Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Relax-Mu.Net 97d+All Seasons


sauliusb321

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2867 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

serveris, nelb kazka. kainos kosmines, dar sako pigo 90%, tai idomu kokios pries buvo. apie gm'us kalbant, ir apie pati administratoriu, net neturi noro bent viena kart i savaite uzeiti i serveri . 

 

Pripratę visi gauti viską už ačiū, ir po to komentuoja - " Oj aš ten ir ten gavau tą ir tą nemokamai ", " Oj ten ir ten, tada ir tada buvo viskas pigiau " Laikais išaugti iš tų metų, kad viskas buvo duodama nemokamai. Taip, davė viską nemokamai, o dabar pagalvokim iš kitos pusės - kur lėšos išsilaikyti projektui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pripratę visi gauti viską už ačiū, ir po to komentuoja - " Oj aš ten ir ten gavau tą ir tą nemokamai ", " Oj ten ir ten, tada ir tada buvo viskas pigiau " Laikais išaugti iš tų metų, kad viskas buvo duodama nemokamai. Taip, davė viską nemokamai, o dabar pagalvokim iš kitos pusės - kur lėšos išsilaikyti projektui?

Adminas dave 11k free krd. :D Ir, neduoda? Serveris eilinis, o adminas nebetures litu, nes pragers ir fsio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Adminas dave 11k free krd. :D Ir, neduoda? Serveris eilinis, o adminas nebetures litu, nes pragers ir fsio :)

Kreditai duodami už suteiktą pagalbą reklamą, paieškas, pasiūlymus. Ir tie 11k kreditų mūsų serveryje nėra lobis juos gali gauti nemokamai per kelias dienas rimto žaidimo. O dėl to eilinumo pažiūrėsim ateityje drauge mielas. Ir tokius dalykus rašydamas parodai koks esi iš tikrųjų, tai pasiteisina mano senesni žodžiai apie lietuvius..

Redaguota , nario sauliusb321
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svenxz, pasakysiu tiek, ne adminsitarotiuje bėdos, o tavyje. Nepatinka, niekas tavęs nelaiko šiam serveryje. Toliau dėl kainų, manau jos yra pakankamai normalios ir realistiškos. Man patinka, kad serveryje yra sunkiau viską gauti, tai tik paidomina. Tikrai užsuksiu. Sekmės ir kantrybės su tokiais žmonėmis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Servas saunus tik vat , nebeveikia VoteReward :|

Bus sutvarkyta artimiausiomis dienomis.

 

 

Klausymėlis, ar tai vyksta tik man? ždž parsisiunčiu aš ta jūsų pack, kad galėčiau prisijungti. Na ir kai prisijungiu man pusę raidžių rodo pusę ne ir įskaityti ką kitas rašo beveik neįmanoma...

Ne tai vienam, tai gali susitvarkyti Help skiltyje http://relax-mu.net/index.php?op=help

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jeigu nėra dalybų ir administratorius nedalina GM tai "tikrai blogas serveris". O kaip patys ateinate prašote GM ir sakote esu aktyvus, prašau žaidimo vardo o jis nėra net registruotas. Turėkite šiek tiek sarmatos jau..

 

P.S. O dėl kainų, serveris yra sukurtas žaidimui. Jūs norite visi viską įsigyti per pora GR. Ir poto sakyti nėra įdomu, nėra ką veikti ir dėl ko žaisti. Pas mus WIPE tikrai nebus dažnas, o gal jo ir išvis nebus.

 

O dėl lietuvių, apskritai jie yra pripratę gauti viską dykai, tokia pati nuomonė yra ir Future-Mu administratoriaus. Ir tai rodo ir pati žaidimo parama kurią matau aš. Dirba vien tik PayPal ir užsienio makro mokėjimai. Iš lietuvių būta gauta keli litukai. Tad serveris sukurtas ne tik lietuviams, o visiems.

As nelosiu MU bet esu loses. Senas geras zaidimas. Na gal kada kai susisuks protelis uzeisiu gal. O siaip as uz tave. Jei nepatinka kainos zaidejams, tai tada eina ant 2 raidziu - N*. Nepatinka-nelosia. Patiks - loš.

Redaguota , nario Pagalys
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Sveiki, pristatau naują Mu Online serverį 97d++(97d+All Seasons). Apačioje pateikta detalesnė informacija.

 

Website: Www.Relax-Mu.Net

 

Server Information

Experience: 9999x

Item Drop: 80%

Stone Drop: 90%

GrandReset: 100 resets

Max level/reset: 350 level

Guild Create: 220 level

Server location: lit.gif Lithuanian

Language: lit.gif Lietuvių / eng.gif English

Donate system works for all countries!

More information..

 

Rewards

Rebirth 10000 Credits

GrandReset 20000 Credits

Reset 5 Credits

Deposited stone 4 Credits

Vote / Reward ~1000 Credits

Online Hour 30 Credits

Sky Event 250 Credits

 

View All Super Items

 

sword.pngaxe.png

 

View All Super Items

Padarytumėt ne PVP serverį, ateičiau žaist. Ir kas su tuo phomania ar kaip ten , į jail'ą būtų pasodinti jei kas juos nužudo o kai praeina iki murderio statusas galėtu įšeit ar kažkas tokio .. nu vienu žodžiu kaip super-mu.sytes.net būtų. Tada tikrai įdomu būtų žaist

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2867 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...