Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4138 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Androidų šaknys  

204 balsai

  1. 1. Ar padarei savo Androidui "Root"?

    • Taip
    • Ne
    • Ketinu tai padaryti vėliau
    • Seniau tai dariau savo senam telefonui
  2. 2. Pravertė?

    • Taip
    • Dariau, nepravertė
    • Nežinau, nedariau
    • Dariau, bet nežinau ar pravertė


Recommended Posts

Paslėpk tu juos naršant facebooke ar internete.

Butent man ju nereik tik vaizdeliuose ir zaidimuose. :)

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

  • Parašė po 4 savaičių...

Norėčiau pasiginčyti dėl to, kad priimą garantinis su root teisėmis, karta nunešiau savo ace į garantyni su rootu ir kitu romu, iškart paspaudė off migtuka ir pamačius pardavėja ar kas, kad tarp išjungimo pasirinkčių yra, "rebot to recovery" ir pan pasakė, telefono programinė įranga koreguota, garantinis nutraukiamas ir pan, aš sakau negali būti, tikriausiai sumaišiau telefonus, kad tipo lygiai tokį pat turi brolis ir pan, tai vos ne vos isimazinau, kažkaip keista, kad netikrino telefono kodo su dokumentais, grįžęs per odina stock'ą įsirašiau ir užsidėjau baltą dangteli ir nunešiau, pardavėja taip šypsodamasi pažiūrėjo softa, pamatė, kad tuščias, taip smaila išmetė ir sako, na gerai, ką čia darysi su tavimi ir viską sutvarkė.

 

P.S Suėję buvo kažkas iš ryšio imtuvu.

  • Parašė po 4 savaičių...

Nesu turėjęs telefono, kurio dar nebūčiau nurootinęs ir custom rom įrašęs. Šiuo metu turiu S3 - nekenčiu kai yra tiek perpildyta programų, tad nusirootinau ir įsirašiau cm11. Telefonas tapo mano, tikrąja to žodžio prasme. Kaip nusprendžiu, taip ir yra. Taip pat naudoju Root programą Greenify. Labai naudinga viską užmigdyt ir baterijos laiką prailgint ne minutėm, o valandom.

Galima ir prisižaisti su tais nulaužinėjimais, bet jei supranti ką darai, prieš darant išsiaiškini - tai ir neprisidirbsi.

Gauk nemokamą 2GB Dropbox talpyklą + abu gausime papildomus 500MB nemokamai!

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4138 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...