Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Samp ekranas susivares


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3735 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

http://www.part.lt/img/52ac66f9e25376658e72a1b9e80dc2d4760.png  va foto kaip buna per samp per kitus zaidimus kitaip ir uztringa ir pasidaro toks ir neina ne vieno zaidimo zaist mano driveriai nvidia geforce 8500 gt ir meta kartai melyna ekrana parasyta The problem seems to be caused by the following file nv4_disp kad pades kad man susitvarkytu duosiu daug +R3p  :)

Redaguota , nario Ernis_Sniper
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 Šiandien, 19:21

Tai gal tu daznai zaidima nuleidi? nes man irgi taip budavo kai zaidima vis nuleidineju :/

 

P.S Jeigu buvai perases tik GTA pabandyk perasyt ir SA-MP 

 

 

nuleidziu zaidima nudaznokai tikrai bet perasiau samp nieko o tu kaip isitaisiai ?

Redaguota , nario Ernis_Sniper
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Šiandien, 19:21

Tai gal tu daznai zaidima nuleidi? nes man irgi taip budavo kai zaidima vis nuleidineju :/

 

P.S Jeigu buvai perases tik GTA pabandyk perasyt ir SA-MP 

 

 

nuleidziu zaidima nudaznokai tikrai bet perasiau samp nieko o tu kaip isitaisiai ?

Nenuleidinek zaidimo daznai ir nesibugins.Kas 20 ar kas puse valandos tik nuleidinek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

1.Eik į Gta San folderi,spausk samp unninstal

2.Ištrink gta folderi

3.Siųskis normalu GTA be modu.Patariu iš Zmule,suvesk pasieškoje Zmules Gta San Andreas (Be modu)

4.Įsirasyk normalu sa-mp iš sa-mp.com

5.Bandyk tada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.Eik į Gta San folderi,spausk samp unninstal

2.Ištrink gta folderi

3.Siųskis normalu GTA be modu.Patariu iš Zmule,suvesk pasieškoje Zmules Gta San Andreas (Be modu)

4.Įsirasyk normalu sa-mp iš sa-mp.com

5.Bandyk tada.

http://www.ewar.lt/downloads/gta-san-andreas-install-be-modu-gta-sa/ is ce parsisiunciau gta o samp is sa-mp.com

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3735 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...