Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl epsilon'o veiklos


wersas1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3717 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Vertingesnė epsilon veikla:  

68 balsai

  1. 1. Vertingesnė epsilon veikla:

    • Atakavimas
    • Supportas
    • Abi veiklos vertingos ir geriau, jog epsilon apsiimtų ir supportu ir atakomis


Recommended Posts

Sveiki,
Labai ilgai jūsų laiko nenoriu užlaikyti ir turiu tik vieną nediduką klausimą. Ar manote, jog epsilon'o veikla atakuojant serverius su prastomis apsaugomis/prastu turiniu buvo vertingesnė negu kad dabartinė veiklos kryptis(Supportas)?
Tikiuosi, jog savo nuomonę pagrįsite temoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gerai, kont-argumentavimas. Jei projektas yra ganėtinai šūdino turinio, bet turi pakankamai pinigų reklamai jis vistiek surinks savo žaidėjų base'ą, kuris atneš pinigų jo plėtrai. Turinys tikėtinai nesikeis, bet projektas plėsis.
O dėl neeilinių projektų lietimo tai there's no point of attacking them. Visad stengdavomės užsiimti supportu ties jais ir sudaryti didesnes ar mažesnes sąjungas su norinčiais tobulėti ir idėjų bei kvalifikacijos turinčiais projektais.

EDIT:
Taip pat kuomet užsiimdavom atakomis tinklalapio lankomumas ir pačios komandos žinomumas buvo daug didesnis nei kad dabar- teikiant supportą. Dėl to realiai ir surengiau šią apklausą, kad sužinot visų nuomonę, kuri kaip ir tikėjaus truputį pinsis su realybe. Dabar teikiame supportą jau ganėtinai ilgą laiko tarpą, bet svetainės lankomumas ir supporto prašymas kuo toliau tuo labiau krenta.

EDIT 2:
Taigi, jeigu žmonės taip nori supporto kodėl jie neateina ir nepasiprašo jo, o atvirkščiai- palieka projektą?(Supporto teikiama kokybė tikrai nėra tragiška, šitą dalyką galit atmesti)

Ir paskutinis dalykas- norėčiau, kad nuomonę visgi pagrįstumėt, ne vien išsakytumėt. Išsakymui man užtektų vien tik to, kad paspaustumėt atsakymo mygtuką prie apklausos. Danke.

Redaguota , nario wersas1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš už serverių nulaužimą, kodėl ?

Nes tu eiliniu serverių su 2gb host ir be idėju pilna ju savininkai bando pasipelnyti kaip ir aš dariau kol supratau kad veltui laikau serveri. Tai trukdo tiems serveriams kurie verti dėmesio ir i kuriuos ideta daug darbo :) siulau pradeti nuo tu kurie yra nr 1 (mcservai.lt, m-craft.lt ir tt) nes ten tiesiog priperka balsu o serveris max pabuna 3 mėn

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui už visų pasisakymus, matau lygius stulpelius nuomonių apie supportus ir atakas ir matau, jog 3 balsais skirta daugiau idėjai, jog užsiimtumėm abiejais dalykais. Manau pagal apklausą ir stengsimės veikt, truputį atmesim nepavykusias idėjas ir sugrįšim prie senų idėjų taipogi. Į komandą bus išrinkta dar pora žmonių ir stengsimės aktyviau veikti. Tai tiek tam vakarui. Dar kart dėkui visiems prabalsavusiems ir visiems rašiusiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, šūdservių patraukimas, nuo Lietuvos Minecraft bendruomenės rinkos, ir buvo pagrindinė Epsilon idėja, kuria vadovaudamiesi jūs kažko ir pasiekėt, tapot žinomi, įgijot neblogą reputaciją (ypač tarp didžiausių Lietuvos serverių, kuriems teikdavot supportą, bei tų serverių žaidėjų), o paskutiniu metu, visas tas darbas, įgauta reputacija, mano akimis - baigia žlugti. Supportas... Nemačiau nei vieno. rimto ir didelio Minecraft serverių supporto, kuris, kaip jau ir sakiau, teiktų vien supportą, serveriams... Visos tos, didesnės Minecraft bendruomenės (šis forumas, manocraft.lt, minecraft.lt) orentuojasi į žaidėjus, jų linksmybes, jų supportą, o skilty, apie Minecraft serverius, išauga tik kaip papildomos, tad..., niekada nebuvo tikrai rimto ir gero Minecraft serverių supporto, negalvokit jog Epsilon galėtumėtų būti tam išimtis, nes, tiesiog Lietuvoje nėra tam paklausos, šūdservių savininkai domisi tik labai siauru ratu (pagrinde savo šūdserviais), o jūsų gal net bijo, tai anie kaip ir atkrenta, o rimti snukiai, dažniausiai geriau paaukos daugiau laiko googlinimui ir patys susiras tai, ko jiems reikia, negu tą darbą paliks jums... Aišku, supportsa yra gerai, aš esu UŽ jį, bet tai NĖRA pagrindinė Epsilon projekto idėja ir nemanau jog kada nors galėtų tokia tapti... Hackingas... Mmm... po velnių, reikia nors vienos komandos, kuri rimtai, dorai ir patikimai tuo užsiimtų! Jei žmonės pamatytų, kas būtų, jei Epsilon veikla būtų sustabdyta, manau, jie patys ateitų prašyt jūsų grįžimo :D... Neskaitant to, jog patys smarkiai mažinat šūdservių kiekį, bet tol, kol atvirai yrėtės šia linkme, net ir tų pačių šūdservių savininkai, prieš juos kurdami, manau pagalvodavo, ar tikrai apsimoka visa tai pradėti, ar apsimoka prasidėti su jumis... Mano galva komanda turėtų imtis daugiau drastiškų veiksmų ir traukt iš akių ne vien smulkius šūdservėlius, bet ir keletą rimtesnių, stambesnių serveriūkščių, kaip HardMC.lt, juk, kaip gali serveris vadintis serveriu, jei jame nėra ką veikti, ta prasme, atėjęs į serverį tu gauni visko ko nori, nes administracija kruopščiai stengiasi ir dėl to dirba, kas dieną gaudavau "Skype boto" žinutes iš jų pagr. administratoriaus, jog tuoj prasidės "Drop party", na, tai kas belieka serveryje, kai pagrindinės kūrėjų idėjos yra tiesiog sušikamos, o naujų, nei su žiburiu nerasi, na, nebent tas, kurias gali pasiūlyti dar koks 150 Lietuviškų serverių ir tada, be sėdėjimo kiauras dienas prie "safezone" ribos ir laimikio laukimo, nieko ir nelieka, tai, mano nuomone jog toks serveris, jog ir populiarus, neturėtų būti vertinamas labiau, nei tuščias šūdservis kvadartinės dėžės "spawn'u", taigi, mano galva, reikėtų persikoncentruoti į tokius serverius, o keletą tokių nuvertus, būtų didelė pamoka visiem, o galų gale ir patiems mažiau prie smulkių šūdservių knistis reikėtų, tai, mano pagrindinė mintis, jei jau tai daryt, tai daryt tai stambiai, o ne pogrindyje mažus serveriukus uždarinėt... Taigi, aš už abi veiklas...

 

Prepare for the battle against all shitservers

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, ne jūs tūrėtumet kištis į šūdserviu naikinimą, jei jis sugebėjo surinkti žaidėjus ir sugeba išlaikyti serverį. Tegul, negi jūms maišo, bet jeigu žmonės eina iš to serverio ir reklamuoja tą projektą tavo serveryje, va tada reikia į juos laužtis. O ne tada kada serveris pagal jus yra šūdservis... 

Redaguota , nario Amon
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, ne jūs tūrėtumet kištis į šūdserviu naikinimą, jei jis sugebėjo surinkti žaidėjus ir sugeba išlaikyti serverį. Tegul, negi jūms maišo, bet jeigu žmonės eina iš to serverio ir reklamuoja tą projektą tavo serveryje, va tada reikia į juos laužtis. O ne tada kada serveris pagal jus yra šūdservis... 

 

Na, praktiškai kiekvienas iš dabartinių populiariausių serverių (kuriuose žaidžia 50+) yra pažeidęs tas nerašytas taisykles, tad, pagal tave, juos reikėtų nuverst... Epsilon nelenda prie tų serverių, kurie nėra to nusipelnę, Epsilon nesiekia sunaikinti kuo daugiau serverių, o priešingai - tik tuos, kurie to nusipelnė, juk kažkas turi užsiimti LMB kokybės gerinimu, juk dauguma žaidėjų mano, jog šūdservis yra geras serveris, nes jie tiesiog nematę normalaus serverio (nekalbant apie tikrai gerą), tad, ar tai tikrai teisinga? Be to, didžioji dauguma šūdservių, kuriuos naikina Epsilon, nėra surinkę nei žaidėjų skaičiaus, nei finansų padoriam serverio išlaikymui (neretai susiklosto tokia situacija, jog serveris, pardavęs privilegijų žaidėjams keliems mėnesiams, neištempia nei mėnesio). Šiuo metu, užsukęs į Minecraft.lt bendruomenės puslapį ir persiskaitęs Unitazo serverio kūrimo pamoką, kiekvienas gali susikurti po serverį, o turėdamas 10 litų kišenėje - nusipirkti hostingą, na ir dauguma, būtent taip ir daro... Dauguma serverius kuria tam, jog smagiai praleistų laiką, juos administruodami (maldami šūdą), kiti, kad pasipelnytų, treti, jog taptų žinomi, pasitenkintų savimi, bet tik labai maža dalis, kuria tam, jog mokytųsi (turiu galvoje - tikrai mokytųsi, o ne išmoktų pakeisti true/false, arba užfloodintų forumus klausimais), ar tam, jog neradęs tikrai gero, sau patinkančio serverio, pats pasidarytų tokį, arba, jog pradžiugintų ir sudomintų tuos žaidėjus, kuriems yra įdomu žaisti, o ne malti šūdą. Taigi, ar visi serveriai, teršiantys LMB nusipelno egzistuoti? Lietuvos "minecraft'eriai" šiuo metu nei velnio netobulėt, nes kaip gi tu tobulėsi, jei visur aplinkui tik durnystės ir šūdserviai? Jei vaikas sumanė šūdinai praleisti laiką žaidžiant šį žaidimą, ar būtina kurti serverį/projektą, ar būtina teršti LMB? Su tuo Epsilon ir kovoja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, praktiškai kiekvienas iš dabartinių populiariausių serverių (kuriuose žaidžia 50+) yra pažeidęs tas nerašytas taisykles, tad, pagal tave, juos reikėtų nuverst... Epsilon nelenda prie tų serverių, kurie nėra to nusipelnę, Epsilon nesiekia sunaikinti kuo daugiau serverių, o priešingai - tik tuos, kurie to nusipelnė, juk kažkas turi užsiimti LMB kokybės gerinimu, juk dauguma žaidėjų mano, jog šūdservis yra geras serveris, nes jie tiesiog nematę normalaus serverio (nekalbant apie tikrai gerą), tad, ar tai tikrai teisinga? Be to, didžioji dauguma šūdservių, kuriuos naikina Epsilon, nėra surinkę nei žaidėjų skaičiaus, nei finansų padoriam serverio išlaikymui (neretai susiklosto tokia situacija, jog serveris, pardavęs privilegijų žaidėjams keliems mėnesiams, neištempia nei mėnesio). Šiuo metu, užsukęs į Minecraft.lt bendruomenės puslapį ir persiskaitęs Unitazo serverio kūrimo pamoką, kiekvienas gali susikurti po serverį, o turėdamas 10 litų kišenėje - nusipirkti hostingą, na ir dauguma, būtent taip ir daro... Dauguma serverius kuria tam, jog smagiai praleistų laiką, juos administruodami (maldami šūdą), kiti, kad pasipelnytų, treti, jog taptų žinomi, pasitenkintų savimi, bet tik labai maža dalis, kuria tam, jog mokytųsi (turiu galvoje - tikrai mokytųsi, o ne išmoktų pakeisti true/false, arba užfloodintų forumus klausimais), ar tam, jog neradęs tikrai gero, sau patinkančio serverio, pats pasidarytų tokį, arba, jog pradžiugintų ir sudomintų tuos žaidėjus, kuriems yra įdomu žaisti, o ne malti šūdą. Taigi, ar visi serveriai, teršiantys LMB nusipelno egzistuoti? Lietuvos "minecraft'eriai" šiuo metu nei velnio netobulėt, nes kaip gi tu tobulėsi, jei visur aplinkui tik durnystės ir šūdserviai? Jei vaikas sumanė šūdinai praleisti laiką žaidžiant šį žaidimą, ar būtina kurti serverį/projektą, ar būtina teršti LMB? Su tuo Epsilon ir kovoja...

Na iš dalies tu teisus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau nesupyksi wersai, bet mano nuomonė visiškai skirtinga nei daugumą kitų narių, gal būt ir supyksi ką išsakysiu, bet tiek to, tai laisvas forumas, galiu išreikšti ir savo nuomonę

 

Pradėsiu nuo atakavimo, gi kažkas minėjo žmonės leido pinigus ant hostingo, kažką darė bandė kurti, o tu imsi juos ir pasisavinsi ar išvis pašalinsi, tai skaitosi VAGYSTĖ ar kitų teisių pažeidimas, tau trukdo jie ar kas yra, ar visi Lietuviai tokie pat, kad tik gniuždytų projektus kaip sniego gniūžtes? Aš visiškai prieš tokius Jūsų atakavimus!

 

Kas toliau, laukia Lietuvos, jei taip visi pažeidinės taisyklės, kitaip tariant aš vadinu iš kito piliečio Vogiat nesavus daiktus, kas dar prajuokingo, kad ProGreen minėjo, kad jie nori pašalinti tuos kurie nusižengė taisyklėmis... hmm, galų gale, gi visi pradininkai pradėjot nuo tokių kaip ir dabar vadinat Šūdserveriais ir mokėtės iš to, ką dabar kiti mokosi to paties, JUK VISI MES NUO JŪSŲ VADINAMŲ ŠŪDSERVERIŲ BUVOME PRADININKAI

 

Jei ir susikuria koks serveris t.y. Jūsų vadinamas Šūdserveris, tai palaukit kol pats numirs, o ne pulkit atakuoti jį savo atakomis ir Vogdami nesavus daiktus!

 

Toliau wersai, jei tau ir nėra lankomumo, tai nebūtina pažeidinėti kaip doro piliečio taisykles, tai yra nesąžiningas tavo žingsnis, ir aš tau sakyčiau jog rodai blogą pavyzdy kitiems Lietuvos piliečiams, sukurtum tą Support'ą, dingtu manau Grieferių komandos kaip kurios iš Epsilon, būtu ramiau su tikslu projektams gyventi, o ne gyventi baimėje, kad gaus netikėta ataką iš Epsilon komandos, pareklamuotum kažkiek tą supportą ir gautum rezultatą, nereikėtu jokių atakų organizuoti naujai :)

 

Dabar kaip suprantu Jūs vėl grįžtat ir aš turėsiu gyventi baimėje su savo projektu, nes kiekvienas atliktas žingsnis gali būti verčiamas į atakas?

 

Tai buvo tik mano nuomonė, tikiuosi nesupykai, jei išreiškiau savo nuomonę ir šiaip, nežinau, bet man būtu tai nekoks lygis daryti tai, nes tik parodau save sau, o kitiems parodau tik savo kvailumą, kad noriu pasirodyti jog aš tai moku, o kiti to nemoka :)

 

Ačiū už išklausymą, tikiuosi nesupyksi, aš draugiškai kalbu, be pykčiu :)

Redaguota , nario musLiz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš niekad nepykstu už normaliai išreikštą nuomonę ir atvirkščiai- netgi skatinu diskutuoti šiomis temomis. ;)
Žinoma, kaip nepaslaptis, su tavo nuomone nelabai sutinku ir pabandysiu kontr-argumentuoti. Gal mano argumentai tau ir nepasirodys įtikinami, bet tikiuos, kad bent susimąstysi apie juos. Pirmas dalykas, mes nevagiame. Žmogui tiek tas jo pirktas VPS'as, tiek tie jo failai vistiek lieka, jeigu net ir neprieinami jam iškart, juos visada galima atgauti truputį paprotavus ir parašius savo tiekėjų supportui.
Toliau, su pradinukais man labai patiko unitazo išreikšta nuomonė(tema, jeigu nori apie tai pasiskaityt: http://www.supergames.lt/topic/144958-trumpai-apie-sudserverius/) - pradinukais buvome mes visi, bet kuo toliau tuo pradinukai labiau naglėja. Aš šūdserveriu nevadinu, kaip ir niekas nevadina, šiaip naujo projekto. Šūdserveriai tai parazitiniai projektai, kurių savininkai ne tai, kad naujokai, bet tobulėti neketinantys naujokai su itin savotiška administracija, kuri tave siunčia ant trijų raidžių už bandymus padėti.(Čia tiktų upsilon.lt projektas kaip pavyzdys, jeigu nori detaliau, į pm, parodysiu nuotraukas, kad suprastum apie ką kalbu) Taip pat sakyčiau, jog šūdserveris tai serveris nenorintis tobulėti. Realiai koks skirtumas koks tavo serverio žanras, jeigu tu jį komplektuoji gerai ir dedi normalias pastangas į jį aš vistiek jo nevadinsiu šūdserveriu. Nors daug kas prasikeiks su tuo pvp/rpg ir rėks ant visų tokių serverių, kad jie tragiški, bet aš to nedarau, būtų tiesiog veidmainiška. Tai tiesiog žanras, kurio rinka nori labiausiai. Neketinu anuliuoti visų tokių serverių, neketinu anuliuoti ir visų pradinukų serverių. Bet jeigu žmogus siunčia visus į tris puses, reklamuojasi per kitus serverius ir skatina tai daryti savo žaidėjus bei kurti konkretų chaosą tik tam, kad į mėnesį pasiimtų po 100 litukų už savo servery parduodamas paslaugas- man nuo to koktu ir aš to toleruoti neketinu. Žinau, kad šičia jau ir taip daug privėliau, galbūt netgi visko nesuprasi, bet jei nori tęsti diskusiją, galim persikelti, kad ir į skype'ą, toliau bandysiu paaiškint detaliau.
O šiaip, dėkui už išreikštą nuomonę, tiesiog nesuprantu prie ko čia ta baimė? Tu gali bendradarbiaut su komanda, gali nebendradarbiaut, niekas už tai tavęs nelies, jeigu gerbi savo žaidėjus ir bendrą minecraft rinką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš niekad nepykstu už normaliai išreikštą nuomonę ir atvirkščiai- netgi skatinu diskutuoti šiomis temomis. ;)

Žinoma, kaip nepaslaptis, su tavo nuomone nelabai sutinku ir pabandysiu kontr-argumentuoti. Gal mano argumentai tau ir nepasirodys įtikinami, bet tikiuos, kad bent susimąstysi apie juos. Pirmas dalykas, mes nevagiame. Žmogui tiek tas jo pirktas VPS'as, tiek tie jo failai vistiek lieka, jeigu net ir neprieinami jam iškart, juos visada galima atgauti truputį paprotavus ir parašius savo tiekėjų supportui.

Toliau, su pradinukais man labai patiko unitazo išreikšta nuomonė(tema, jeigu nori apie tai pasiskaityt: http://www.supergames.lt/topic/144958-trumpai-apie-sudserverius/) - pradinukais buvome mes visi, bet kuo toliau tuo pradinukai labiau naglėja. Aš šūdserveriu nevadinu, kaip ir niekas nevadina, šiaip naujo projekto. Šūdserveriai tai parazitiniai projektai, kurių savininkai ne tai, kad naujokai, bet tobulėti neketinantys naujokai su itin savotiška administracija, kuri tave siunčia ant trijų raidžių už bandymus padėti.(Čia tiktų upsilon.lt projektas kaip pavyzdys, jeigu nori detaliau, į pm, parodysiu nuotraukas, kad suprastum apie ką kalbu) Taip pat sakyčiau, jog šūdserveris tai serveris nenorintis tobulėti. Realiai koks skirtumas koks tavo serverio žanras, jeigu tu jį komplektuoji gerai ir dedi normalias pastangas į jį aš vistiek jo nevadinsiu šūdserveriu. Nors daug kas prasikeiks su tuo pvp/rpg ir rėks ant visų tokių serverių, kad jie tragiški, bet aš to nedarau, būtų tiesiog veidmainiška. Tai tiesiog žanras, kurio rinka nori labiausiai. Neketinu anuliuoti visų tokių serverių, neketinu anuliuoti ir visų pradinukų serverių. Bet jeigu žmogus siunčia visus į tris puses, reklamuojasi per kitus serverius ir skatina tai daryti savo žaidėjus bei kurti konkretų chaosą tik tam, kad į mėnesį pasiimtų po 100 litukų už savo servery parduodamas paslaugas- man nuo to koktu ir aš to toleruoti neketinu. Žinau, kad šičia jau ir taip daug privėliau, galbūt netgi visko nesuprasi, bet jei nori tęsti diskusiją, galim persikelti, kad ir į skype'ą, toliau bandysiu paaiškint detaliau.

O šiaip, dėkui už išreikštą nuomonę, tiesiog nesuprantu prie ko čia ta baimė? Tu gali bendradarbiaut su komanda, gali nebendradarbiaut, niekas už tai tavęs nelies, jeigu gerbi savo žaidėjus ir bendrą minecraft rinką.

Jeigu tiesa pasakius, man patiko šitai skaityt. Turiu pasakyt iš ties tau pritariu dėl šito. Aš už epsilon tokia veikla. Sekmės jūms ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiškai pritariu musLiz išsakytai nuomonei.  Kai ką pridėsiu nuo savęs.

   Pirma, apie Epsilon reputaciją. Vieni ją vertina teigiamai, kiti neigiamai. Viskas priklauso nuo žmogaus bendros moralės lygio. Man Epsilon veikla yra panaši į mafijozių : pirksi "stogą" (support'ą) - gyvensi, nepirksi - nuhackinsim. Kalbos apie geranorišką pagalbą tėra gryni lozungai. Viso ko esmė - pinigai. Kuo daugiau serverių nušluoja, tuo daugiau paslaugas perkančių žaidėjų susirenka sau ir "stogą" nusipirkusiems. Minecrafto bendruomenės švarinimas ir žaidimo kokybės gerinimas čia visai ne prie ko ( galėtų ProGreen akių nemuilinti). Visa šita svetimos nuosavybės nulaužinėjimo veikla patenka į Baudžiamo Kodekso jurisdikciją. Iki šiol sveiką kailį išnešdavot tik todėl, kad nuskriausti pradinukai gėdijasi savo tėvams pasakyti kas nutiko; arba tėvai neranda laiko parašyti pareiškimo policijai, vaiko hosto pirkimui prarastus pinigus nurašydami į šeimos biudžeto nuostolius.

   Antra, apie naujokus ir tobulėjimą. Mojang sukurtas žaidimas ir jo teikiama serverių kūrimo galimybė yra skirta skatinti vaikų kūrybingumą, mąstymą, domėjimąsi ne vien jėgos kultu. Kiekvienas vaikas yra skirtingas. Kiekvieno vaiko vystymosi ir tobulėjimo keliai ir greitis yra skirtingi. Kiekvienas vaikas turi teisę bandyti ir daryti klaidas. Kas jums, wersai, ProGreenai ir kiti Epsilon fanai, davė teisę ir įgaliojimus spręsti kam galima klysti, o kam ne; kam gyventi, o kam žlugti? Kokiu būdu nustatote, kas siekia tobulėti, o kas ne? Nejaugi atsisakymas pirkti "stogą" reiškia nenorą siekti daugiau?  Kokie jūsų juridiškai pripažinti sertifikatai šiai veiklai? Werso teiginys "žmogui tiek tas jo pirktas VPS, tiek tie jo failai vistiek lieka" yra tuščias burbulas. 98% vaikų, kurių servus nuvogėte, apie atgavimo galimybę ir kainą neturi jokio supratimo. Be to po tokio žiauraus susidorojimo jiems praeina noras ką nors kurti ir tobulėti. Kam stengtis? Juk visada atsiras koks wersas ir visas pastangas sušiks. Geriau eiti mokytis snukiadaužio...

   Trečia, apie terminologiją. Manau pats laikas terminą "šūdservis" perkelti į keiksmažodžių kategoriją. Bjauru matyti, kaip kai kurie kaifuoja šį terminą visur kaišiodami.

Redaguota , nario Lelyte
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiškai pritariu musLiz išsakytai nuomonei.  Kai ką pridėsiu nuo savęs.

   Pirma, apie Epsilon reputaciją. Vieni ją vertina teigiamai, kiti neigiamai. Viskas priklauso nuo žmogaus bendros moralės lygio. Man Epsilon veikla yra panaši į mafijozių : pirksi "stogą" (support'ą) - gyvensi, nepirksi - nuhackinsim. Kalbos apie geranorišką pagalbą tėra gryni lozungai. Viso ko esmė - pinigai. Kuo daugiau serverių nušluoja, tuo daugiau paslaugas perkančių žaidėjų susirenka sau ir "stogą" nusipirkusiems. Minecrafto bendruomenės švarinimas ir žaidimo kokybės gerinimas čia visai ne prie ko ( galėtų ProGreen akių nemuilinti). Visa šita svetimos nuosavybės nulaužinėjimo veikla patenka į Baudžiamo Kodekso jurisdikciją. Iki šiol sveiką kailį išnešdavot tik todėl, kad nuskriausti pradinukai gėdijasi savo tėvams pasakyti kas nutiko; arba tėvai neranda laiko parašyti pareiškimo policijai, vaiko hosto pirkimui prarastus pinigus nurašydami į šeimos biudžeto nuostolius.

   Antra, apie naujokus ir tobulėjimą. Mojang sukurtas žaidimas ir jo teikiama serverių kūrimo galimybė yra skirta skatinti vaikų kūrybingumą, mąstymą, domėjimąsi ne vien jėgos kultu. Kiekvienas vaikas yra skirtingas. Kiekvieno vaiko vystymosi ir tobulėjimo keliai ir greitis yra skirtingi. Kiekvienas vaikas turi teisę bandyti ir daryti klaidas. Kas jums, wersai, ProGreenai ir kiti Epsilon fanai, davė teisę ir įgaliojimus spręsti kam galima klysti, o kam ne; kam gyventi, o kam žlugti? Kokiu būdu nustatote, kas siekia tobulėti, o kas ne? Nejaugi atsisakymas pirkti "stogą" reiškia nenorą siekti daugiau?  Kokie jūsų juridiškai pripažinti sertifikatai šiai veiklai? Werso teiginys "žmogui tiek tas jo pirktas VPS, tiek tie jo failai vistiek lieka" yra tuščias burbulas. 98% vaikų, kurių servus nuvogėte, apie atgavimo galimybę ir kainą neturi jokio supratimo. Be to po tokio žiauraus susidorojimo jiems praeina noras ką nors kurti ir tobulėti. Kam stengtis? Juk visada atsiras koks wersas ir visas pastangas sušiks. Geriau eiti mokytis snukiadaužio...

   Trečia, apie terminologiją. Manau pats laikas terminą "šūdservis" perkelti į keiksmažodžių kategoriją. Bjauru matyti, kaip kai kurie kaifuoja šį terminą visur kaišiodami.

 

Ohoho, matosi, jog būtent, tokio vaiko tėvelis, ar motina ir rašo, nemėgstu tokių, kurie "apstumti" ką nors prašo tėvelių, bei tų, kurie paprašyti vaikučių užsimoja tai daryti. O dėl tavo teiginių, tai pusė jų, yra nesąmoningi, bei nepagrįsti. Visų pirma, niekada, niekam nereikėjo mokėti už tą, tavo vadinamą "stogą", bei iš viso to nėra stengiamasi kokiu nors būdu pasipelnyt ir niekada taip nebuvo daroma; antra, serverių savininkai, kuriems mes pridarome žalos, visiškai nieko nepraranda, nes mes iš jų visiškai nieko neatėmam, juk visas veiksmas būna atliekamas pačiame žaidime (per žaidimą juk prisijungimo duomenų negausi, hostingo neužlauši), bei būtent per pačių serverių kūrėjų padarytas klaidas (protingesni, juk jų nedaro ir nepalieka), o pagrindinė padaryta žala, yra žemėlapio sugadinimas, o kiekvienas, bent kiek rimtesnio serverio savininkas, darosi atsargines žemėlapio kopijas, tad, jei tu neesi visiškai durnas, tai tau ir žemėlapio sugadinimas didelių problemų nepadaro; trečia, mes NIEKADA nelendam prie nieko nepadariusių, bei niekuo nenusikaltūsių projektų, švarinam tik tuos, kurie to nusipelnė, dažniausiai priežastys būna tokios: piktybiška reklama kituose projektuose (ar bet kur kitur, kur tai daryti yra draudžiama), žaidėjų apgaudinėjimas (paslaugų, kurių taip ir nesuteikia pardavinėjimas, bei tai pat, paslaugų atitinkamam laiko tarpui pardavinėjimas, nors projektas tiek laiko net negyvuoja), grąsinimai, bei bandymai nulaužti/sunaikinti kitus projektus, na čia pagrindai, tik ką noriu pasakyti, jog mes niekada neužsipuolame serverio, kuris mums tiesiog nepatinka; ketvirta, gal šis žaidimas, kaip ir visi kiti, yra skirtas vaikams, bet, tai nereiškia, jog jie gali jį teršti, kurti šūdservius, bei daryti ką tik užsigeidę, kitaip tariant - malti šūdą, be to, ar kiekvienas vaikas, įkūręs rimtesnį projektą, tai padaro legaliai, teisingai, bei gerai, žinoma ne, vien įstatimiškai juo atsikratyt, bei prisegt jam, o tiksliau, jo tėvams nemažą baudą galima, na, bet logiškai pagalvokit, ar viso to reikia, taip yra daug paprasčiau, na ir žinoma, jei jau tas vaikas susikuria ta savo serveri, bet nemala to šūdo, kurį aš išvardinau, tai niekas jam ir nieko neprikiš, nebandys pasikesinti į jo serverį. Vaikai turi žaisti serveriuose, o ne juos kurti, o serveris, kuriame yra tiek klaidų, jog kas nors kitas, gali gauti pilną priėjimą prie jo iš žaidimo pusės, tai, ar toks serveris gali vadintis pilnaverčiu? Juk, ar mes, ar kiti, anksčiau, ar vėliau, jį sunaikins, skirtumas tik tas, jog mes to nedarome be priežasties, o kiti... nežinia. Na, o jei einant per teismus, kiekvieno serverio savininkas mokėtų daugiau baudų, nei mes, jei ir būtumėm kalti, dėl jo negandų, juo labiau, jog mes iš esmės nieko tiokio kaip ir nedarome, tik išnaudojame tai, ką jis pats mums pateikia  .

 

"Kas jums, wersai, ProGreenai ir kiti Epsilon fanai, davė teisę ir įgaliojimus spręsti kam galima klysti, o kam ne; kam gyventi, o kam žlugti?" - pripratęs viską tik gauti? Nors kartą pabandyk ir pasiimti...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3717 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...