Peršokti į turinį

„KingsRoad“ naršyklinis žaidimas


Vakariszl

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3773 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, noriu jums pristatyti gan įdomu ir linksmą žaidimą „KingsRoad“. Apie šį žaidimą:

Žaidime turėsite vykdyti įvairiausias užduotis, kovoti su įvairiais priešais bei bosais. Žudydami priešus bei bosus kelsitės lygį (level), iš jų kris daiktai, geresni arba lievesni. Už kiekvieną pereitą užduotį gausite pinigų, bei patirties (xp). Taipogi daiktus bus galima pirkti iš parduotuvės, už deimantus, kuriuos nelengva gauti, arba už auksinius pinigėlius kuriuos gauni perėjęs kiekvieną užduotį. Taipogi kiekvienam daiktui yra tam reikalingas lygis. Taigi o dabar prie herojų klasių, šiame žaidime yra trys klasės; 

 

 

Archer:

 

Tai gerai visiems žinoma klasė, lankininkas. Su šia klasę galabysite priešus su lanku bei strėlėmis, ši klasė pasižymi ypač gera daromąją žala. Praverčia norint nugalabyti priešą iš tolo.

e5StH4b.png?1

 

 

 

 

 

 

 

Knight:

 

Populiari klasė, karys, galima pavadinti vos ne tankas, su šia klase žudysite savo priešus su kalaviju, be abejo išvengsite smūgio su skydu, kurį turėsite gauti. Tai nebloga klasė, kovojant prieš bosus arba „rush'inant“.

B7w6DWL.png?1

 

 

 

 

 

 

 

Wizard:

 

Magas, arba kitaip burtininkas, su savo stebuklingu skeptru užbursite savo priešus, apkerėsite ir nugalabėsite. Tai taipogi nebloga klasė.

vHkGANC.png?1

 

Taigi šitą žaidimą jūs galite žaisti; https://www.rumblegames.com/kingsroad arba http://www.facebook.com

Ačiū už dėmesį!  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geras žaidimas esu Knight 37Levelio turiu 3Item legendary 108 Damage geras žaidimas :D

Aš irgi esu Knight, esu tik 13 lygio, nes tik vakar pradėjau lošt. :D

 

Visvien nėra ką veikt tai reikia išbandyt.

 

Išbandyk, turėtu patikti. :)

Tikrai geras zaidimas, labai patiko :)

Džiaugiuosiu, kad tau patiko. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Taip žaidimas tai geras "Facebook" žaidimas ta legendinis ;)

Jeigu esi toks trenktas ir negali į paiešką parašyti žaidimo pavadinimo, tai ne mano bėdos.

Išties užkabino. Jau kelias valandas žaidžiu. 18 lvl. Stebina tokios kokybės žaidimas facebook'e. Liuks.

Džiaugiuosiu, kad patiko, reiškias neveltui pasiūliau. :P Redaguota , nario Fruktas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3773 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...