Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

TRADER DARIJAUSKAS BACK GIFTŲ PARDAVINĖJIMAS.


Darijauskas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3765 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, forumo lankytojai

Kaip ir sakiau, kad grįšių po visokiausių švenčių ir vėl pradėsiu pardavinėt jums mano mielieji giftus už tikrai neblogą kainą.!!

1. Užsiimu STEAM žaidimų prekyba (GIFT, CD-KEY pavidalu, bet ne account).
2. Galiu nupirkti pageidaujamus daiktus iš DOTA2 parduotuvės (žinoma su nedideliu antkainiu).
3. Taip pat, priimu įvairius pasiūlymus (išskyrus account, hostingo siūlymus), bet jie turi būti dėstomi greitai ir aiškiai. Visi pasiūlymai proto ribose.


331mut3.jpg

"TRADER DARIJAUSKAS" STEAM grupė:

Šioje grupėje galite sužinoti daugiau informacijos apie mano prekybą STEAM žaidimais, kitas paslaugas ir gauti automatinius pranešimus apie taikomas nuolaidas. "TRADER DARIJAUSKAS"
Grupė yra atvira, todėl prisijungti ir gauti naujienas gali visi!


Įprastos žaidimų kainos:

1. Counter-Strike: Global Offensive - 30 LT
28cofpd.jpg

2. Counter-Strike: Source - 19 LT
2h7mpo0.jpg

3. Counter-Strike 1.6 + Counter-Strike: Condition Zero - 13 LT
21lmtex.jpg

4. Killing Floor - 20 LT
vreghx.jpg

5. Left 4 Dead 2 - 20 LT
25ox8n6.jpg

6. Garry's Mod - 15 LT
2lnh743.jpg

7. GTA IV - 20 LT
vhu58z.jpg

8. Euro Truck Simulator 2 - 35 LT
51rbpe.jpg


Yra ir daug daugiau žaidimų, kuriuos galite peržvelgti mano inventoriuje. Taip pat žaidimus galite užsisakyti ir gausiu tai ko Jūs norite (kontaktai žemiau).

Atsiskaitymas:
Kol kas tik banku (optimaliausias SWED bankas, bet galimi ir kiti.). Jei nemokate atlikti pavedimų ar nežinote kaip tai padaryti, kreipkitės. Padėsiu.
1356788493swedbank_logo.jpg


Įrodymai dėl patikimumo:
1. Atsiliepimai.
2. Turiu populiarią "Counter-Strike" žaidimo serijų grupę: "Counter-Strike Lietuva". Jei būčiau ką nors apgavęs, ši grupė būtų perpildyta nusiskundimais komentaruose.
3. Mane gali rekomenduoti jau pirkę žmonės (galbūt kai kuriuos iš jų Tu pažįsti). Juos galima rasti manoSTEAM profilio komentaruose.
4. Pirkite ką nors pigesnio, jei nesiryžtate pirkti brangaus žaidimo. Įsitikinsite, kad esu patikimas.
5. Ir žinoma žaidimų inventorius, kuris vis ilgėja. Jei ten nėra Jūsų norimo žaidimo, nesijaudinkite, nes galite įsigyti kokį tik pageidaujate.

Redaguota , nario Bebras
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrojo darijausko kontaktai yra tokie:
- Skype: darijauskas2012
- E-mail: [email protected]

O kaip sakė viršuje Tomas, šitas žmogus gali būti apgavikas, nes vietoje vienos i, yra parašytos dvi ii. Taip patikimu vardu mėginama pasinaudoti ir galbūt apscaminti nemažką kiekį "vaikų".

Redaguota , nario CAGsolution
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrojo darijausko kontaktai yra tokie:

- Skype: darijauskas2012

- E-mail: [email protected]

O kaip sakė viršuje Tomas, šitas žmogus gali būti apgavikas, nes vietoje vienos i, yra parašytos dvi ii. Taip patikimu vardu mėginama pasinaudoti ir galbūt apscaminti nemažką kiekį "vaikų".

 

vXcyvGv.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip. Šis žmogus bando Jus apgauti. Nepasitikėkite. Aš šiuo metu žaidimų neparduodu. Todėl būkite labai labai atidūs. O moderatoriams siūlyčiau atydžiau atkreipti dėmesį į tokius dalykus. Mano tikroji tema buvo užrakinta ir pažymėta kaip nepatikima, nors ji net nebuvo naudojama ilgą laiką.

Rakinkite temą. Kai grįšiu, bus pranešta visiems aiškiai. KEISIS IR LOGOTIPAS. 

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3765 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...