Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[Naujas] ***FantasyCraft*** Užeikite [1.7.2]


wil*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3801 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi Minecraft gerbėjai !

 

Šiandien jums noriu pristatyti jau kartą pristatytą serverį FantasyCraft ! Buvo atsižvelgta į tai, kad atsiradimo vietą ( Spawn ) niekam nepatiko... Taigi nusprendėme keisti atsiradimo vietą ir pastato kuriame atsirandate struktūra. Tikėkimės, kad tiks ir patiks.

 

Serverio informacija:

 

Pavadinimas: FantasyCraft

IP: 79.98.30.230:26335

Žaidimo tipas: Survival\PVP\MiniGames

 

Čia yra kelios nuotraukos iš serverio: Spauskite čia

 

Ačiū už dėmėsi !

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma, kodėl crap: hostingas
Antra, kodėl crap: nedetalus aprašymas, tik buildų fotkės ir ip adresas
Trečia, kodėl crap: pats pasakei, kad jau kartą pristatei- kam pristatyt jį dar kartą?

Pasitaisau, ketvirta kodėl crap: spawnas jau nugriefintas :D:D:D

Redaguota , nario wersas1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aisku. Hostas del to toks, kad nieks kaip ir dabar nesitiki daug zaideju. Jai buna per diena 10 vienu metu tai gerai. Atsiras daugaiu zaideju tai ir bus hostas normalesnis. Aprasymas kodel toks trumpas tai tiesiog ka galima rasyti apie serveri ? Unikaliausios sistemos ir t.t. jai taip nera. Ne daug kas is populiaresniu serveriu persijunge ant 1.7.2. Privalumas. Man pavizdziu tinka ir patinka. As atejau kaip zaidejas, o dabar jau statytojas del, kad labai norejau padeti zmogui kuris tikrai yra nuosirdus ir draugiskas. Nedaliname nieko ( dar tuom issiskiriam is sudserveriu ). Kvieciame tuos kurie nori pazaisti, o ne tuos kurie rasytu sudserveris ir nieko cia gero. Zodziu su laiku viskas tobules. Pasitarsiu gal ir hunger games atsiras, bet viskam savas laikas. Pristates buvau, bet tiesiog visi komentarai kilo del spawn, kad jis ziauriai lieva ir t.t. tai pakeitem stengemes kaip matau i pastangas neatsivelgiama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Baikit jūs čia per laidą pyktis, nėra ką rašyti, nes servis tikrai mano manymu nėra pilnai paruoštas žaisti, kaip matot įmanoma spawną griefinti, pluginai nevisi reikiami ir pan. Tad siūlau trint temą pasistengti su servu ir tada vėl galit laisvai grįžti į rinką nebijodami ;) Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai puiki antihack programa, jeigu spawn'as visas lava išdėliotas buvo.. :D

Wersai nesinšk čia ereliu, skaičiau aš ten ta tavo serverio aprašyma, pasakysiu tiesiai šviesiai. ŠŪDSERVIS. Nieko įdomaus, nieko įpatingo, ką pasižadėjot, tai

viena, kad bus prižiūrima ir t.t Manau visi tavęs per daug bijo. Net nežinau, kodėl, nes tokius taip sakant hackerius, galima mentūron, o vat tada prisižaisi su savo hackinimais ir kt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki visi Minecraft gerbėjai !

 

Šiandien jums noriu pristatyti jau kartą pristatytą serverį FantasyCraft ! Buvo atsižvelgta į tai, kad atsiradimo vietą ( Spawn ) niekam nepatiko... Taigi nusprendėme keisti atsiradimo vietą ir pastato kuriame atsirandate struktūra. Tikėkimės, kad tiks ir patiks.

 

Serverio informacija:

 

Pavadinimas: FantasyCraft

IP: 79.98.30.230:26335

Žaidimo tipas: Survival\PVP\MiniGames

 

Čia yra kelios nuotraukos iš serverio: Spauskite čia

 

Ačiū už dėmėsi !

Iš kur hostingą semiat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ok ok tik nereikia su tais lava visur isdeliota ir t.t. Pas tave i serva ateitu kas irgi butu, nes yra tokiu kurie gali nukauzti, bet ka ir bet kur... Bet tam nera pagrindo, tavo pagrindas zlugdyti serveriu, kad tii visi eitui tavo serveri. Manau visos komandos reikalingos. Nera tokiu komandu kokiu mes nenaudojam. Serveris ijungtas zmones zaidzia, o mes po truputi i prieki.... Del hosto tai nezinau paklausiu, bet kaina ne didele tik 18 LT.

Beje jai yra norinciu kaip nors paremti serveri rasykit man i az. ( gfx darbai, hostingas, domenas, pinigai. ) Aciu jums labai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Wersai nesinšk čia ereliu, skaičiau aš ten ta tavo serverio aprašyma, pasakysiu tiesiai šviesiai. ŠŪDSERVIS. Nieko įdomaus, nieko įpatingo, ką pasižadėjot, tai

viena, kad bus prižiūrima ir t.t Manau visi tavęs per daug bijo. Net nežinau, kodėl, nes tokius taip sakant hackerius, galima mentūron, o vat tada prisižaisi su savo hackinimais ir kt.

Tu vopšem čiuxalsia, ar nesugebi įskaityt kad aš net nelindau prie šito serverio? Ble, kiek klasių reikia baigti, kad nesugebėt skaityt, rašyt ir protaut? Pirmas dalykas, prieš mane kritikuojant tai bent savo supistą spellingą pasižiūrėk, nuo kada žodis "ypatingo" rašosi su "į"? Kitas dalykas, paduok tu mane mentūron už žaidimo bloko sudaužymą. Tu klounas esi visiškas ir jau seniausiai pro langą turėjai būti išmestas už tokius pareiškimus.

Trečias ir paskutinis dalykas, kokio bybio tu čia mane ir mano serverį komentuoji, o ne serverį, kuris užrašytas temoj?

Jau tuoj rimtai nervai pradės nebelaikyt.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu vopšem čiuxalsia, ar nesugebi įskaityt kad aš net nelindau prie šito serverio? Ble, kiek klasių reikia baigti, kad nesugebėt skaityt, rašyt ir protaut? Pirmas dalykas, prieš mane kritikuojant tai bent savo supistą spellingą pasižiūrėk, nuo kada žodis "ypatingo" rašosi su "į"? Kitas dalykas, paduok tu mane mentūron už žaidimo bloko sudaužymą. Tu klounas esi visiškas ir jau seniausiai pro langą turėjai būti išmestas už tokius pareiškimus.

Trečias ir paskutinis dalykas, kokio bybio tu čia mane ir mano serverį komentuoji, o ne serverį, kuris užrašytas temoj?

Jau tuoj rimtai nervai pradės nebelaikyt.. :D

O, kas gi kabinėjasi prie manęs, dėl lt kalbos. Nesveikas tik tu esi... Rašyt lietuviškai išmok. Aš ne apie šia tema kalbu, kiek kitur esu skaitęs, komentarai buvo tokie hekeris ir kt. Jei serveris yra rimtas, tai bus rimtas ir apsaugojimas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš rašyt lietuviškai moku, o čia forumas ir žargonų bei barbarizmų man dar niekas neuždraudė rašyt, kol moku bent juos parašyt(skirtingai nei tamsta).
Tu rišliai net parašyt nesugebi ir prieštarauji pats sau. Nagrinėkim tavo šūdtekstį po sakinuką, ok?
"O, kas gi kabinėjasi prie manęs, dėl lt kalbos." Parašei sakinį, teigdamas, kad moki lietuvių kalbą, bet užmiršti, kad prieš pirmą jungtuką sakiny kablelis nėra dedamas.
"Nesveikas tik tu esi..." Nedaryk preliminarių išvedžiojimų, kolkas dar man joks gydytojas neteigė, kad esu nesveikas, nemanau, kad tu kitoj pusėj ekrano sedėdamas gali pradėt švaistytis diagnozėmis. ;)
"Rašyt lietuviškai išmok." Kad moku ir geriau už tave, na, bent mažiau klaidų darau...
"Aš ne apie šia tema kalbu, kiek kitur esu skaitęs, komentarai buvo tokie hekeris ir kt." Aš pakomentuosiu, kad tu hakeris trijose temose ir už tai tave galės žmonės jau paduot į teismą? :D Ir apskritai, prieš teigiant kažkokį dalyką, net ir forume reiktų susirinkt įrodymų. Įrodyk, kad būtent aš atlikau kokį nors nelegalų įsilaužymą, tada galėsi mane padavinėt į teismą. O kolei kas aš esu pasidaręs tik temos kopijas ir nuotraukas, kur tu pardavinėji (nelegaliai) ne savo darbą[konfigūruotus nemokamus pluginus] ir už tai aš tave tikrai galėčiau cert'ui paduot. Ir būtinai susisieksiu su tų pluginų autoriais, galbūt jiems irgi įdomu bus. ;) Tad jeigu įgalios mane jie tai galėsi laukt pats šaukimo į komisariatą, o ne aš turėsiu ten lėkt.. :)
"Jei serveris yra rimtas, tai bus rimtas ir apsaugojimas..." Tai vat dėl tos priežasties ir siūlau tamstai blaivytis, nes serveris nėra rimtas ir nėra visiškai to apsaugojimo. Jeigu serverio spawn'as sudaužytas ir perpildytas lavos blokų praėjus 30iai minučių nuo jo temos atidarymo supergames forume- tai čia rimtos ir geros apsaugos ar ką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš rašyt lietuviškai moku, o čia forumas ir žargonų bei barbarizmų man dar niekas neuždraudė rašyt, kol moku bent juos parašyt(skirtingai nei tamsta).

Tu rišliai net parašyt nesugebi ir prieštarauji pats sau. Nagrinėkim tavo šūdtekstį po sakinuką, ok?

"O, kas gi kabinėjasi prie manęs, dėl lt kalbos." Parašei sakinį, teigdamas, kad moki lietuvių kalbą, bet užmiršti, kad prieš pirmą jungtuką sakiny kablelis nėra dedamas.

"Nesveikas tik tu esi..." Nedaryk preliminarių išvedžiojimų, kolkas dar man joks gydytojas neteigė, kad esu nesveikas, nemanau, kad tu kitoj pusėj ekrano sedėdamas gali pradėt švaistytis diagnozėmis. ;)

"Rašyt lietuviškai išmok." Kad moku ir geriau už tave, na, bent mažiau klaidų darau...

"Aš ne apie šia tema kalbu, kiek kitur esu skaitęs, komentarai buvo tokie hekeris ir kt." Aš pakomentuosiu, kad tu hakeris trijose temose ir už tai tave galės žmonės jau paduot į teismą? :D Ir apskritai, prieš teigiant kažkokį dalyką, net ir forume reiktų susirinkt įrodymų. Įrodyk, kad būtent aš atlikau kokį nors nelegalų įsilaužymą, tada galėsi mane padavinėt į teismą. O kolei kas aš esu pasidaręs tik temos kopijas ir nuotraukas, kur tu pardavinėji (nelegaliai) ne savo darbą[konfigūruotus nemokamus pluginus] ir už tai aš tave tikrai galėčiau cert'ui paduot. Ir būtinai susisieksiu su tų pluginų autoriais, galbūt jiems irgi įdomu bus. ;) Tad jeigu įgalios mane jie tai galėsi laukt pats šaukimo į komisariatą, o ne aš turėsiu ten lėkt.. :)

"Jei serveris yra rimtas, tai bus rimtas ir apsaugojimas..." Tai vat dėl tos priežasties ir siūlau tamstai blaivytis, nes serveris nėra rimtas ir nėra visiškai to apsaugojimo. Jeigu serverio spawn'as sudaužytas ir perpildytas lavos blokų praėjus 30iai minučių nuo jo temos atidarymo supergames forume- tai čia rimtos ir geros apsaugos ar ką?

Tiksliau pasakius, pluginu aš nepardavinėjau, o Permission failą kurį pats kūriau. taigi gaunasi taip, kad parduodu permission failą, o su juo eina ir pluginai, o pluginai reiškes yra nemokamai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3801 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...