Peršokti į turinį

Padėkit dėl PC


Markas12

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3775 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tikrai turėtu pavežti viską.!

 

Už 2000lt tokį šudą???

Gal ir neblogas bet i5 tj,..

http://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_staliniai_/Kilobaitas/Kompiuteris_AMD_x6_Bulldozer_F/EKSTREMALUI_X6/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=358861

Va: 8gb ram, AMD 6 BRANDUOLIU procesorius 3.5 GHz, Geforce GTX 650 1gb.

1500lt, pats toki turiu ir ant max zaidziu Asasins creed 4 Black Flag

Redaguota , nario Woof`@
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Poxui man ką tu žaidi bet esmė tokia kad žaidimuose FX 8*** pisa i5 tai nėr apie ką kalbėt. O kur dar FX ir ktų AMD skleidžiamas karštis čia pzdc... Žiema dar poxui šilt kambarį o vasara iškepsi jei sedėsi :)

*Myliu SuperGames.lt* tu gal nenormalus, *Myliu SuperGames.lt* jei tokius zaidimus tempia gal kaska reiskia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai tempia GPu ne CPU *Myliu SuperGames.lt* mano intel core 2 duo e8400 ir hd 7770 ant medium tempia tai kas iš to *Myliu SuperGames.lt* ? būtu koks GTX 650Ti temptu ir ant high čia tas tavo AMD cpu *Myliu SuperGames.lt* nieko nereiškia, dar vienas atsirado *Myliu SuperGames.lt* kuris galvoja kad daugiau yra geriau, tie supisti 4ghz ant 6core tas pats kaip pas inteli 2ghz ant 2 core *Myliu SuperGames.lt*.

Keleta benchmarkų pažiūrėk ir pamatysi :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėja bet aš apie irgi apie CPU šnekėjau o paskutinis postas reiškia tai kad jau nieko nepakeisi turint tokį cpu ir lieka galvot kad jis geras :)

Geras *Myliu SuperGames.lt* tas procas, turiu scythe cooleri, 7-10 laipsniu kai nenaudojamas, 30-40 kai zaidi, pakila iki 45-50 kai renderini 1080p video, zaidimus visus veza.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėja bet aš apie irgi apie CPU šnekėjau o paskutinis postas reiškia tai kad jau nieko nepakeisi turint tokį cpu ir lieka galvot kad jis geras :)

Nu sakyk ka nori, taciau as pries pirkdamas, kad tikrai gera pc susisiekiau su Kvalifikuotais zmonem, ir jie pasake kad FX-6300 procesorius  

 yra geresnis net uz kelis Intel i7 + Pasmane  4.1 Turbo (Prideda 0.6 GHz). O del vaizduskes vidutine,  7/10 ivertinimo,

Pirkau tiktais zaidimams.

Anyway koks skirtumas, gal kur as klystu, bet zaidimus zaidziu kokius noriu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3775 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...