Peršokti į turinį

Nauja mada - WAP žaidimai?


Amazing

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3609 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Linai, gi pirkai tu tą savo žaidimo scriptą už 10-20lt ar kiek ten sakei :D... Wap žaidimai kaip buvo tokie ir liko tik gal daugelis susiprato kaip pravartu pareklamuot forume. WAP tai taspats kaip ir kiti naršykliniai žaidimai. Jeigu nori būt kietesnis ar greičiau progresuot žaidime tai turi išleist pinigų. O jeigu esi sumanus tai gali ir be to prasisukt. Žaidimai kurie yra pay2win ilgai neišsilaiko, nes niekas nelošia. Tu pažaisk pvž tob.lt ilgiau. Leisti litų net neapsimoka, nes viską gali žaisdamas gaut. Temos autoriau, savo pranešimu visiškai nieko naujo nepasakei. Žmogus pats sprendžia kur dėt savo pinigus. Ar čipsų pakį nusipirkt ar kreditų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Linai, gi pirkai tu tą savo žaidimo scriptą už 10-20lt ar kiek ten sakei :D... Wap žaidimai kaip buvo tokie ir liko tik gal daugelis susiprato kaip pravartu pareklamuot forume. WAP tai taspats kaip ir kiti naršykliniai žaidimai. Jeigu nori būt kietesnis ar greičiau progresuot žaidime tai turi išleist pinigų. O jeigu esi sumanus tai gali ir be to prasisukt. Žaidimai kurie yra pay2win ilgai neišsilaiko, nes niekas nelošia. Tu pažaisk pvž tob.lt ilgiau. Leisti litų net neapsimoka, nes viską gali žaisdamas gaut. Temos autoriau, savo pranešimu visiškai nieko naujo nepasakei. Žmogus pats sprendžia kur dėt savo pinigus. Ar čipsų pakį nusipirkt ar kreditų.

Iš kur tu mane žinai? :D Kad pirkau, jo . Bet kiek laiko dirbau aš prie jo tai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Linai, gi pirkai tu tą savo žaidimo scriptą už 10-20lt ar kiek ten sakei :D... Wap žaidimai kaip buvo tokie ir liko tik gal daugelis susiprato kaip pravartu pareklamuot forume. WAP tai taspats kaip ir kiti naršykliniai žaidimai. Jeigu nori būt kietesnis ar greičiau progresuot žaidime tai turi išleist pinigų. O jeigu esi sumanus tai gali ir be to prasisukt. Žaidimai kurie yra pay2win ilgai neišsilaiko, nes niekas nelošia. Tu pažaisk pvž tob.lt ilgiau. Leisti litų net neapsimoka, nes viską gali žaisdamas gaut. Temos autoriau, savo pranešimu visiškai nieko naujo nepasakei. Žmogus pats sprendžia kur dėt savo pinigus. Ar čipsų pakį nusipirkt ar kreditų.

Perskaičius tavo komentarą man kyla tik vienas atsakymas,- ne visi juk susipranta. Dėl to nesusipratimo, gal kai kas ir nukenčia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mhm, wap žaidimo kūrimas nera labai sunkus, jeigu nori beta versijos savo žaidimo, per savaitę-2 galima padaryti pasidaryti, bet nuo 0, pats darau ir ką galiu pasakyti, tai visi tie pvž, Parduotuvė, Kovos Laukas, Apie Žaidėją, Chat, Atsijiungimas yra lengviausios funkcijos, reikia padirbėti tik prie Turgaus, PM, Mainai. Viskas, toks čia tas kūrimas.. Tik kad apsaugas reikia atidžiai uždėti ir visur..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš kur tu mane žinai? :D Kad pirkau, jo . Bet kiek laiko dirbau aš prie jo tai..

 Čia TakTis :D

 

 

 

 

Atsiprašau kad keikiuosi bet nesusilaikau.Nu piz.dec Minecraft šūdserveriai plinta,dar Samp dar čia *Myliu SuperGames.lt*.et Wap kūrva,kūrva...

 

Ką tu čia svaigsti

Redaguota , nario EdgarT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

xgm iš pradžių buvo gryna zaidime.lt kopija. Matyt, norėjo kažko daugiau ir pasuko savo keliu kurdamas viską pagal save. Yra dar nemažai unikalių wap žaidimų ir jie likę dar populiarūs. Xgm man asmeniškai net neatrodo kaip žaidimas, o tai labiau pažinčių svetainė, nes ten tiek ir tėra ką žaisti, o tik bendrauti/prašyti ir t.t. Visiškai skirtingas yra tob.lt kuriame yra ką žaist :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3609 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...