Peršokti į turinį

djedga galerija


djedga

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 42
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Pro kam jau kam Tai tau tikrai patylet. ir Nesikisk kur nereikia, o apie darbus Grazus visai patiko NR 4 :) Kiti irgi grazus :)

TIk nr 6 atrodo per daug prispaustas sig efektu :)

P.S 7 praleidai:)

as tik pasakiau nes man tokie zmones nepatynka kur pasikele yra. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Krc tu tylek nes nk nemoki o avatara sukuriau noredamas pziuret kas gausisir tau del mano avataro patylet nes tu net tokio nesugebi ...

Nu bet gfx kova su atleast tu prapisineji B)

Aš ir galiu vierchą mest kalbėdamas su ATLeast bet kaip parodyt darbus ar sukovot tai jau nepašokinėsi :D Ka$pa bet ATLeast už tave geriau moka GFXint ir nevaidink labai jau didelio GFXerio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Funky- sakai tik kazkaip prapisineja, daugumai patiko pasirinktas Atleast sigas ir si karta jis buvo geresnis.Kad laimi viena kova nereiskia , kad jis Kietesnis gferis uz Ka$pa , gal ir jis yra Stipresnis, bet nuo vienos kovos niekas nepriklauso.Paprasciausiai manau Ka$pa ne ta stiliu pasirinkai , nes jis nelabai kam cia patinka kiek matau :)

Djega- Jau ivyko kova ir sikarta laimejo Atleast :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai va. Ivyko tai kam jis dar ginciajasi kas geresnis ? jai pralaimejai pirma kova antros gali nedaryti, nes jau nera tam tikro reikalo...

Nes antra kova kazkuris ar dar kuris pasigaile to kurio darbas levesnis ir deda tam balsa. Taip kaip man buvo nutyke. Ka$pa laimejo liudesio deka :)

Va ka noriu pasakyti gfx-kovos-turnyrai/ka-pa-vs-t21006.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...