ir pvz 280 panašios galios kaip 370, ji panašios galios kaip 460, ši panašios galios kaip 550, ir 640 panašios galios į 550. Didžiausias skirtumas tarp jų, tai kuo naujesnė, tuo mažiau valgo elektros, mažiau kaista ir palaiko daugiau technologijų. Bet visgi skirtumas tarp šių dviejų vaizdo plokščių tikrai nemažas, pažiūrėjus internete, kiek maždaug fps ant tam tikro žaidimo su viena korta ir su kita.

GTX 260 nėra žymiai prastesnė, ji tik šiek tiek nusileidžia GTX 650, bet jos abi veikia ganėtinai panašiai. Sprendžiant iš to jog GTX 260 yra sena kortą, ji dar vis neatsilieką nuo naujųjų. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Uz toki neduociau 500LT, nes pirkau uz 1500lt, nauja ir labai gera..

 

Vaizdas: GTX 650 Ti OC

Procas: 6 Branduoliu AMD FX-6300 su Turbo 4.1 GHz.

Ramai: 8GB , 1TB atminties.

 

Krc, jei tu nori toki pirkti tai tikrai nesiulau, nes jei iskrapstytum kokius 2k galetum tikrai gera nusipirkt :)

Redaguota , nario Woof`@
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu 2k sukrapštyt pavyktų, tai į tokius tikrai nežiūrėčiau, pats prieš pusę metų turėjau vos ne tokį patį kompą kaip pas tave, tik taip gavosi, kad dabar su labai prastu sėdžiu. Jeigu už 500lt žinot ką geresnio, negu tas, kurį aš numečiau, būtų gerai, jeigu praneštumėt.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie TDP kalbėta nebuvo, tu čia iš oro išlindai :D Su GTX 260 galima pažaist Battlefield 4 Ultra-High ant 720p

tai ir sakau atsilieka tuom jog TDP aukštas ahujienai, poto architektūra jau pasenusi ir visa kita. Kad galima tai galima pažaist,bet nesitikėčiau iš jos kad ji dar tarnaus daugiau nei pusantrų maximum 2 metus :D

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3764 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...