Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

perku Perku cs 1.6 steam vartotoja/pridedu tanki online acc su 100k dmd ir primoku


MantasYea

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nepatikimas narys, atsiskaito banku, jokios reputacijos bei atsiliepimų į teigiamą pusę neturi, bet banku neina. Tikriausiai tokio net neturi, matosi kad vaikas už ekrano sėdi. Saugokitės, kad nebūtumėt pascaminti šito asmens. Jeigu kam reikės galėsiu ir skype čatą įmesti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam moki 20LT? www.accounts.lt paimsi už 15LT, ir fsio, o tuo tarpu žaidimas nieko vertas...

Jis net nemoka tų 20 Lt , tiesiog bando nemokamai nusiscaminti tą žaidimą ir tiek parduočiau kad ir už 12 Lt, bet ponas nori nemokamai. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apgavystė!!! Apvoges mane, dar bandai ir kitus apvogti? Man tu siūliai tą tank acc ir dar tavo priemoka, kas man iš to? Ir to net nebūtai daves.... Raminkities jūs biškį su, tai savo Scamm'inimais.

 

" pirmas su pinigais neičiau " tu nejuokink... Kad man čia taves nebūtų blusiau.

 

http://www.supergames.lt/topic/154779-mantas-dar-vienas-%C5%A1aunus-scammeris-3/#entry1082796

Redaguota , nario Aivaras57
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...