Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dizainas po pusmečio pertraukos

Adas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3457 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi prie fotošopo vairo nesėdėjau daugiau negu puse metų, kažkaip norėjau pažiūrėti ką aš dar mokų, dizainas jūsų teismui.

7c8662c0677b0417562ff62879d0362b753.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas graziai padaryta,tik man nepatiko,naujienu tekstas,man jis perdidelis. O seip grazu tobulek :)

Na jokių skirtuku nedėjau tarp naujienų, tai uždėjau didesnes raides ant naujienos pavadinimo, turėsiu omenį.

Nuoroda į komentarą

Bet kai ilgiau pasiziuriu,man atrodo,kad tas dizainas,man kazkur matytas.. :(

Nežinau kur tu ką matei, per tiek laiko neripinau dizainų, tai koks tolkas man dabar kažką ripint? Na seniuk tik atrodo

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3457 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...