Peršokti į turinį

League of Legends Help


swede.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3811 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kuriu šią temą, nes noriu padėti žmonėms išmokti žaisti LoL(League of legends) kaip normaliam žmogui, o ne kokiam lenkui. Mano acc http://www.lolking.net/summoner/eune/23445435 ir http://www.lolking.net/summoner/eune/29172601 . Nesakau jog esu profas, bet išmanau kaip reikia žaisti, galiu pamokyti žaisti su visais role, bet neesu dar pilnai  įvaldęs junglerio role. Pats LoL žaidžiu 3metus tai yra nuo pirmo sezono, taigi patirties turiu. Mokau nemokamai ir kai turiu laiko.

Mano mokymo procesas:

 

1. Pirmiausia noriu pamatyti jūsų žaidimo stilių ir padėti jums išsirinkti labiausiai tinkančią role.

 

2. Suteikti informacijos bei pataraimų kaip žaisti su ta išrinkta role.

 

3. Padėti išmokti kokius buildus pirkti prieš priešininkus ir specialiai tos role champams.

 

4. Išmokyti žaisti bent su 2-3 champais kurie tiktų išrinktai role.

 

5. Po visų patarimų, mokymų peržiūrėsiu ar ko nors išmokot, kur reikėtų atkreipti daugiau dėmesio ir į ka sutelkti savo pastangas.

 

Skype: arniux360

 

Mokau po vieną žmogų, malonu būtų jeigu nefloodintumėt skype kai būsiu laisvas atrašysiu. Nesakau jog po mano mokymų jūs tapsite profesionalais, bet tikrai padės siekiant aukštumų.

Redaguota , nario Ace_Black
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3811 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...