Peršokti į turinį

[SALG.LT] Fermerio/medkirčio darbas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3762 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tikrai nebloga sistema, šaunuolis, pirma karta tokia pamačiau, sekmės ir toliau kurti geras sistemas . :)

P.S. Šiuo metu ieškau geresnio sa-mp serverio, ir manau kaip atrakinsite serverį būtinai aplankysiu apsižiūrėti, tikiuosi nepavirsite laikui bėgant į tas vaikų smėlę dėžes kaip (LMG/SARG/LRG) . :)

Redaguota , nario Mr.DeluX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ahh. Tikrai nenustebinot... ELS, SOC'as, tokias sistemas turi nieko čia sunkaus pakeisti prie medžio koordinates, kad butu pavirtes, po kiek laiko vel papjaustytu, timeriai, koordinates, animacijos tai yra lengva, tai yra nusibodę, kažką unikaliau, negu tai.

Kažkodėl kai buvai apine skripteris to nepadarei ;) Kai padarysi galėsi taip lengvabūdiškai ir vertint.

 

Dėkui visiems už nuomones. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkodėl kai buvai apine skripteris to nepadarei ;) Kai padarysi galėsi taip lengvabūdiškai ir vertint.

Dėkui visiems už nuomones. :)

Taip buvau, bet supranti viskas ateina per laiką. Seniau daug ko nemokejau, tačiau pagalvojęs gerokai atrodė kad išeitu. Apine nedariau tos sistemos, nes nebuvo apie ja minties, jokios apsoliučios ir aišku man tos modifikacijos kodas nebuvo ir nėra lengvas. Tik nesakyk, kad ilgai kūrėi, nepatikėsiu!

Nėra už ką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip buvau, bet supranti viskas ateina per laiką. Seniau daug ko nemokejau, tačiau pagalvojęs gerokai atrodė kad išeitu. Apine nedariau tos sistemos, nes nebuvo apie ja minties, jokios apsoliučios ir aišku man tos modifikacijos kodas nebuvo ir nėra lengvas. Tik nesakyk, kad ilgai kūrėi, nepatikėsiu!

Nėra už ką.

Na kūrimas užtruko apie +-2 valandas su testavimu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Savotiškai įdomi sistema kuri turi pliusų ir minusų. Kaip pamačiau temą tai pagalvojau ir pasireikšti. Bent jau man asmeniškai sistema patiko , tik manau nėra tų judesių pjovimo tikroviškų , nes pjauni rąstus grynai kaip smurtaudamas per GTA SA ... Padėjus malkas eini sudėjąs rankas taip pat kaip nešdamas jas. Tobulinti yra ką bet pliusas didelis , sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet spėju labiausiai reikalavo laiko tikrinamas ar prie medžio, tikrinimas kokį medį pjauna ir nuvirtimo/atsatymo kordinates, taip?

Ne :D Kaip nekeista ilgiausiai užtrukau su malkų įdėjimu į automobilį, kadangi nors kodas buvo geras neveikė, tikriausiai kad Dinaminį objektą tas malkas kūriau, o kai normalų padariau veikė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3762 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...