EdckA`

Venesuelos prezidentas pasmerkė naują žaidimą

Recommended Posts

mercenaries_px250.jpg

Į diktatoriškus valdymo metodus linkęs Venesuelos prezidentas Hugo Chavezas pasmerkė naują žaidimą, kuris pasirodė praėjusią savaitę Jungtinėse Valstijose. Vieno iš „Electronic Arts“ padalinių išleistas „Mercenaries 2: World in Flames” vaizduoja visišką Venesuelos sunaikinimą. Šios šalies vadovas tai įvertino kaip propagandinį žinsgnį, siekiant pakloti psichologinius pamatus realiai invazijai.

Hugo Chavezas nuolat konfrontuoja su JAV valdžia. Naująjį „Electronic Arts“ kūrinį jis įvertino kaip „galimo karinio kmonflikto gaires“ dar 2006 m., kuomet pirmą kartą paskelbta apie žaidimo kūrimo planus. Šalį galimam karui su JAV jau ne vienerius metus ginkluojantis H.Chavezas, turi pagrindo baimei – JAV jau yra mėginusi organizuoti jo perversmą.

„Dėl žaidimo kilusi politinė kontroversija yra paprasčiausiai komiška. Galų gale reikia nepamiršti, kad tai viso labo vaizdo žaidimas“, - bet kokias „Mercenaries 2“ sąsajas su JAV vyriausybe kategoriškai atmetė „Electronic Arts“ atstovas Jeffas Brownas.

Žaidimą pristatančiame klipe vaizduojami su amerikietišku akcentu kalbantys kariniai samdiniai, kurie puola naftos gavybos bazes ir kaunasi gerai pažįstamose Venesuelos vietovėse.

Balsas.LT

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele