Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Mainau(Steam)


ernis002

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3781 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi šiandien prisėdes pagalvojau ,kad reikėtų pačiam prasinaujint ir kažkam kitam atnaujinimus padaryt :D , taigi norėčiau išmainyti Steam acc kuriame yra : Dayz Standalone žaidimas (pirkau iš buypcgame.eu - 99LT) , Ir dar yra TF2 (ten truputukas daiktų ir achievementai padaryti šiaip nemažai) 

Domina : Domina tai viskas siūlykit (mainysimės, keisimės) :)  Žinoma norėčiau jog numestumėte foto (naują) su jūsų steam'u. LAUKIU Pasiūlymų rašykite čia po apačia arba skype :teokomanda   IŠMAINYTA

 

 

 

HITMAN ABSOLUTION dar ieško naujo šeimininko :) (MAINAU)

 

 

b9402dfb481894d472f757c9dd099cdb493.png

Redaguota , nario Ernestulis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nea niekados nesu turėjas CS:GO ar kažko kito. Pirmas mano pasireiškimas forumo turguje :) ((( EISIU PIRMAS ))))

 

Susirask kam pirmam eiti (patikimam), arba pasiimk kokį tarpininką, nes šitame forume gali būti lengvai apgautas. :)

Redaguota , nario CAGsolution
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na gal ir ne tu, bet man atrodo toks pats avataras ir nick'ą kurį keiteisi man primena tą čiūvą.. Žodžiu, nesvarbu, nepagautas - nevagis. Į ką būtent norėtum keisti? Suprantu, kad lauki kol kažką pasiūlys, bet gal kažko ypač nori, nes savo Steam'o nenoriu keist, Origin biškį gaila dė lBF3 ir dar jeigu apgausi... Na žinai... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nea sakau pirmas duosiu prisijungimus viską (Kažkas manę irgi laiko tokiu ,nes net nesuprantu kodėl :D ) Krč tai žiek o ką turi? Šiaip mainau standalone ,nes išgyvenimas nepatinka man :D , o norėčiau kokios šaudyklės kad tiesiog pataškyt, arba kokių race (BET ,kad Veiktų multiplayer)

 

Vis dėl to čia tu, tas, kuris mane apipiso dėl CS:GO... Pažiūrėjau tavo profilyje pranešimus ir radau tavo Skype, turiu tave kontaktuose, kažkada priėmei į projektą mane mapp'eriu, toks savas bičas atrodei, o vėliau apipisai mane ir dar kelis žmones su CS:GO... Nors nebeturiu to chat'o, kur viskas matosi kaip apscam'inai, bet tie kas tave žino šiam forume, tie manim patikės manau..

 

 

http://www.part.lt/img/3fd9fe2aaa7e09287d0c663648da5bf3396.png

 

Šiaip labai norėčiau DayZ Standalone, gal ir atiduočiau Origin, ten yra Battlefield 3 + Multiplayer per Battlelog eina, bet labai sunku pasitikėti žmogumi, kuris nors ir lygtais netoks svetimas buvo, o vis tiek apgavo.. Ką nors įtikinančio pasakysi?

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3781 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...