Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3785 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

                                                               logo.png

Sveiki SuperGames.lt nariai. Noriu pristatyti puslapį kur rasite pagalbos su programavimu ir gal net išmoksite programuot. Mes tik atsidarėme, tad nedaug narių ir temų yra, bet laikui bėgant stenksimes jums visiems padėt.

Tinklapis: www.CodeLovers.ql.lt
 

Taippat rasite pagalbos, dizainų, modifikacijų bei kitų siuntinių ir kitko su įvairiais populiariausiais Turinio Valdymo Sistemom, kaip Php-Fusion;WordPress;IP.Board;phpBB;Smf ir taip toliau.

Pagarbiai CL(CodeLovers) Komanda!
P.S Off topic žinučiu nereikia, kad nera domeno,greitu metu domenas bus. 
Sekmes mokytis programuoti.
 
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Biskeli pakritikuosiu, galvojau bus kazkas geriau, kur ir as galesiu pasiziuret pamoku ir t.t, taciau dizainas nesutvarkytas, manau projekta startuojant reikia bus sukodavus dizaina, ir visa kita, be to php-fusion nemanau ar labai tinkama tvs tokiam projektui, yra daug kitu ir daug geresniu tvs sistemu, taigi tiek, nusivyliau ...

 

 

P.S noriu paklausti ar galvojate kokia nors kita tvs nei IPB ar php-fusion naudot, ir ar gausit nauja dizaina, seip noreciau prisideti prie tokio projekto nes ir paciam butu neblogai ismokti daugiau kalbu ir t.t, taciau su tokiu pirmu pasirodymu nemanau ar kas noretu:)

 

Seip man patiko ideja, nes mokintis programavimo vienam nekoks reikalas, buna daug dienu kad atrodo o kam as tai mokinuosi, taciau ar taip ar taip imi ir koduoji, koduot reikia noret o ne del to mokintis kad gali uzsidirbti pinigu, jaigu kas parasyk i skype www.24studio.lt arba mano private skype: zombisafigenai1 pakalbesim gal padesiu kuo, nes noreciau kad tokis projektas egzistuotu :)

 

Be to kiek zmoniu yra kas des pamokas ir t.t?

 

Seip toki projekta galvojau pats daryti, ieskoti zmoniu kas moka kitokius dalykus su Kalbomis, ir t.t taigi manau laikui begant padarysiu toki dalyka as pats arba tiesiog prisidesiu prie jusu projekto

Redaguota , nario 24studio.lt - Admin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mes komandoje 4
As,Nazist,musliZ,Deimantas.
tryse esame programuotojai, ne, uzsidarome delto,nes uz dvieju dienu aktyvuosime domena,pilnai sutvarkysim foruma,paruosime dizaina,bei ji sukodosime,o  tada su pilna informacija startosime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O noriu paklaust ta prasme programuotojai, jie visi moka pvz php programavimo kalba? ar tiesiog dirbti su tvs, o jaigu taip tai ka visi 5 zmones moka, na pvz HTML,PHP, JAVASCRIPT etc

Visi moka skirtingai.

Pavyzdžiui aš moku: (x)HTML/CSS(3) // PHP // Python

Royality: PHP moka, bei apsaugų pamokas daro

musLiz: PHP

Deimantas: Moderatorius kuris kelia IPB resursus

Dėl dizaino, aš manau tai yra tinkamas dizainas. Gal jis nėra gražus, bet čia nėra Grafikos tinklapis,  tad mes nedėsi daug spalvų paveiksliukų, ir panašiai.

Redaguota , nario Nazist++
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi moka skirtingai.

Pavyzdžiui aš moku: (x)HTML/CSS(3) // PHP // Python

Royality: PHP moka, bei apsaugų pamokas daro

musLiz: PHP

Deimantas: Moderatorius kuris kelia IPB resursus

Dėl dizaino, aš manau tai yra tinkamas dizainas. Gal jis nėra gražus, bet čia nėra Grafikos tinklapis,  tad mes nedėsi daug spalvų paveiksliukų, ir panašiai.

kur ašh?

9a71446030cadc73ae03d5ebe0fa8437412.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3785 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...