Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl epsilon'o veiklos


wersas1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3747 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Vertingesnė epsilon veikla:  

68 balsai

  1. 1. Vertingesnė epsilon veikla:

    • Atakavimas
    • Supportas
    • Abi veiklos vertingos ir geriau, jog epsilon apsiimtų ir supportu ir atakomis


Recommended Posts

Geriausiai būtų abu variantai, ir švarinti šūdserverius, bei padėti žaidėjams, taip pat pasiūlyti kokį geresnį serverį. Nes cmon, serveriuose kuriuos sukūrė tikrai geri bei daug mokantys žmonės yra beveik nežaidžiami išskyrus kelis gerus serverius, o visokie HardMC kur net paprasto web nemoka susitvarkyti yra prikimšti. Aš už jūsų veikla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriausiai būtų abu variantai, ir švarinti šūdserverius, bei padėti žaidėjams, taip pat pasiūlyti kokį geresnį serverį. Nes cmon, serveriuose kuriuos sukūrė tikrai geri bei daug mokantys žmonės yra beveik nežaidžiami išskyrus kelis gerus serverius, o visokie HardMC kur net paprasto web nemoka susitvarkyti yra prikimšti. Aš už jūsų veikla.

 

Geruose serveriuose nebūna daug žaidėjų, nes neretai, tikrai gerą ir įdomę žaidimo eigą, suknisa pergrūstas žaidėjų skaičius, tad, tai nėra minusas, tiem, tikrai vertiem dėmesio serveriam. Manyčiau, jei jie susilauktų didelio populiarumo - arba taptų šūdserviais, arba užsimestų White-List'ą su 30 punktukų, ar kažką tokio...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ohoho, matosi, jog būtent, tokio vaiko tėvelis, ar motina ir rašo, nemėgstu tokių, kurie "apstumti" ką nors prašo tėvelių, bei tų, kurie paprašyti vaikučių užsimoja tai daryti. O dėl tavo teiginių, tai pusė jų, yra nesąmoningi, bei nepagrįsti. Visų pirma, niekada, niekam nereikėjo mokėti už tą, tavo vadinamą "stogą", bei iš viso to nėra stengiamasi kokiu nors būdu pasipelnyt ir niekada taip nebuvo daroma; antra, serverių savininkai, kuriems mes pridarome žalos, visiškai nieko nepraranda, nes mes iš jų visiškai nieko neatėmam, juk visas veiksmas būna atliekamas pačiame žaidime (per žaidimą juk prisijungimo duomenų negausi, hostingo neužlauši), bei būtent per pačių serverių kūrėjų padarytas klaidas (protingesni, juk jų nedaro ir nepalieka), o pagrindinė padaryta žala, yra žemėlapio sugadinimas, o kiekvienas, bent kiek rimtesnio serverio savininkas, darosi atsargines žemėlapio kopijas, tad, jei tu neesi visiškai durnas, tai tau ir žemėlapio sugadinimas didelių problemų nepadaro; trečia, mes NIEKADA nelendam prie nieko nepadariusių, bei niekuo nenusikaltūsių projektų, švarinam tik tuos, kurie to nusipelnė, dažniausiai priežastys būna tokios: piktybiška reklama kituose projektuose (ar bet kur kitur, kur tai daryti yra draudžiama), žaidėjų apgaudinėjimas (paslaugų, kurių taip ir nesuteikia pardavinėjimas, bei tai pat, paslaugų atitinkamam laiko tarpui pardavinėjimas, nors projektas tiek laiko net negyvuoja), grąsinimai, bei bandymai nulaužti/sunaikinti kitus projektus, na čia pagrindai, tik ką noriu pasakyti, jog mes niekada neužsipuolame serverio, kuris mums tiesiog nepatinka; ketvirta, gal šis žaidimas, kaip ir visi kiti, yra skirtas vaikams, bet, tai nereiškia, jog jie gali jį teršti, kurti šūdservius, bei daryti ką tik užsigeidę, kitaip tariant - malti šūdą, be to, ar kiekvienas vaikas, įkūręs rimtesnį projektą, tai padaro legaliai, teisingai, bei gerai, žinoma ne, vien įstatimiškai juo atsikratyt, bei prisegt jam, o tiksliau, jo tėvams nemažą baudą galima, na, bet logiškai pagalvokit, ar viso to reikia, taip yra daug paprasčiau, na ir žinoma, jei jau tas vaikas susikuria ta savo serveri, bet nemala to šūdo, kurį aš išvardinau, tai niekas jam ir nieko neprikiš, nebandys pasikesinti į jo serverį. Vaikai turi žaisti serveriuose, o ne juos kurti, o serveris, kuriame yra tiek klaidų, jog kas nors kitas, gali gauti pilną priėjimą prie jo iš žaidimo pusės, tai, ar toks serveris gali vadintis pilnaverčiu? Juk, ar mes, ar kiti, anksčiau, ar vėliau, jį sunaikins, skirtumas tik tas, jog mes to nedarome be priežasties, o kiti... nežinia. Na, o jei einant per teismus, kiekvieno serverio savininkas mokėtų daugiau baudų, nei mes, jei ir būtumėm kalti, dėl jo negandų, juo labiau, jog mes iš esmės nieko tiokio kaip ir nedarome, tik išnaudojame tai, ką jis pats mums pateikia  .

 

"Kas jums, wersai, ProGreenai ir kiti Epsilon fanai, davė teisę ir įgaliojimus spręsti kam galima klysti, o kam ne; kam gyventi, o kam žlugti?" - pripratęs viską tik gauti? Nors kartą pabandyk ir pasiimti...

Nieko asmeniško, bet tau tas Š* tiek prie lūpų prilipęs, kad tiesiog niežti sukurti naują terminą ir pavadinti tave "šūdžmogis".

 Nesu aš nei mamytė, nei tėvelis; negloboju jokio konkretaus nuskriausto vaiko; niekada neturėjau serverio vien tik dėl tokių kaip tu egzistavimo. O apie pinigus ir atsiskaitymą geriau nemeluok - pakanka paskaitinėti kokia veikla giriatės, kokias kainas laužiat ir kokius "nusikaltusius" serverius atakuojat ( net uždari asmeniniai serveriai, tokie kaip Paulitovanilla, užkliūva...) http://epsilon.lt/Forum/forumdisplay.php?fid=11

"Kas jums, wersai, ProGreenai ir kiti Epsilon fanai, davė teisę ir įgaliojimus spręsti kam galima klysti, o kam ne; kam gyventi, o kam žlugti?" - pripratęs viską tik gauti? Nors kartą pabandyk ir pasiimti...

Nesu iš tų, kurie viską tik gauna. Aš iš tų, kurie sunkiai dirba ir viską turi tik teisėto atlyginimo dėka. Tai Epsilono "debiliški grieferiai" ( tai werso apibūdinimas jūsų tinklapyje) yra pratę viską tiesiog pasiimti - kitaip tariant PAVOGTI - ir vieną dieną jie gaus teisingą atlygį. Man tik labai gaila niekuo nekaltų vaikų, kuriuos taip neteisingai ir visai nepelnytai skriaudžiate.

Ne dėl Epsilono stengiasi ir dirba Mojang, toli gražu ne.

Redaguota , nario Lelyte
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko asmeniško, bet tau tas Š* tiek prie lūpų prilipęs, kad tiesiog niežti sukurti naują terminą ir pavadinti tave "šūdžmogis".

 Nesu aš nei mamytė, nei tėvelis; negloboju jokio konkretaus nuskriausto vaiko; niekada neturėjau serverio vien tik dėl tokių kaip tu egzistavimo. O apie pinigus ir atsiskaitymą geriau nemeluok - pakanka paskaitinėti kokia veikla giriatės, kokias kainas laužiat ir kokius "nusikaltusius" serverius atakuojat ( net uždari asmeniniai serveriai, tokie kaip Paulitovanilla, užkliūva...) http://epsilon.lt/Forum/forumdisplay.php?fid=11

"Kas jums, wersai, ProGreenai ir kiti Epsilon fanai, davė teisę ir įgaliojimus spręsti kam galima klysti, o kam ne; kam gyventi, o kam žlugti?" - pripratęs viską tik gauti? Nors kartą pabandyk ir pasiimti...

Nesu iš tų, kurie viską tik gauna. Aš iš tų, kurie sunkiai dirba ir viską turi tik teisėto atlyginimo dėka. Tai Epsilono "debiliški grieferiai" ( tai werso apibūdinimas jūsų tinklapyje) yra pratę viską tiesiog pasiimti - kitaip tariant PAVOGTI - ir vieną dieną jie gaus teisingą atlygį. Man tik labai gaila niekuo nekaltų vaikų, kuriuos taip neteisingai ir visai nepelnytai skriaudžiate.

Ne dėl Epsilono stengiasi ir dirba Mojang, toli gražu ne.

 

Tai, sakai, jog nekūrei jokio serverio, nebandei nieko siekt, ar bent daryt, vein dėl to... jog bijojai? Tokių kaip mes? "geriau nemeluok - pakanka paskaitinėti kokia veikla giriatės, kokias kainas laužiat", apie ką čia kalbi? Nenorėtum paaiškinti, ar pagrįsti, gal aš vis gi pats ko nežinau, bet mano žiniomis, apie paramas (gali vadinti papirkinėjimu, ar kaip tik nori), buvo kalbama, tik iš tų projektų, kurie buvo saugomi, o tiksliau, buvo sakoma "Kai matysim didelę naudą iš jūsų pusės, tada ir paaukosim", taigi, pinigėlių kaip ir nenubirėjo, o kas dar, apie tuos pinigus, tai neįsivaizduoju kaip Epsilon gali būti daugiau su jais susijęs, kaip jau ir sakiau, gal paaiškinsi, o ne vien spėliosi, jog mes ten milijonus uždirbam. Dėl Paulito serverio, na tai buvo klaida, kelios gi visada, bei visur pasitaiko, na, bet, visų pirma - jam JOKIOS žalos padaryta nebuvo, antra, visas tas reikalas greitai užsiraukė. "viską tiesiog pasiimti - kitaip tariant PAVOGTI", na, gal būtent įvardytum, kas tas "viskas", nes, logiškai mastant, jei mes kažką vagiam, tai mes kažką vis gi gaunam, tai bent jau ne dykai sėdėtumėm, na bet ne, nemanau, jog pačio serverio savininko pridarytų klaidų išnaudojimas, gali būti vadinamas vagyste... "Ne dėl Epsilono stengiasi ir dirba Mojang, toli gražu ne.", bet ir ne dėl vaikų, užsienyje (kur žmonių lygis aukštesnis), jei savininkas nėra pilnametis, tai sužinojęs, padorus žaidėjas net nepasiliktų jo serverio savo žaidimo serverių sąraše, o vaikai, ten geriau smagiai pažaidžia normaliuose serveriuose, nei kuria savo nesąmones, ir vis gi, atitinkamu laikotarpiu, ten irgi buvo, nemažai tokių pačių grupių, kaip Epsilon, ir jie, į visa tai, idėjo nemažai, o gavo daugiau, nei daug. Tarp kitko, Latvija..., ten nėra nieko panašaus, kaip Epsilon, pas juos serverių daugiau, nei žaidėjų (serveris, kuriame žaidžia vienu metu 20-30 žaidėju, yra tolygus Lietuviškam serveriui, kuriame žaidžia apie 200 žmonių vienu metu), jie tai pat neturi jokių savo SMS/Vote sistemų, ir net gi serverių TOP'ų (lenda pas mus - Lietuvius), na o pradedantysis Lietuvos builderastas, kuris iš esmės dar stato daug maž dėžes, ten būtų priimtas į aukštas pareigas... Trumpiau tariant, pažiūrėk kur ši, mūsų puoselėta idėja buvo įgyvendinta, bei ten, kur ji net nebuvo išgirsta, ir pagalvok, ar tai tikrai taip blogai? Kai aš buvau vaikas... Aš žaidžiau, žaidžiau, kūriau, nesigavo, dar kūriau, žaidžiau savo serveryje su draugais, vėliau, pasinešiau, mokiausi, kūriau, ir sukūriau dabartinio lygio, eilinį serverį, skirtumas buvo tik tas, jog tai buvo prieš gerus 2 metus, taigi, tas serveris tuo metu, buvo kažkas normalesnio, na, nors man per geriausiai nesisekė, bet aš vis gi pasiekiau kažką normalaus ir tai padariau efektyviai, neteršdamas LMB, ta prasme, aš nekūriau projekto, ar bent jau jo neatidariau, tol, kol neturėjau ko jame parodyt, o tai padariau, tik jį visiškai išbaigęs, iki tos ribos, kai (tuo metu), viskas atrodė tikrai neblogai, na, o pagrindinė, dabartinių vaikų, ir jų šūdservių problema, ta, jog turiu 10Lt, perku hostingą, šiek tiek pareklamuoju ir jau baigta - visiškai "xujovas" serveris, daug durnokos reklamos (t.y. floodinima, spamminimo), bei nemokamos privilegijos, jog pritraukti kelis žaidėjus... Taigi, jie tokie, "virusiniai" atsidaro, ir tiesiog trugdo, bei kenkia normaliems projektams, tiek pažeidinėdami jų taisykles (reklamuodamiesi pas juos), tik laikinai nutraukdami dalį jų žaidėjų srauto pas save, ar vis gi tai yra teisinga ir padoru? Kaip ir sakiau, mes tiesiog esame prieš įvairias nesąmones ties LMB, ir jei tu mali šūdą neteršdamas LMB (t.y. vienas, ar su draugais, bet ne atvirame projekte), tai dar viskas gerai, bet jei tu trugdai kitiems, nedorai vertiesi, ar mali kitokį šūdą, ir tai darai atvirai, tai jau daugiau nelaimingų, nei laimingų, tiksliau, laimingi būna tik to šūdservio savininkai, visi aplinkiniai - nepasakyčiau. Po velnių, jei darai nesąmones, tai visalaik atsiras tas (ar tie), kurie tave nuramins, o jei darai viską bent jau daug maž padoriai, tai gali būt nors ir kūdikis, visi bus ramūs...

 

P.S.

Ar esi nukentėjęs (tiesiogiai, ar ne) nuo Epsi veiklos? Gal būt serveris, kuriame žaidiai, patyrė nuostolių, ar kokie draugai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, sakai, jog nekūrei jokio serverio, nebandei nieko siekt, ar bent daryt, vein dėl to... jog bijojai? Tokių kaip mes? "geriau nemeluok - pakanka paskaitinėti kokia veikla giriatės, kokias kainas laužiat", apie ką čia kalbi?

 Po velnių, jei darai nesąmones, tai visalaik atsiras tas (ar tie), kurie tave nuramins, o jei darai viską bent jau daug maž padoriai, tai gali būt nors ir kūdikis, visi bus ramūs...

 

P.S.

Ar esi nukentėjęs (tiesiogiai, ar ne) nuo Epsi veiklos? Gal būt serveris, kuriame žaidiai, patyrė nuostolių, ar kokie draugai?

Tra lia lia. Mažiau karščiuokis ir atidžiau skaityk kas parašyta. Apie tokių šūdžmogių kaip Epsilon.com bijojimą nebuvo nė vieno žodžio. Tiesiog nematau prasmės stengtis ką nors daryti, nes iš anksto žinau kad viską sušiksit net nespėjus pradėti.

Apie ką kalbu? Ogi apie tai , ką perskaitau http://epsilon.lt  forume.

 "viską tiesiog pasiimti - kitaip tariant PAVOGTI", na, gal būtent įvardytum, kas tas "viskas",- na čia tu pats ankstesniame poste pasiūlei man "nors kartą pabandyk ir pasiimti". Sorry, aš neimu kas ne mano, t.y. serverių neddosinu.

"Ar esi nukentėjęs?" Netiesiogiai be abejo taip. Bet nėjau ieškoti kam snukį išmalt. Nurijau nuoskaudą, liko tik didžiulis pasišlykštėjimas.

 

Iš principo esu už laisvą rinkos ekonomiką. Šiuo atveju kalbant apie MineCraft serverių rinką esu už nevaržomą serverių kūrimą paliekant vartotojams (žaidėjams) teisę pasirinkti tą serverį, kuris jiems labiausiai patinka. Kai kurie vertina super statinius ir subalansuotus pluginus. Kiti vertina gerą kompaniją labiau už įvairias modifikacijas. Kiekvienas žaidėjas renkasi pats. Į tai niekas neturi teisės dirbtinai kištis. O tie jūsų vadinami š**serviai nunyks savaime, kai nebesurinks lėšų hostui. O jei kam norisi pirkti hostą iš savo kišenės - kodėl ne? Juk visus mokesčius valstybei sumoka hosto paslaugos teikėjas. Kam mažinat jų biznį?

Redaguota , nario Lelyte
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tra lia lia. Mažiau karščiuokis ir atidžiau skaityk kas parašyta. Apie tokių šūdžmogių kaip Epsilon.com bijojimą nebuvo nė vieno žodžio. Tiesiog nematau prasmės stengtis ką nors daryti, nes iš anksto žinau kad viską sušiksit net nespėjus pradėti.

Apie ką kalbu? Ogi apie tai , ką perskaitau http://epsilon.lt  forume.

 "viską tiesiog pasiimti - kitaip tariant PAVOGTI", na, gal būtent įvardytum, kas tas "viskas",- na čia tu pats ankstesniame poste pasiūlei man "nors kartą pabandyk ir pasiimti". Sorry, aš neimu kas ne mano, t.y. serverių neddosinu.

"Ar esi nukentėjęs?" Netiesiogiai be abejo taip. Bet nėjau ieškoti kam snukį išmalt. Nurijau nuoskaudą, liko tik didžiulis pasišlykštėjimas.

 

Iš principo esu už laisvą rinkos ekonomiką. Šiuo atveju kalbant apie MineCraft serverių rinką esu už nevaržomą serverių kūrimą paliekant vartotojams (žaidėjams) teisę pasirinkti tą serverį, kuris jiems labiausiai patinka. Kai kurie vertina super statinius ir subalansuotus pluginus. Kiti vertina gerą kompaniją labiau už įvairias modifikacijas. Kiekvienas žaidėjas renkasi pats. Į tai niekas neturi teisės dirbtinai kištis. O tie jūsų vadinami š**serviai nunyks savaime, kai nebesurinks lėšų hostui. O jei kam norisi pirkti hostą iš savo kišenės - kodėl ne? Juk visus mokesčius valstybei sumoka hosto paslaugos teikėjas. Kam mažinat jų biznį?

 

Na, pas tave adidumo irgi ne per daugiausiai, jau gal trečią kartą kartoji, jog užsipuolam visiškai niekuo nekaltus serverius, o aš blyn, trečia kartą turėčiau pakartoti, jog nepuolam šiaip sau, be jokios, normalios priežasties? "Apie tokių šūdžmogių kaip Epsilon.com bijojimą nebuvo nė vieno žodžio. Tiesiog nematau prasmės stengtis ką nors daryti, nes iš anksto žinau kad viską sušiksit net nespėjus pradėti." - koks skirtumas kaip tu tai pavadinsi? Esmė vis vien išliks ta pati. Skirtumas tik tas, kad tu nesupranti, jog belenko mes nepuolam, o mano galva, tu, nekurtum jau tokio žemo lygio serverio, bei, pažeidinėdamas taisykles, nepatrauktum mūsų akių, vis gi, normalią nuomonę pateikti, bei ją apginti, net daugumos, tų, vadinamų normaliais, serverių savininkai, pateikti nesugebėtų, nes jų išprusimo lygis, normaliai diskusijai yra per mažas, tai kokia tada kalba gali eiti, apie normalų serverį, normalų projektą? O vis gi, kaip ir sakiau, čia jau tų, normalių serverių, savininkai, neretai tokio lygio tebūna, pats pagalvok, kas, tada tuos šūdservius vairuoja? Jei, tik dėl mūsų, nenori ko nors, normalesnio pradėt, tai baik tu, nemalk šūdo ir mes tau net padėsim, gi būtent tam prijungėm ir supportą į mūsų komandą... "Sorry, aš neimu kas ne mano, t.y. serverių neddosinu.", na, dar kartą kartoju, jei mes vis gi, ką nors imtumėm, tai bent jau kažką turėtumėm, bet serverių ddosinimu (kuriuo mes neužsiimam), imimu nepavadinčiau, kaip ir sakiau, savininkas prisidaro klaidų, mes jas išnaudojam, jei jau jis toks bukas, bei daro tokias nesamones, jog atkreipė mūsų dėmesį, tai, gal jis pats ir kaltas? Iš asmeniško patirties sakau, jog Epsi, nepridarys jokių, didelių problemų, jei pats to neleisi. Kai, senai, senai, už savo nuopelnus, susilaukiau jų atakos, tai, jie tik išgriefino kelis namukus ir buvo išbaninti, namukų savininkams buvo atlyginta, taigi, žalos, nei man, nei kam kitam iš mano serverio, jie pridaryt nesugebėjo, vien dėl to, jog aš pats to jiems sugebėjau neleisti. Taigi, ar mes, vis gi, tokie pavojingi? Nebent durneliams... Mes nevaržom serverių kūrimo, na jau ne, mes prie jo net prisidedame (mūsų supporto puslapis tam ir skirtas), bei, Epsi, nėra vien tik "hackiorų" komanda, net senasis šūkis buvo "Epsilon - apsaugų testavimo ir griefinimo komanda", ar bent jau kažkas tokio, kas reiškė, jog tie, kurie kreipdavosi į mus pagalbos, ties serverio apsauga, ją ir gaudavo, tiksliau - patarimų, kaip ištaisyti jų pačių padarytas klaidas ir kt., na ir dar, visada, prieš pradėdami neeigiamą veiklą prieš serverį, informuojame jo savininkus, jog sutvarkytų tai, dėl ko jie kenkia LMB, na, ir tik tada, jei liekam ignoruojami, ar nesuprasti, prasideda atakos. Mes esam už gražesnį LMB vaizdą, ne vien iš naikinimo pusės, bet ką gali padaryti, jei kitaip, niekas tavęs nesupranta... Gali malti šūdą visur, šioje rinkoje, kitoje rinkoje, ar išvis - ne rinkoje, bet, visada atsiras, kas tave, dėl tavo pačio kaltės, nuleis šiek tiek žemiau, jog suprastum, kas yra kas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinai, ProGreenai, gal tu nebevark rašydamas čia romanus, tai yra nebeaiškink nei man, nei kitiems apie kitų žaidėjų protavimo lygį bei galimybes. Tavo paties protavimas visiškai atitinka tavo 15 metukų amžių :) . Taip pat nebeaiškink apie griefinamų-laužiamų-dossinamų serverių atakavimo priežastis ( nepuolam šiaip sau, be jokios, normalios priežasties ). Kai paklausiau 19 poste "kas jums davė teisę ir įgaliojimus spręsti kam gyventi, o kam žlugti?" - į šį klausimą atsakyti nesugebi nei tu, nei wersas1. Taigi atsakysiu už jus: tokios teisės jums niekas nedavė, tokios teisės neturite; todėl visi jūsų priešiški veiksmai prieš svetimus serverius ( svetimą nuosavybę) yra nusikalstama veikla. Ir visai nesvarbu kokios priežastys ar kaip pavadinsit: griefinimas, turto prievartavimas, vagystė. Taip pat gali čia nebemuilinti visų savo nekaltučiais "atbėga ir tik pagryfina" - melas tai. Pats wersas1 savo 17 poste tiesiai šviesiai parašė: " mes nevagiame. Žmogui tiek tas jo pirktas VPS'as, tiek tie jo failai vistiek lieka, jeigu net ir neprieinami jam iškart, juos visada galima atgauti truputį paprotavus ". Galima atgauti - tai reiškia nulaužtas servas kaip ir priklauso senam savininkui ( Epsilon jo nenaudoja), tačiau priėjimas prie servo užblokuotas. Nori priėjimą atgauti? - mokėk Epsilonui... Ir netikiu, kad tau, ProGreen, nenubyra - už dyką čia šitaip nesiardytum.

"Mes nevaržom serverių kūrimo" - be abejo, nes kūrimas vyksta už uždarų durų; o už kurių jūs nežinot. Tačiau vos tik serveris išeina į viešumą, antrą ar net pirmą dieną įvyksta tokia visiems serverių administratoriams iki skausmo žinoma scena:

   Prisijungia "Šmickis": E, admin yr?

          administratorius: Taip, ko reikia?

                    "Šmickis": duok op

          administratorius: ?  neduosiu

                    "Šmickis": aš iš Epsilon, duok op

          administratorius: nors ir iš Omegos, neduosiu

                    "Šmickis": ak tu b** k** n**, sakau aš iš Epsilon, *Myliu SuperGames.lt* deb** dau** duok op, jei neduosi liksi be servo

          administratorius: /ban "Šmickis"

Po keletos valandų serveris netikėtai off, savininkas gauna į skype pasiūlymą išsipirkti priėjimą prie serverio už triženklę sumą. Ir visai nesvarbu, kad serveris apie savo egzistavimą parašė vienintelę žinutę e7 tinklapyje ir daugiau jokių reklamų; visai nesvarbu, kad admin komanda nebe vaikai, o 20mečiai studentai; visai nesvarbu, kad hostas išpirktas keliems mėnesiams į priekį ir tikrai ne už 10lt ( už tiek ko gero išvis neina servo paleisti).... Štai šitaip dirba Epsilon. Štai tokia yra tiesa. Ir tie Epsilono šūdžmogiai visa tai žino, bet slepia ir mulkina visus progreeniškais muilo burbulais.

  "...visada atsiras, kas tave, dėl tavo pačio kaltės, nuleis šiek tiek žemiau, jog suprastum, kas yra kas..."  - už išsakytą tiesą ketini nuleisti mane žemiau dėliodamas tuos bejėgiškus " - rep " ?  :D ,dėliok...man šita rep sistema ypač juokinga ir vaikiška. Sėkmės minusuojant - gal pasieksiu minusinį rekordą ir gausiu medalį??? :mucha:

  

   Savo nuomonę išsakiau, ir jokie "-rep" jos nepakeis.

   Wersai, jei turi bent kiek smegenų ir jas retsykiais pakrutini, užbaik nusikalstamą veiklą prieš svetimą nuosavybę. Geriau užsiimk kokybišku support"u - pelnysi daugiau pagarbos. Draugiškai patariu. :) .

 

 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip... O dabar, pabandyk įrodyti bent vieną iš savo teiginių, na, bent vieną... Po velnių, gal ir neblogai būtų, jei vis gi būtų, kaip tu pasakiai, deja, svajonės neretai neatitinka realybės. Pagrindinis tavo arkliukas - pinigai, na, susirask bent kelis tiesiogiai nukentėjusius nuo Epsilon veiklos žmones ir paklausk jų, o tiksliau, paprašyk realių įrodymų, jog mes reikalavom iš jų kokios nors sumos, tada jau galėsi teigti, jog mes tai darome, nes po velnių, bent jau pinigų gautumėm, projektui metų būtų nereikėję, jog domeną su tiesiogine .lt galūnę būtų nusipirkęs... Dėl grąsinimų, tai pat, paprašyk, nukentėjūsiųjų įrodymų, na, jie neatrodys panašūs į tavo svajonių pokalbį. Taip nėra ir nereikia prisigalvoti, ypač, jei negali apie tai pasakyti ko nors tikro... Dėl teisės "laužtis" į serverius - mums ją davė analogiški asmenys tiems, kurie davė serverių savininkams pažeidinėt kitų serverių/bendruomenių taisykles - mes patys. Jie nesilaiko taisyklių, mes tai pat, ar tai ne tolygu? Lendam prie visų, be jokios priežasties? Ypač prie 20 mečių? Tai, tu nori pasakyti, jog jie, susidarius tokiai situacijai, būtų ant tiek kvaili, jog nesugebėtų prisijungę prie VPS tiekėjo valdymo skydelio, pasikeisti serverio slaptažodžio ir išvydę tokį baisų grąsinimą, bei pinigų reikalavimą, pultų į panieka, o galiausiai - susimokėtų? Ne esmė, jog jei nusiūstų mūsų pateiktus grąsinimus, bet kokio tipo policijai, mūsų momentaliai neliktų? O vis gi, tai gali padaryti praktiškai kiekvienas... Jei jau mes tokie blogi, kodėl atsiranda ir tų, kurie yra UŽ mūsų atliekamus veiksmus, nors į mūsų grupę jie net neįeina? Kodėl visi tiesiog masiškai nesiskundžia mumis ir galų gale, visa tai nenueina iki teisėtvarkos? Kodėl, nemažai nukentėjūsiųjų pripažysta savo klaidas? Po velnių, kodėl, jei mes jau tokie baisūs "hackiorai", mūsų ne nekenčia visa Lietuva? Kodėl kai kurie į mus net dėmesio nekreipia? Visi Epsi nariai tai daro, tik dėl tos idėjos, kurią aš tau jau ne kartą minėjau - "Mažinam šūdservių lygį - keliam Lietuvos Minecraft bendruomenės lygį.". Juk tai darydami piktybiškai ir nieko nenusikaltusiems, tiesiog greitai pakliūtumėm ten, kur geriau nepakliūt. Aj, dėl "rep", jei pasiskaitytum, pamatytum, jog tu tuos "-rep" taškus gavai iš žmogaus, kitu slapyvardžiu, kodėl gi jau man, nedėjus "-rep" su savo paskyra, jei jau aš to noriu, ar verta man taip jau slėptis? Jei jau nori mane tuo kaltinti, tai blyn, dar kartą sakau - įrodyk. Parašyk šio forumo administracijai/moderatoriams, tegu sutikrina IP, tokie dalykai čia draudžiami, gaučiau "BAN'ą". Asmeniškai, man visiškai nusispjaut ant tos "reputacijos" sistemos, mūsų nuomonės bent šiuo klausimu sutampa... Tai, jog vieną dieną turėsiu +100 "REP", o kitą - "-100", nes kažkokiam vaikui aš nepatikau, man nieko nereiškia, liksiu toks pat, koks ir buvau. Kaip matai ką tik ir pats, iš žmogaus, neturinčio, ar negalinčio išsakyti savo nuomonės, ar bent jau pagrįsti, kodėl jis taip daro, gavau nemažai "-rep"... Aš gerbiu tavo nuomonę, ir sakydamas "...visada atsiras, kas tave, dėl tavo pačio kaltės, nuleis šiek tiek žemiau, jog suprastum, kas yra kas...", turėjau galvoje, serverių savininkus, kurie daro nesąmones, o ne tave, vis gi, šiame forume, retai sutinki žmogų, su kuriuo galėtum normaliai padiskutuoti... Nenoriu ant tavęs "stumti", ar su tavim pyktis, man įdomesnė diskusija, nei tas, bereikalingas laiko ir nervų gadinimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinai, ProGreenai, gal tu nebevark rašydamas čia romanus, tai yra nebeaiškink nei man, nei kitiems apie kitų žaidėjų protavimo lygį bei galimybes. Tavo paties protavimas visiškai atitinka tavo 15 metukų amžių :) . Taip pat nebeaiškink apie griefinamų-laužiamų-dossinamų serverių atakavimo priežastis ( nepuolam šiaip sau, be jokios, normalios priežasties ). Kai paklausiau 19 poste "kas jums davė teisę ir įgaliojimus spręsti kam gyventi, o kam žlugti?" - į šį klausimą atsakyti nesugebi nei tu, nei wersas1. Taigi atsakysiu už jus: tokios teisės jums niekas nedavė, tokios teisės neturite; todėl visi jūsų priešiški veiksmai prieš svetimus serverius ( svetimą nuosavybę) yra nusikalstama veikla. Ir visai nesvarbu kokios priežastys ar kaip pavadinsit: griefinimas, turto prievartavimas, vagystė. Taip pat gali čia nebemuilinti visų savo nekaltučiais "atbėga ir tik pagryfina" - melas tai. Pats wersas1 savo 17 poste tiesiai šviesiai parašė: " mes nevagiame. Žmogui tiek tas jo pirktas VPS'as, tiek tie jo failai vistiek lieka, jeigu net ir neprieinami jam iškart, juos visada galima atgauti truputį paprotavus ". Galima atgauti - tai reiškia nulaužtas servas kaip ir priklauso senam savininkui ( Epsilon jo nenaudoja), tačiau priėjimas prie servo užblokuotas. Nori priėjimą atgauti? - mokėk Epsilonui... Ir netikiu, kad tau, ProGreen, nenubyra - už dyką čia šitaip nesiardytum.

"Mes nevaržom serverių kūrimo" - be abejo, nes kūrimas vyksta už uždarų durų; o už kurių jūs nežinot. Tačiau vos tik serveris išeina į viešumą, antrą ar net pirmą dieną įvyksta tokia visiems serverių administratoriams iki skausmo žinoma scena:

   Prisijungia "Šmickis": E, admin yr?

          administratorius: Taip, ko reikia?

                    "Šmickis": duok op

          administratorius: ?  neduosiu

                    "Šmickis": aš iš Epsilon, duok op

          administratorius: nors ir iš Omegos, neduosiu

                    "Šmickis": ak tu b** k** n**, sakau aš iš Epsilon, *Myliu SuperGames.lt* deb** dau** duok op, jei neduosi liksi be servo

          administratorius: /ban "Šmickis"

Po keletos valandų serveris netikėtai off, savininkas gauna į skype pasiūlymą išsipirkti priėjimą prie serverio už triženklę sumą. Ir visai nesvarbu, kad serveris apie savo egzistavimą parašė vienintelę žinutę e7 tinklapyje ir daugiau jokių reklamų; visai nesvarbu, kad admin komanda nebe vaikai, o 20mečiai studentai; visai nesvarbu, kad hostas išpirktas keliems mėnesiams į priekį ir tikrai ne už 10lt ( už tiek ko gero išvis neina servo paleisti).... Štai šitaip dirba Epsilon. Štai tokia yra tiesa. Ir tie Epsilono šūdžmogiai visa tai žino, bet slepia ir mulkina visus progreeniškais muilo burbulais.

  "...visada atsiras, kas tave, dėl tavo pačio kaltės, nuleis šiek tiek žemiau, jog suprastum, kas yra kas..."  - už išsakytą tiesą ketini nuleisti mane žemiau dėliodamas tuos bejėgiškus " - rep " ?  :D ,dėliok...man šita rep sistema ypač juokinga ir vaikiška. Sėkmės minusuojant - gal pasieksiu minusinį rekordą ir gausiu medalį??? :mucha:

  

   Savo nuomonę išsakiau, ir jokie "-rep" jos nepakeis.

   Wersai, jei turi bent kiek smegenų ir jas retsykiais pakrutini, užbaik nusikalstamą veiklą prieš svetimą nuosavybę. Geriau užsiimk kokybišku support"u - pelnysi daugiau pagarbos. Draugiškai patariu. :) .

 

Jėzus Marija, netgi about'e esu parašęs tinklapio, kad mums pinigų už tai nenubyra, o tavo naujai įvesta terminuotė šūdžmogis tai irgi tave tiesiog kelia į puikiausių internete egzistuojančių individų ribas. Pirmas dalykas, tai visas epsilon atakas paviešiname forume savąjame ir su priežastim ir su log'ais ir su viskuom, kuom tik galime. DDoS'u neužsiimam, nelegali veikla netraukia. Neužsiimam ir web hackingu, kas yra nelegalu. Bet jeigu sugebame išgauti administracinį post'ą daugiau mažiau legaliais būdais(žaidimų exploitai legalūs! ;o) ir nugriefinti šūdserverius tai niekas manęs už tai tikrai nenubaus. Tai nėra nusikalstama veikla. Nė vienas VPS'as taip pat nebuvo pavogtas mūsų komandos, nė karto. Ir už mokėjimą litais apskritai aš pirmą kart girdžiu. Vienintėlius pinigus, kuriuos teko gaut iš epsilon tai kuomet trys nariai pirko premium(nė vienas iš jų serverio neturėjo, tad tikrai gali nesakyt, kad jie nusipirko apsaugas ar kažką pan.). Taip pat, jei netiki mano žodžiu gali pasiklaust visų anksčiau saugotų serverių ar jie mums nors litą sumokėję. Die tu mano, aišku ne.

Ir apskritai nežinau kas tragiškiau elgiasi ar tu įžeidinėdamas mane, mano komandos narius ir daug daug kitų individų ar aš, kuris atakuoja šūdserverius, kai pilnai gauna įrodymų, kad tai tikrai šūdserveris. Klausei kas man davę spręsti teisę? Niekas nesuteikė, nes visgi aš politinėmis pažiūromis dar vis anarchistas ir kažkaip nepripažįstu valdžios ir neprašau nieko nurodymų. Tai mano grupė, mano komanda, kuri neklauso pareiškimų iš aukštesnių valdžių, nes minecraft'e kaip jų ir nėra. Apskritai, jei nesunku, susirašom į skype'ą, pačiam pasidarė įdomūs man tavo pareiškimai, nes kai kur tai aš matau arba šmeižtą arba labai nepagrįstą arba klaidingą nuomonę.

Peace.

O Progreen'ai, nors ir suprantu, kad kaip ir stoji už epsilon pusę, bet pats galėtum irgi atrodyti profesionaliau. Tai kad losi forume tai nieko tas nepakeis, tik dar labiau nebent numuš komandos reputaciją prieš kitus. Gal ir veidmainiškai truputį kalbu dabar, nes kai mane išnervuoja galutinai taip pat ėmuosi tokių pačių beprasmiškų priemonių, bet reiktų pasistengt nors truputį susivaldyt, manau.. :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

    Ši tema skirta nuomonių apie Epsilon veiklą išsakymui, o ne diskusijoms. Aš savo nuomonę išsakiau. Tiems, kas nesuprato, pakartosiu: apsiribodamas kokybiško supporto paslaugų teikimu Epsilon laimėtų daugiau; dabar gi prarandate potencialius klientus, nenorinčius kreiptis į nusikaltėlių šutvę.

     Diskutuoti su tavim, ProGreen, elementariai neina. Visa tai, ką tu vadini diskusija iš savo pusės, tėra tik elementarus agresyvus puolamasis postinimas. Tu net nežinai kas iš tikro yra diskusija! Tai:

1) menas, kurio mokomasi ne vienerius metus; vieni išmoksta, kiti ne - čia jau kaip kam dievulis gabumų atseikėjo;

2) diskusijai ruošiamasi, o ne freepostinama;

3) diskusijos oponentams privaloma tolerancija;

4) diskusijos metu išsakomus teiginius privaloma išgirsti ( pamatyti) ir pageidautina teisingai suprasti.

    Nepyk, bet tu viso šito neturi. Nepyk, bet tau trūksta elementaraus išsilavinimo ir žinių. Taigi diskutuoti su tavimi bent man neišeina - gaunasi pokalbis, kuriame vienas yra šiek tiek kurčias.

    Pamėginsiu atsakyti į tavo teiginius, kurių nebūtų buvę, jei gebėtum mano argumentus pamatyti ir suprasti.

" Pagrindinis tavo arkliukas - pinigai "  - čia ne man, o tau jie svarbiausi. Man svarbiausia yra tai, kad vykdomi išpuoliai prieš svetimą privačią nuosavybę ( serverius) yra nusikalstama veikla, kuri vieną dieną jus atves į grotuotą interjerą.

" Dėl teisės "laužtis" į serverius - mums ją davė analogiški asmenys tiems, kurie davė serverių savininkams pažeidinėt kitų serverių/bendruomenių taisykles - mes patys. Jie nesilaiko taisyklių, mes tai pat, ar tai ne tolygu?"  Tikrai ne tolygu. Tai nėra adekvatus atpildas už taisyklių nesilaikymą ar kokių nors pažadų netesėjimą. Jei žaidėjas pažeidė taisykles, jis turi būti nubaustas tose pačiose taisyklėse numatyta bausme. Pvz. už reklaminimą - ban arba IP ban. Ir viskas. Reikalas baigtas. Taškas.

  Pateikiau Epsilon veiklos pavyzdį, kurio buvimą ir visą seką mačiau savo akimis. Liudiju, kad taip buvo ( bet kuriam teismui įvykio liudininko parodymų pakanka). Visi įrodantys skreenshot buvo saugomi tik iki to momento, kol paaiškėjo kad policijos pagalbos neprireiks. 20mečiai susitvarkė patys be piniginių įmokų ir be derybų su šūdžmogiais. Serveris ir šiandien veikia, bet yra perkeltas į visuomenei nebeprieinamą erdvę. Labai gaila, bet mano pc ne guminis, jame saugoma daug vertingesnės informacijos už šiukšles, kurių kada nors gali pareikalauti koks nors progreenas. Ankstesniuose postuose teigei, kad "be priežasties nepuolame" . Tai kokia buvo priežastis to puolimo, kurį aprašiau? Vėl sakysi pateik įrodymus , kad taip buvo... Rimtas diskusijos oponentas šioje vietoje sugebėtų pripažinti, kad jokios priežasties pulti nebuvo....

   Praleidau pakankamai daug laiko MC serveriuose ir gerai žinau, kad skųstis tokiems kaip Epsilon dažniausiai bėga ne nuskriaustieji. Dažniausiai tai būna tokie, kuriems kuriame nors serveryje už blogą elgesį "ragus aplaužė".  Tokie nesugeba pripažinti savo kaltės ir ieško būdų kaip atkeršyti - dažnas reikalas tarp nesubrendėlių ( būtent tokie yra "UŽ" jūsų veiksmus). Taip yra ir bus. Belieka apgailestauti, kad atsiranda tokių nemąstančių "gynėjų" kaip Epsilon.

  " kodėl, jei mes jau tokie baisūs "hackiorai", mūsų ne nekenčia visa Lietuva? " Esi tuo tikras? Jūsų daug kas nemėgsta, bet protingi žmonės stengiasi nenusileisti iki jūsų IQ lygio ir po jūsų š** murkdytis nenori... O dėl "visos Lietuvos" , tai čia per daug aukštai šoki.

 

Taigi, vaikuti, nebegadink sau nervų ir nebešvaistyk laiko šioje temoje postindamas. Verčiau paskaityk geros literatūros bent apie diskutavimo meną.

 

p.s. atsakymas wersui, kurio postas pasirodė man berašant šį : savo skype nedalinu nei anarchistams, nei šūdžmogiams. Elementari savisauga.

Redaguota , nario Lelyte
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, gerai, supratau, kad tiek asmeninės žinutės tiek temoj parašytas atsakymas bus daugiau ar mažiau ignoruojamas. Nebėda, kaip pats minėjai- forumas skirtas išreikšti nuomonę, tad ją ir išreikšiu, net jei ji niekam neįdomi.. =]

"  Pateikiau Epsilon veiklos pavyzdį, kurio buvimą ir visą seką mačiau savo akimis. Liudiju, kad taip buvo ( bet kuriam teismui įvykio liudininko parodymų pakanka). Visi įrodantys skreenshot buvo saugomi tik iki to momento, kol paaiškėjo kad policijos pagalbos neprireiks. 20mečiai susitvarkė patys be piniginių įmokų ir be derybų su šūdžmogiais. Serveris ir šiandien veikia, bet yra perkeltas į visuomenei nebeprieinamą erdvę. Labai gaila, bet mano pc ne guminis, jame saugoma daug vertingesnės informacijos už šiukšles, kurių kada nors gali pareikalauti koks nors progreenas. Ankstesniuose postuose teigei, kad "be priežasties nepuolame" . Tai kokia buvo priežastis to puolimo, kurį aprašiau? Vėl sakysi pateik įrodymus , kad taip buvo... Rimtas diskusijos oponentas šioje vietoje sugebėtų pripažinti, kad jokios priežasties pulti nebuvo...."

Sakai, kad išreiškinėji nuomonę, bet kolioji visą komandą, nors kai kurie komandos nariai irgi yra pilnamečiai ir gan protingi asmenys su savais gyvenimais ir savom idėjom. Jei tavo nuomonė nesutampa su mūsiške, nebūtina mus aprėkti šūdžmogiais. Ir apskritai, nesuprantu iš kur tu ištraukei, kad mes prašom pinigų? Na, gyvenime taip nebuvo. Aš pripažinsiu, esu idealistas, tikiu, kad viską įmanoma sutvarkyti, jei neįmanoma gražiai tai bent drąstiškai. Anksčiau aš teikdavau supportą, bet su supportu matomai rinka tik eina šūdininyn ir šūdininyn. Suteiki support'ą pamokos formoje ir toliau dauguma asmenų nuo tos pamokos taip ir nejuda. Toliau, judam toliau... Aš nesuprantu apskritai apie kokį tu konkrečiai puolimą rašei, ar galėtum detalizuoti, aš pasakysiu ar apsiimėm nors kartą ten apsilankyti. Jei teko su manim bendrauti, turėtum žinot, kad aš išsisukinėt mėgstu, bet melo nepernešu ir nemeluoju, kuomet reikalai eina svarbesni, o man mano komandos reputacija yra ganėtinai svarbus dalykas.

Next. Mini apie visus tuos šūdmalius, kurie knisa protą, kad tik serverį užlaušt ir uždaužyt kai patys ten banus gauna. Nepaslaptis, kad tikrai dažnai tokių individų pasitaiko, dėl to visose atakų prašymo formose ir yra rašoma, kad turi būti konkretūs, žmonių teiginį įrodantys video ar bent jau tuos teiginius įrodančios foto. Negana to, visas atakų formas peržiūrėjus ir priėjus prie sprendimo, kad serveris tikėtinai gali būti atakuotinas, mes pirma kreipiamės į serverių ownerius. Kartais iš oficialių, savųjų skype, kartais iš kitų, bandom susižiūrėti bendrą bendravimą su klientais, neminint epsilon(nes paminėjus aišku iškart bendravimas keičias), taip pat ilgai apžiūrinėjam projektą. Netiki manim? Manai šūdą malu ir vėjus į akis pučiu? Gali prisijungt per teamviewer'į, duosiu savo chat'ų logus apžiūrėt, pamatysi, kad bent aš visada kreipiuos prieš pradedant kažkokius veiksmus prieš projektus. Taip, anksčiau to nedarydavom, pačiais pirmais gyvavimo mėnesiais buvom supisę du projektus, kurių tikrai neturėjom supist ir dėl jų viešai atsiprašėm.  Vienas iš jų prefix'o buvo.. Tą tikrai pamenu, tas klaidas pripažįstu. Bet kaip normalus asmuo aš iš tų klaidų pasimokiau. Aš to nedarau. O kaip komandos vadovas stengiuosi mokyti kitus komandos narius, kad mano klaidų nekartotų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išreikšiu dar syki savo nuomonę :)

 

Pradėsiu nuo to, kad paskaičius darosi juokingą, nepyk, wersai, bet šį syki nukrypai ne ten kur priklauso, kodėl?

 

Cituoju tavo žodžius ,,be priežasties nepuolame", na gerai, gal ir nepuolat, bet juokingai atrodo tas, kad komandoje pas jus buvo kažkoks tai Simučiokas, parašiau Tau privačiai, ką manot dėl mano anketos į apsaugojimą, pasakei nežinau dar pasvarstysim, na gerai pasvarstysit, bet tik ne tuomet, kad pasakei, jog Simučiokas bandys atakuoti mano serverį (galėsiu skype pateikti), taip Tau buvo didelis ačiū už tai, kad pranešei apie jo išpuolį prieš mano serverį, bet galų gale jis puolė be jokios priežasties, priežastis buvo tokia NORĖJO PATIKRINTI SERVERIO APSAUGAS, kaip suprasti norėjo patikrinti apsaugas, tai nėra priežastis serveriui griefinti mapą ir dar ne gana to paviešinti mano nuosavą kurtą SMS sistema, tai kas čia dabar per priežastis, tai tarkim moku DDoS į kitus serverius ir su tokia priežastimi eisiu ir DDoS'insiu serverį?

 

Sorry, man tai nepriimtina ir nemanau, kad sužinoję apie Jūsų projektą kokia e-policija ar cert'as, nieko nedarytu :)

 

Tikiuosi nesupyksit už nuomonę :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

"kad komandoje pas jus buvo kažkoks tai Simučiokas"

Vėl gi kažkoks nepagrįstas kaltinimas į mano pusę, nes Simučiokas tebuvo forumo lankytojas kaip ir daug kitų asmenų. Už juos aš tikrai negaliu atsakyti, nesu kaltas, kad jie mano forume lankosi, jis prieinamas visiems.

Kitas dalykas, DDoS yra nelegalu, mes tuom neužsiiminėjam, tad nerekomenduočiau ir tau nors ir jei tą booterį nusipirktum. Bet jei atvirai tai juokinga daros nuo tokių kaltinimų, nes apsaugas mes patys testuojame šiais laikais tik nuosavuose serveriuose, juk mus remia ir VPS'u ir patys dauguma turime savų, kurie skirti projektams... Apskritai nesuprantu iš kur jūs traukiat tokius dalykus ir tokią nuomonę susidarot... =D

P.S.: Komandoje epsilon(neskaitant mc-support narių) yra tik nariai iš http://epsilon.lt/about.html, tad jei vis kaltinsit mus, pasistenkit, kad nors asmenį iš mūsų komandos apkaltinsit. Ir apskritai, jei matot, kad įvyko nesusipratimas ar kažkas ko neturėjo įvykt, visad atviras mano skype ir AŽ parašyt. Aš nesu koks monstras, kuris suvalgys jus už žinutę pasiteiravimui. O dabar toks jausmas, kad visi nerašo argumentuotų nuomonių ir tikisi, kad aš žinosiu kas su jais buvo nutikę. Ta prasme rimtai...

Redaguota , nario wersas1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3747 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...