Peršokti į turinį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3774 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šioje temoje rasite mano siūlomus kompiuterius, kurių kainos sieks nuo 1000 iki 10'000 Lt ir daugiau. :)
Nesu AMD, Intel, ATI ar Nvidia hateris, todėl matysite visų kompanijų gaminius.
Pradėsiu nuo 'Starter' kompiuterių. Taipat pasiūlysiu kelis variantus kurie gali pakeisti jūsų konsolę - kas šiuo metu yra labai populeru.
Kiek vėliau prieisime ir prie tu žmonių kurie nori turėti iš galingiausių ir naujausių dalių sulipdytą sistemą.
Jūsų patogumui sistemos kuriamos atskirose temose.

Visos sistemos paremtos gerai šioje srityje žinomų žmonių tokiu kaip: Linus, Paul, Austin, Jayz ir dar dagiau... 

 

Intel starter: http://www.supergames.lt/topic/160447-intel-starter-kompiuteris-u%C5%BE-1000lt/

AMD starter: http://www.supergames.lt/topic/160439-amd-starter-kompiuteris-u%C5%BE-1000lt/

....

 

Tikiuosi, kad tema bus išskirta administratorių, nes tai naudinga tiems kas ieško kompiuterio už konkrečią sumą, dar nesukūrę temos jie pasiūlumų galės rasti čia. :)

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Vos ne kasdien tos dalys keičiasi, tad manau bevertė čia tema + kompiuteriai neišbandyti bus.

Geriau nueikit į http://www.youtube.com/user/duncan33303, jo kanale būna normalių buildų.

Žinau Aš Austin Evans ir nepasakyčiau, kad pas jį geriausi buildai, beto jis irgi PC netestuoja, arba aš mažai jo video žiūrėjau. ( tiksliau testuoja, bet retai )

Taipat nesakau, kad sudėčiau kašką geriau nei jis ( taipogi nesakau, kad blogiau ). Aš kaip ir jis pateiksiu savo pasiūlymus ir tie kurie ieško kompiuterio galės spresit ar verta pirkti. :)

 

Dalys keičiasi ne kasdien, ar bent jau tas tavo numylėtinis Austin kiekviena diena nesukuria naujų kompiuterių video. Beto, kas sakė, kad šių kompiuterių aš 'netobulinsiu' kai atsiras galimybė į juos už tą kainą idėti kašką geresnio.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

užtektu daug įvairiu varinatu kur kompai 1-2.5k.. nes jau už kokius 4-20k lietuvoj jau čia vienetas kuris pirks.. ir už tai kokius max 5k..  tai nelabai ir apsimoka už tuos 20k dėt :)

Na, tai bus tik 'mano malonumui'. Nemanau, kad kas pirks, dėsiu galbūt labiau tam, kad paganyti akis. :)

 

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepyk čia tik mano nuomone, bet tu man kaip žmogus visiškai į fruktą neši :) tavo postus paskaičius eina mintis kuri tesiama tas pats per tapatį per keletą kartų, todėl nelabai tikiu kad Tu kaip žmogus esi susipažines su komponentų veikimu(kaip jie veikia) to nežinant bus tik spėliojimas kaip pvz: quad channel 8gb ramai veiks greičiau nei single 8gb ar atvirkščiai nežiūrint į kitus faktorius. Todėl ir buildai daugiau ar mažiau gali būti šūdo verti, na o šiaip jei buildai šių YTeriu (būtent linuso) tai tuomet tikrai neblogi :)

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nepyk čia tik mano nuomone, bet tu man kaip žmogus visiškai į fruktą neši :) tavo postus paskaičius eina mintis kuri tesiama tas pats per tapatį per keletą kartų, todėl nelabai tikiu kad Tu kaip žmogus esi susipažines su komponentų veikimu(kaip jie veikia) to nežinant bus tik spėliojimas kaip pvz: quad channel 8gb ramai veiks greičiau nei single 8gb ar atvirkščiai nežiūrint į kitus faktorius. Todėl ir buildai daugiau ar mažiau gali būti šūdo verti, na o šiaip jei buildai šių YTeriu (būtent linuso) tai tuomet tikrai neblogi :)

Kadangi, esi Kompiuterių indžinerijos specealistas sakyk, turim 2 DIMM slotus, ką dėtum Kingston 2x4Gb ( 2133 MHz ) ar Samsung 1x8Gb ( 1600 MHz )

Pagrysk atsakymą kodėl. 

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kadangi, esi Kompiuterių indžinerijos specealistas sakyk, turim 2 DIMM slotus, ką dėtum Kingston 2x4Gb ( 1866 MHz ) ar Samsung 1x8Gb ( 1333 Mhz )

Pagrysk atsakymą kodėl. 

tu tik jau ant hyperion nekelk balso.. nes kai jis taves paklaus tai tu puse dalyku nežinosi  ir eisi googlint.... :) patikėk jis už tave daugiau žino , ir beje kur tie tawo kompiuteriai jau paliai viska turėjai vakar idėt tu vadinamu ''setupu'' ar kaip juos pavadint.. .bet nei vieno nemačiau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

tu tik jau ant hyperion nekelk balso.. nes kai jis taves paklaus tai tu puse dalyku nežinosi  ir eisi googlint.... :) patikėk jis už tave daugiau žino , ir beje kur tie tawo kompiuteriai jau paliai viska turėjai vakar idėt tu vadinamu ''setupu'' ar kaip juos pavadint.. .bet nei vieno nemačiau..

Svarstau ar dėti, nes sulaukiau daug neigiamų, nepagrystų komentarų. Aš ant jo nevarau tik paklausiau klausimo...

Beto manau, kad temos bus ne jums o tiems kuriem reikia kompiuterio, manau jūs pakankamai apie juos žinot, kad susidėtumėt patys, beto kai sukursiu savo variantus, galėsit pasiūlyti ką pakeisti, ką geresnio idėti. :)

Galų gale padarykit savo buildus ir dėkit, vietoj to, kad čia nepagrystai stumtumėt.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip patikėk, aš daug googlinu, bet mano tas googlinimas vadinamas yra tiesiog naujienų skaitymas, apžvalgos ir pan. aš balso nekeliu, tai tik mano nuomone, aš šio žmogaus nepažystu, bet man perskaičius jo postus susidare tokia nuomonė juo labiau, išsireikšiau ne apie tave o apie Expert* todėl man tavo nuomonė ši mažų mažiausiai rūpi :)
O atsakymas į Exper, iš esmės sistemis greitis didesnis būtu 2x4gb 2133mhz bet tik tuo atveju jei motinine palaikys tokį dažnį, jei ne tuomet 1x8gb atsižvelgiant į kainą ir į tai kad 2x* gaunasi tik maximum iki 1proc. galios prieaugis, bet ir tai reikėtu atsižvelgti į CL. Na apibendrinus lyginti reiktu 2x4gb 1600mhz ir 1x8gb mhz arba 2x4gb 2133mh ir 1x8 2133mhz . :)
Bėto aš nei kompiterių inžinerikas, nei dar kas nors, tiesiog jau daugiau kaip 5 metus domiuosi šia srytimi ir pačioje pradžioje negooglinau o tiesiog konsultavausi su tam tikru asmeniu :) kas mane ir patraukė lysti giliau į veikimo principus

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Taip patikėk, aš daug googlinu, bet mano tas googlinimas vadinamas yra tiesiog naujienų skaitymas, apžvalgos ir pan. aš balso nekeliu, tai tik mano nuomone, aš šio žmogaus nepažystu, bet man perskaičius jo postus susidare tokia nuomonė juo labiau, išsireikšiau ne apie tave o apie Expert* todėl man tavo nuomonė ši mažų mažiausiai rūpi :)

O atsakymas į Exper, iš esmės sistemis greitis didesnis būtu 2x4gb 2133mhz bet tik tuo atveju jei motinine palaikys tokį dažnį, jei ne tuomet 1x8gb atsižvelgiant į kainą ir į tai kad 2x* gaunasi tik maximum iki 1proc. galios prieaugis, bet ir tai reikėtu atsižvelgti į CL. Na apibendrinus lyginti reiktu 2x4gb 1600mhz ir 1x8gb mhz arba 2x4gb 2133mh ir 1x8 2133mhz . :)

Bėto aš nei kompiterių inžinerikas, nei dar kas nors, tiesiog jau daugiau kaip 5 metus domiuosi šia srytimi ir pačioje pradžioje negooglinau o tiesiog konsultavausi su tam tikru asmeniu :) kas mane ir patraukė lysti giliau į veikimo principus

 

 

Panašaus atsakymo laukiau, tik mano variantas sutrumpinus tavo "Viskas priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių." Turi APU tai man beabėjo pravers daugiau Mhx, ir beto vienas iš svarbių dalykų kurio nepaminėjai, būtent kodėl aš parašiau 2 DIMM slotai, nes įsidėsiu 2x4Gb, ir jai norėsi upgreidintis, sakykim + 1x8 Gb viena liaudiškai pasakius plokštelę gausi mesti lauk.

Malonu, kad pagaliau išsikaiškinom, kad nesi Kompiuteriu indžinerijos specealistas, kaip ir aš, galbūt tu mane suvarytum su klausimais, nes aš duomiuosi kompiutereis tik 2 metus, bet kuo toliau tuo labiau mano žinios auga. Ir kai prieisim prie buildų jie bus mano manynu geriausi tos kainos atžvilgiu ir be heitinimo ant AMD ar kt firmų, kaip tai daro daugelis parduotuvių. 

Na ir dar pridursiu, kad esu padares gan nemažai kompiuterių pažystamiem ir visi iki šiol veikia ir žmonės jais patenkinti... :) ( šiektiek virš 10, dar 2 grietu metu pareis, galbūt padarysiu video apie juos su buildo tema )

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Intel starter: bus įkelta 2014.01.14 dieną

AMD starter: bus įkelta 2014.01.14 dieną

 

Jau 15 diena, o vis nieko nėra... Manau galima trinti šią bereikšme ir niekam nereikalingą temą.

Nemoki susidėlioti kompiuterio dalių sąrašo pats? Pasigooglink, pasiyoutubink arba pirk jau sudėtą kompiuterį. Pvz.: http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/personaliniai_kompiuteriai/filter/66-2739

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jau 15 diena, o vis nieko nėra... Manau galima trinti šią bereikšme ir niekam nereikalingą temą.

Nemoki susidėlioti kompiuterio dalių sąrašo pats? Pasigooglink, pasiyoutubink arba pirk jau sudėtą kompiuterį. Pvz.: http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/personaliniai_kompiuteriai/filter/66-2739

 

Pasikaityk kelis postus aukščiau ir pisk *Myliu SuperGames.lt*... Nebbėra kantrybės kiekvienam aiškinti kas kur. Turiu darbo dahuje, ruošiuos egzaminam, nepagrystai 'stume' ir dar nepatenkinti, kad PC nesudėti, pagalvokit ką patys darot, kad jie būtų, nes kolkas tik neigiami atsiliepimai o dar pc nematę.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3774 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...