Peršokti į turinį

Matt` prisistato.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3572 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, papasakosiu apie save, stengsiuosi neišplėsti tiek daug.. Taigi..




Trumpai apie save -
Esu Mantas, iš Vilniaus miesto, gyvenu Šnipiškių rajone, bet dabartiniai namai yra Pašilaičių rajone, arčiau BIG parduotuvės. Esu linksmų plaučių žmogus, esu bendraujantis, draugiškas, esu karštakošis, blogų savybių žmogus. Esu mielas, prikolnas. Moku prajuokinti draugus, net LABAI. Kartais, net žvengiam iki ašarų, arba pilvo skausmų.  Labai myliu savo katinukę Murką. Esu TAS ŽMOGUS kuris nemoka pykti, nebent pykstu tiek kelias minutės, esu niurzlus labai, ir mėgstu labai erzinti draugus / draugės. Esu fainas, išdykęs. Mėgstu muštynės, ESU LABAI PAVYDUS, vienas žmogus man tai sakė.   Bei mėgstu stumti durą kartais. Esu romantikas, mėgstu sakyti vertoms panelėms mielus žodžius. Esu grynas Lietuvis, nes nemoku kalbėti Lietuviškai, bei kitomis kalbomis, nebent tik truputi. Keista, bet Vokiečių.k sekasi geriau nei Anglų.k .. Turbūt joje slypi priežastis, dėl to, kad mane mokina pati auklėtoja, ir viską gerai ji išdėsto. Nei vienas žmogus neištampo man nervų, ant tiek, kad pradėčiau jį mušti. Iš dalies iš viso, aš nenoriu muštis, kadangi kumščiais nieko neįspresime. Esu siekiantis savo tikslų.. Esu raštingas, labai mėgstu daug rašyti į tam tikrus dalykus, o kartais ir ne.. Priklauso nuo nuotaikos. Nenusileidžiu kitiems asmenims.

Ar turiu brolių/seserų ?

Taip turiu brolį, jam vieneri metai.

Zodiako ženklas -

Dvinys.

Mano hobis/laisvalaikis ? :

Tikslaus neturiu, bet kartais žaidžiu krepšinį, bet daugiau futbolą pradėsiu žaisti nes tai mano megstamiausias sportas. Lasvalaikis mokintis -  (lol)

 Mėgstamiausia muzika ? ( Grupės, stilius ir kt. ) :

Neįskiriu nei vienos. Patinka trance, techno, dubstep, electro, chillstep, nuraminančios, dominuojančios, liudnos, repas.
 

Mėgstamiausi filmai ? ( Filmų pavadinimai, žanrai ) :

Neturiu geriausių, bet patinka kur daug veiksmo, komedijos ir kita.

Kontaktiniai duomenys :

Mantisz541 - skype,  [email protected] - gmail.

Nuotraukos -



https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1185601_559451097448740_19378669_n.jpg

http://www.part.lt/img/fc447a0ccad48358d8ec574d6550b7724.jpg

 

PS -  Nesvarbi jūsų nuomonė apie mane.

Redaguota , nario Matt`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

fuck logic?

 

Aš ir nesupratau tos vietos. :D Kaip suprast mėgsti muštis, bet nenori muštis, o ant galo parašei kumščiais nieko neišspręsime... Nu kažkaip neprotingai čia ir labai jau nerišliai parašiai...

Atsiprašau, įsivelė klaida.. Mėgstu sporto šakas kaip KickBox, MMA, ir kitas muštynių šakas.

 

Ko cia nesuprasti zmogus megsta paziureti mustynes visai idomu ,bet pats nenoretu mustis tiesiog iki kraujo nueis o galiausiai nieko neispres.

 

Iš tiesų, čia yra 50% tiesos..

Arba jį kažkas verčia muštis. Gal problemos mokykloje. Tačiau jis žino, kad kumščiais nieko neišspręs.

Muštis, tai aš nesimušu, nebent atsiranda tokių durnų žmonių.. Bet tiesiog žinau, kad kumščiais problemų neįspręsime.

Redaguota , nario Matt`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3572 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...