Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 43
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

nežinau kodėl žinok bet tiesiok nuėjau į system ir ištriniau šitą įkelta faila ir viskas veikai :D gal gali patarti kur reikia dėti savo map nes jai ikeliu pačiame gale scripto man meta tokį error:

 

C:\Documents and Settings\Gytis.B\Desktop\ManoGm\gamemodes\ManoGm.pwn(572) : error 021: symbol already defined: "CreateDynamicObject"

298f88468d6936deb62de99ff906d281156.gif

 

nežinau kodėl žinok bet tiesiok nuėjau į system ir ištriniau šitą įkelta faila ir viskas veikai :D gal gali patarti kur reikia dėti savo map nes jai ikeliu pačiame gale scripto man meta tokį error:

 

C:\Documents and Settings\Gytis.B\Desktop\ManoGm\gamemodes\ManoGm.pwn(572) : error 021: symbol already defined: "CreateDynamicObject"

O tai pas tave init text dokumento  nera?

QMkPpxPDYY0fu.gif


 


Išgerkim už tuos kurie dar džiaugiasi gyvenimu o ne internetu


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...