Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Minecraft gift codai nemokamai!


ignasas100

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3790 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai as noreciau pabandyti. Nes zadu ar taip ar taip dometis kompiuteriais ir ju teikiamu malonumu. ( programavimu - nulauzt galima beveik viska tik reikia daug mokintis ) taigi noreciau ir cia suzinoti kaip tai daryti jai galesi tai prasau parasyk man i pm ignasas100

 

Jaigu cardinsi yra didele tikimybe gauti bauda . Tad nebus malonu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai as noreciau pabandyti. Nes zadu ar taip ar taip dometis kompiuteriais ir ju teikiamu malonumu. ( programavimu - nulauzt galima beveik viska tik reikia daug mokintis ) taigi noreciau ir cia suzinoti kaip tai daryti jai galesi tai prasau parasyk man i pm ignasas100

 

 

Kas baudas mokės tėvai?

 

Kodėl šneki apie baudas tam yra specialios programos su kuriomis taves niekas nepagaus :)

  • Teigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai as noreciau pabandyti. Nes zadu ar taip ar taip dometis kompiuteriais ir ju teikiamu malonumu. ( programavimu - nulauzt galima beveik viska tik reikia daug mokintis ) taigi noreciau ir cia suzinoti kaip tai daryti jai galesi tai prasau parasyk man i pm ignasas100

 

 

Kas baudas mokės tėvai?

Tai vat stengsiuosi, kad to nebutu. Nes viskas yra imanoma kaip ir pasikeisti savo ip. Kas kart ji galima keisti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3790 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...