Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Išleistas naujas "Prestigio" telefonas, mažai kainuoja, geras yra! *HOT* *EPIC*


ViTEO

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turiu aš prestigio multiphone ištikrūjų geras telefonas nelagina nieko. Kamera gera viskas tvarkoj prestigio labai mane nustebino. Gera kokybe vaizdo, filmavimo. Pas mane (1GB RAM), (500MB vidine atmintis), (Android v4.1 Jelly Beam). Labai geri telefonai manau geresni už samsung gamybos (mano nuomonė). Ieškantiems naujo gero telefono patarčiau šita nusipirkti.

Redaguota , nario ChuckBoy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 draugai turi šiuos prestigio firmos telefonus.. Galiu pasakyti, kad jų ekranai labai silpni, o jų kaina prilygsta vos ne telefono pačio kainai, tad labai turėsite prižiūrėti vienas atsisėdims ant telefono ir jums jis gali kainuoti iki 400 Lt.. Po kiek laiko telefonas pradeda striginėti, pradeda kaisti ir t.t. Kainos atžvilgiu gal ir verta pirkti, bet dasimetus šimta litų galima nusipirkti panaudota S2 kuris yra tvirtesnis ir aišku žymiai geresnės kokybės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors ir pigus, bet greitai gendantis. Sorry, bet tokia tiesa. :)

 

Pasitaiko greitai gendančių (didelė dalis), draugas turi nusipirkęs Prestigio telefoną už ~600 LT, tai kol kas dar nesugedo.

 

Turėjau tai nusivyliau , ekraną per dvi savaitės sudaužiau.

Pats kaltas, gamintojas neatsako už tai, kad telefono nesaugai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai neblogas telefoniukas , bet jis man primena manaji Huawei u8650, tada jis irgi buvo panašus į šį - Maža kaina, nebloga bendra sistema, bei įvariu funkciju kurias turėjo tuo metiniai, daug brangesni telefonai . Telefonas tikrai buvo neblogas, bet ilgai man ( asmeniškai ) , taikė kažkus vienus metus , aišku tai priklauso kaip prižiūrėsi, bei kaip su telefonu naudosies, mano sesei toks pats telefonas laiko jau du metus, ir veikia kuo puikiausiai, tad perkant toki telefona, nepatarčiau naudoti ji žaidimams, nes tikrai ilgai jis jums nelaikys, pradės striginėti, bei atsiras visokiu kitų įvarių problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Šiuo telefonu naudojausi, viską išbandžiau (žaidimus). - Draugo telefonas - :)

 

 

O apie LG, tai ne visus kalbu, bet LG nepavelka naujausių žaidimų (kaikurie). :)

 

Tai kodėl iškart būtent LG? Taigi ir Samsung daugelis senesnių variantų nepavelka naujesnių žaidimų, HTC tas pats, Sony irgi tas pats. Tad prašau vien ant LG nestumt, kadangi visi senesni telefonai, nesvarbu kas juos gamintų, bet nepavilktų šiuo metu naujausių žaidimų. Taipogi atsiprašau, jeigu kas nors jau ką nors panašaus rašė, neskaičiau kitų komentarų. O pats telefonas, kaip už tokią kainą gal ir neblogas sakyčiau, bet į tokius vis tiek nežiūriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas giria šita telefoną, tai arba neturit arba draugai visai nesenai nusipirko. Telefonas garsus tuo, kad jo kaina kokybės atžvilgiu yra ideali ir yra sukurta grynai europos rinkai, vien žiūrint pagal finansus. Šiaip telefonas yra ne žaidimams, gal labiau šiaip naršymui po internetą ir tiek. Ar taip ar anaip telefonas pradės laginti, ekranai silpni tad atsisėdus ant jų iškart gali sutrūkinėti ekranas, o tai labai blogai, nes jų ten lombarduose kur taiso telefonus tai galit pamiršti, reikės nešti į tas vietas kur pirkote telefoną ir vsio. O ekranų kaina prasideda nuo 160 litų ir baiges virš kelių šimtų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...