Peršokti į turinį

Modernus Namas 1.


Čystas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3810 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1/10 tas 1 už tai jog sugebėjai nuripint tai. Darbas yra youtube, bei statytas kai kuriuose serveriuose. Vienas draugas būtent tokį nuripino ant SP.

Kur youtubėj parodyk, visa mano kuryba eina tiesiai iš mano vaizduotės, taip sutinku Modernių namų youtubej da**** ir biski, bet parodyk nors vieną tokį kaip mano...

Iš mano pusės čia ne kritika, čia įžeidimas, nors aisku tu manes nepažįsti.

Esu builderis jau 2metus, dalyvavęs daug skirtingu projektų arba kaip daug kas šiandien vadina "šudservių". Patirties turiu daug ir tikrai nekriščiau ligi tokio lygio jog kažka kopijuočiau ar ripinčiau iš youtubes, taip žiūriu youtube, einu i Angliškus servus pasisemt įkvepimo, bet tai ne tas pats kaip kopijuot ar ripint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Patarčiau kitą kartą įdėti ne nuotraukų nuorodas, o tiesiogiai jas pačias, nes tikrai nepatogu eiti dar kur nors papildomai, nors tai tik vieno mygtuko paspaudimas, bet vis tiek - diskonfortas, ir pačios temos išvaizda blogesnė, netvarkingesnė... O pats statinys - gerai pasireiškei stiliuje, kurį esi įvaldęs geriausiai, daugiau nieko man sakyt kaip ir nereikia, nes viską jau ne vieną ir ne du kartus sakiau, šaunuolis, kelk daugiau savo darbų. Čia jau toks forumas, vėliau tokių bukų komentarų kaip dabar parašė "FenGas" - nesusilauksi, matai čia toks biškį grubokas forumas, vėliau apsiprasi...

 

 

1/10 tas 1 už tai jog sugebėjai nuripint tai. Darbas yra youtube, bei statytas kai kuriuose serveriuose. Vienas draugas būtent tokį nuripino ant SP.

 

 

Su šiuo veikėju bendrauju jau daugiau nei pusę metų, ne kartą pats, dažniausiai dar ir su Sileik statėme kartu su juo, jo lygis aukštas ir jis tikrai ne iš tų, kurie kopijuoja, matėme gyvai kaip jis "gimdo" dar geresnius, didesnius šedevrus, tad čia, palyginus dar net nieko įspūdingo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patarčiau kitą kartą įdėti ne nuotraukų nuorodas, o tiesiogiai jas pačias, nes tikrai nepatogu eiti dar kur nors papildomai, nors tai tik vieno mygtuko paspaudimas, bet vis tiek - diskonfortas, ir pačios temos išvaizda blogesnė, netvarkingesnė... O pats statinys - gerai pasireiškei stiliuje, kurį esi įvaldęs geriausiai, daugiau nieko man sakyt kaip ir nereikia, nes viską jau ne vieną ir ne du kartus sakiau, šaunuolis, kelk daugiau savo darbų. Čia jau toks forumas, vėliau tokių bukų komentarų kaip dabar parašė "FenGas" - nesusilauksi, matai čia toks biškį grubokas forumas, vėliau apsiprasi...

 

Būčiau dėjas pačias nuotraukas, bet forumas leidžia failus vos su 500K kai pas mane viena nuotrauka 1.05MB #SadPanda

P.S Eina gal pakeist leidžiamą failo dydį?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patarčiau kitą kartą įdėti ne nuotraukų nuorodas, o tiesiogiai jas pačias, nes tikrai nepatogu eiti dar kur nors papildomai, nors tai tik vieno mygtuko paspaudimas, bet vis tiek - diskonfortas, ir pačios temos išvaizda blogesnė, netvarkingesnė... O pats statinys - gerai pasireiškei stiliuje, kurį esi įvaldęs geriausiai, daugiau nieko man sakyt kaip ir nereikia, nes viską jau ne vieną ir ne du kartus sakiau, šaunuolis, kelk daugiau savo darbų. Čia jau toks forumas, vėliau tokių bukų komentarų kaip dabar parašė "FenGas" - nesusilauksi, matai čia toks biškį grubokas forumas, vėliau apsiprasi...

 

 

 

 

 

Aš tesakau jog šitą statinį yra statęs vienas mano draugo žmogelis, buvo paleistas serveris ir jis lygiai tokį patį "modern house" statė. Iš lempos aš neičiau ir nestumčiau ant kitų. Bet tiesiog šiuo atveju esu įsitikines jog šitą statinį aš esu pats matęs..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tesakau jog šitą statinį yra statęs vienas mano draugo žmogelis, buvo paleistas serveris ir jis lygiai tokį patį "modern house" statė. Iš lempos aš neičiau ir nestumčiau ant kitų. Bet tiesiog šiuo atveju esu įsitikines jog šitą statinį aš esu pats matęs..

 

 

Man irgi neretai taip būna, bet prieš teigdamas, aš įsitikinu. Jei jau tu toks įsitikinęs, tai pateik įrodymų, o dabar čia tik vėją laukuose gali spėliodamas gaudyt. Deja, čia ne toks žmogus, kuris kažką panašaus dirba, tad, jei jau stumia ant jo, tai bent jau įrodyk, jog tai darai pelnytai, nes kitu atveju, tai tėra niekuo nepagrįstas šmeižtas, už ką tu gali būti net užblokuotas šiame forume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3810 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...