Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Relax-Mu.Net 97d+All Seasons


sauliusb321

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2868 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 4 savaičių...

Sveiki, pristatau naują Mu Online serverį 97d++(97d+All Seasons). Apačioje pateikta detalesnė informacija.

 

Website: Www.Relax-Mu.Net

 

Server Information

Experience: 9999x

Item Drop: 80%

Stone Drop: 90%

GrandReset: 100 resets

Max level/reset: 350 level

Guild Create: 220 level

Server location: lit.gif Lithuanian

Language: lit.gif Lietuvių / eng.gif English

Donate system works for all countries!

More information..

 

Rewards

Rebirth 10000 Credits

GrandReset 20000 Credits

Reset 5 Credits

Deposited stone 4 Credits

Vote / Reward ~1000 Credits

Online Hour 30 Credits

Sky Event 250 Credits

 

View All Super Items

 

sword.pngaxe.png

 

View All Super Items

Būk žmogus, sukurk ką nors ūnikalaus. Dabar visur tu "PVP" serveriu. Super-Mu buvo populiariausias serveris lietuvoje. Ten įdomiausia buvo žaist .. 97d+All seasons buvo. Bosai buvo, set'us sunku gaut normalius buvo .. chaosus, plunksnas, mėtydavo retai. Phomanios ir murded 2 kai juos nužudai jie atsiranda jaile kol nepranykstą "PK statusas" Žodžiu ten geriausias mano matytas serveris buvo. Kol panašaus neatrasiu tol nelošiu Mu-Online.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būk žmogus, sukurk ką nors ūnikalaus. Dabar visur tu "PVP" serveriu. Super-Mu buvo populiariausias serveris lietuvoje. Ten įdomiausia buvo žaist .. 97d+All seasons buvo. Bosai buvo, set'us sunku gaut normalius buvo .. chaosus, plunksnas, mėtydavo retai. Phomanios ir murded 2 kai juos nužudai jie atsiranda jaile kol nepranykstą "PK statusas" Žodžiu ten geriausias mano matytas serveris buvo. Kol panašaus neatrasiu tol nelošiu Mu-Online.

Mano planuose yra ateityje kažkas panašaus, tačiau Relax-Mu liks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būk žmogus, sukurk ką nors ūnikalaus. Dabar visur tu "PVP" serveriu. Super-Mu buvo populiariausias serveris lietuvoje. Ten įdomiausia buvo žaist .. 97d+All seasons buvo. Bosai buvo, set'us sunku gaut normalius buvo .. chaosus, plunksnas, mėtydavo retai. Phomanios ir murded 2 kai juos nužudai jie atsiranda jaile kol nepranykstą "PK statusas" Žodžiu ten geriausias mano matytas serveris buvo. Kol panašaus neatrasiu tol nelošiu Mu-Online.

Super-mu geras buvo prieš 7 metus, paskui pradėjo grybaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 mėnesių...

Na taip, tačiau manau būtų galima ką nors pabandyti. Tad jei suvaldysiu esamus du serverius imsiuosi šio reikalo.

 Ką tu suvaldysi valdytojau? Serverio pavadinimas vogtas, nuo mano senų senų prieš 7 metus kurto serverio, bent jau nevok pavadinimų, susigalvot savo bandyk. Serverio failai irgi nekažką mėtosi internete seniausiai. Žodžiu nieko vertas eilinis serveris, nesuprantu kaip pas tave tų žaidėjų žaidžia ir dar donat'ina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Ką tu suvaldysi valdytojau? Serverio pavadinimas vogtas, nuo mano senų senų prieš 7 metus kurto serverio, bent jau nevok pavadinimų, susigalvot savo bandyk. Serverio failai irgi nekažką mėtosi internete seniausiai. Žodžiu nieko vertas eilinis serveris, nesuprantu kaip pas tave tų žaidėjų žaidžia ir dar donat'ina.

:D vogtas, tai reikėjo pratęsti domeną ir nebūtų vogtas :D Be to jei eilinis kodėl jis pas mane dirba jau metus su viršum, o tavo jau seniai nebe :D Nepajutai kaip save sužeminai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 5 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2868 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...