Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

<==- Kuris serveris Lietuvoje geriausias? ==->


FightManiac

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Argumentai?

 

 

Nesakysiu ,kad craftmc.lt yra sudservis ,bet jie niekuom unikalus PVP/SURVIVAL nieko naujo.

Del koridoriaus pritariu jie pirmi padare serveri su 1.6.2 ir 1.6.4 serveriu. (As antras :D)

CraftMC.lt jaukus šeip serveris sutvarkyta daug kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hehehe, čia manęs jau taip bijoma, ar ką, jog net prieš dėstant esmę, jau bandoma manęs atsikratyti, ar čia dėl to, jog kažkada taip ir nesugebėjai paaiškint kodėl tavo tas serveris, neturėtų būti vadinamas šūdserviu? Vis dėl to, ko gero ir aš galiu išsakyti savo nuomonę, na bent jau tol, kol už ją negausiu bano, o kadangi sovietiškos valdžios nebėra, tad manau ją išsakyti galiu drąsiai... Lietuvoje tikrai yra gerų serverių, gal net gi ne dėl jų unikalumo, bet dėl idėjos, priežiūros ir tvarkos, tokie projektai kaip upts.ql.lt ir paulito vanilla, tampa mano favoritais, nors aplamai žaisti serveriuose neesu didėlis mėgėjas. O tie, populiariausi ir unikaliausiais skelbentys serveriai, yra praktiškai nieko verti, nes ne retam iš jų žaidėjų skaičius yra siekiamas pačiais bjauriausiais būdais, kaip masiniu daiktų dalinimu, privilegijų dalinimu, ar parazitiška reklama kituose projektuose, neretai dėl to būna suvaromos net pačios pagrindinės Minecraft idėjos, bet kam tai rūpi, svarbu jog žaidėjų - vaikų skaičius būtų didelis ir savininkas tuo galėtų tenkintis, jausdamas jog jis yra įžymus, populiarus ir reikalingas... O kaip galų gale žmonės gali išvardinti gerus serverius, kai jie į tuos pavyzdinius užsienio projektėlius net užsukti negali, nes skūpi pinigų nusipirkti žaidimui, kurį taip ilgai ir ištikimai nolifina, net nelabai yra tokių, kurie apie tuos serverius papasakoja, tad kaip liaudis gali rinkti geriausius serverius, jei jie tokių net nematė? Beveik visi tie Lietuvos serveriai yra vienodi, skirtumas tik tas, kuriame iš jų dažniau vyksta tie, vaikų taip pamėgti "drop'ai"... Galų gale, jei Lietuvos rinkai sukursi gerą ir tikrai unikalų (daugumos supratimas apie žodį "unikalus" yra kiek sugedęs, mat serveris, įsimetęs rečiau naudojama įskiepį, jau tampa unikalus, nors kitų, tą patį įskiepį naudojančių serverių yra daugybė), tai jie nelabai supras kaip jame žaisti, o ir galvą pasukti patingės, o jei dar nei privilegijų, nei daiktų masiškai negaus, tai ir nebus jame, eis ten, kur sumautai lengva. Lietuvoje buvo ir yra šiek tiek tikrai gerų, unikalių projektų, bet liaudis to nevertina, nes juose reikia žaisti, gal būt net šiek tiek pasistengti, ne vien tik šūdą voliot. Nėra paklausos, nėra ir serverių, ko čia stebėtis? Dabartiniai argumentai, dėl ko serveris žaidėjo manymu yra geriausias, tiesiog debiliški - "nes pirmas įsidėjo CTF", na pirmas serveris, kuriame buvo CTF, tikriausiai buvo tas, kuriame pirmasis šio žanro MiniGame kūrėjas testavo savo įskiepį, na o mano turėtame šūdservyje, 1.8.2 beta versijoje, kai kaip žinau mcpassion dar neegzistavo, tai pat buvo pilnai funkcionuojantis CTF žaidimas, "nes serveris tvarkingas" - omg, sukursiu vanilla serverį du kartus paspaudęs ant minecraft_server.exe failo ir sukursiu tvarkingą serverį, ot tai tau, nors tiesą sakant, tikrai, realiai tvarkyngų, bei vaikų nesuknistų serverių Lietuvoje yra tikrai mažai, bet tai mano galva neturėtų būti rodiklis, na toliau tyngiu vardint. Kai kiekvienas, užmetęs akį į unitazo detales serverio kūrimo pamokas, gali susikurt, o tiksliau ir kuria tuos serverius, masiškai, jog pasijustų kažkokie geresni už kitus (paprastus žaidėjus), ar jog uždirbtų kelias kapeikas, tai ko noret, jog visa Lietuvos Minecraft bendruomenė gavosi tokia sušikta, bet esmė ne tame, esmė - jog praktiškai visiem, gerai kaip yra... Tad, kokio velnio daryt tokias apklausas, kiekvieno šūdservis pats geriausias...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaikų mastyme geras serveris yra tas kuriame yra didelis online. Poh, kad kas mėnesį wipe daromi dėl nusiaubto mapo su xray, poh, kad kas antrą dieną užlūžta. Jiem esmė yra pasijungus xray pasikasti dmd, pasidaryti šarvus ir dienų dienas sedėti pvp safe zonoje. O šeip tai kiekvieno mūsų skoniai nėra vienodi. Vieniem patinka taip sakant nedažni serveriai kaip koks mcprison ar pnš. Man patinka žaisti ten kur yra sunku išgyventi ir reikia sumanumo norint gerinti žaidimą. Pvz kaip skyblock. Kiek ieškojau tai lietuviškų ir labai neradau. Pasitaikė g-friek.lt skyblock tačiau anot adminų serveris kybo ant plauko, nes ne Lietuvos liaudžiai skirta žaist. Šiuo metu kažko tikiuosi iš mcladie serverio. Tikiuosi tol kol savininkas klauso žaidėjų, rodo iniciatyvą daryti atnaujinimus... Kaikam gali pasirodyt kaip nieko vertas šūdservis tačiau geriau žaist tokiam nei pvž justmc. Ten jau rimti sėdi. Pusė floodina chate "ieškau merginos".. Visą liaudį sudaro vaikai kuriem svarbu tik žaisti, o kur žaisti tei neįdomu. Rimtesni kuria savo projektus ar ten sumoka 20-30lt už premium acc ir lošia pas užseniečius. Geriausių serverių neišrinksi niekaip. O jeigu ir būtų kokia apklausa tai pop servai būtų įprasti survival kaip koridorius, justmc ir kiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

jei kalbetume nevien apie lietuvos tai butu mc-lc.com geriausias pasaulyje serveris , bet nekreipiam cia En serveriu , galima sakyti kad buvo geriausias pasaulyje serveri tai COUNTER-STRIKE MC! Bet gaila kad jis uzsidare , noreciau kad atsidarytu vel , bet dabar sakant 2014 sritija , isipletojo  Mc,Passions.Eu ir Mc.Koridorius.Lt , didziuojusi FightManiac kad isviste savo projekta toki normalu o ne kaip buvo pratais metais , kitaip sakant SUDSERVERIUKAS!!
Mano manymu:
Mc.Passions.Eu : 90%.
Mc.Koridorius.Lt : 89%.

Redaguota , nario Chaddie00
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

jei kalbetume nevien apie lietuvos tai butu mc-lc.com geriausias pasaulyje serveris , bet nekreipiam cia En serveriu , galima sakyti kad buvo geriausias pasaulyje serveri tai COUNTER-STRIKE MC! Bet gaila kad jis uzsidare , noreciau kad atsidarytu vel , bet dabar sakant 2014 sritija , isipletojo  Mc,Passions.Eu ir Mc.Koridorius.Lt , didziuojusi FightManiac kad isviste savo projekta toki normalu o ne kaip buvo pratais metais , kitaip sakant SUDSERVERIUKAS!!

Mano manymu:

Mc.Passions.Eu : 90%.

Mc.Koridorius.Lt : 89%.

Na šiaip jeigu pradėt apie mano serverį galečiau pastoviai daryti atnaujnimus ir kurti naujus serverius kaip ir kiti serverių savininkai tiesiog pvž man nusibodo vaikai jie nevertina nei mano nei kitų žmonių darbo .Jeigu jie kažko nesupranta tai reiškias "Šudinas serveris" Kai vaikai nesupranta negali perskaityti nesupranta žodzio esmės ,tai pradeda peikti serveri o tai tiesiog liudina mane o neivertintas darbas reiškia viso serverio gadinimas nes man nebus noro ji toliau tobulinti . O kalbant apie praeitus metus ir mano serverį tuo metu :D tai dariau ką reikėjo ,kad išpopuliarėčiau .

 

PS: Nežinojau ,kad mano šita tema dar gyva :D

Redaguota , nario FightManiac
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...