Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Forume registracija tik su pakvietimais!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3759 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Forumas dabar žygiuoja tik pirmyn :) Stengiamės sugalvoti ir įgyvendinti kuo patogesnių ir geresnių dalykų forumui. Tikėkimės ,kaip ir buvo planuota, šis atnaujinimas labiau padės moderatorių darbui, nes kaip visų žinai, moderatoriai dirbo veltui , daug kas kurdavo naujus vartotojus, dabar ši padėtis manau pasikeis ! 

 

Ačiū, kad esate su mumis :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nežinau ar tai geriausias sprendimas kurį buvo galima priimti.

Jeigu jau tokia prasta situacija su registracija forume, tai bent jau palikit galimybę naujiems nariams (kurie gal būt neturi nieko bendro su supergames.lt) užpildyti tam tikrą anketą, kurią perskaitę gal būt suteiksit galimybę užsiregistruoti forume.

 

pvz.: Jeigu man atėjus į šį forumą būtų tokia sistema, aš iškart forumą išjungčiau, tikrai nebandyčiau ieškoti žmogaus kuris man suteiktų pakvietimą.

Bet jeigu būtų anketą kurią užpildęs galbūt gaučiau priėjimą prie forumo - tikriausiai ja pasinaudočiau, kadangi forumas pasirodytų rimtesnis, kuris atsirenka auditoriją ne pagal pažintis, o pagal žmogaus norą bendrauti forume.

Supranti, kad tau čia nepaprastas forumas? Jisai turbūt yra žinomas VISIEMS bei jo lankomumas vienas iš didžiausių lietuvoje.

Kadangi iš žaidimų forumo čia virto forumas apie VISKĄ, tai per google betką parašius metą supergames.lt

Jeigu čia būtų paprastas, naujas projektas - sutikčiau su tavo nuomonę.

 

Redaguota , nario Erk`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nežinau ar tai geriausias sprendimas kurį buvo galima priimti.

Jeigu jau tokia prasta situacija su registracija forume, tai bent jau palikit galimybę naujiems nariams (kurie gal būt neturi nieko bendro su supergames.lt) užpildyti tam tikrą anketą, kurią perskaitę gal būt suteiksit galimybę užsiregistruoti forume.

 

pvz.: Jeigu man atėjus į šį forumą būtų tokia sistema, aš iškart forumą išjungčiau, tikrai nebandyčiau ieškoti žmogaus kuris man suteiktų pakvietimą.

Bet jeigu būtų anketą kurią užpildęs galbūt gaučiau priėjimą prie forumo - tikriausiai ja pasinaudočiau, kadangi forumas pasirodytų rimtesnis, kuris atsirenka auditoriją ne pagal pažintis, o pagal žmogaus norą bendrauti forume.

Bus anketa, tik dar nėra sukurta.

 

Taip, pastebėjau ir aš :) Pakvietimai labai gerai! Pagaliau mūsų darbas nebebus bereikšmis :)

 

Taipat kas man labai patiko tai sutvarkytas kodo rodymas! Bet nuliūdimo "Pakelti šią temą" mygtuko dingimas...

Atsiprašau, čia neplanuotai panaikinau. Jau įjungta ir vėl veikia. :)

 

Atsiprašau jeigu neperskaičiau šio pastebėjimo, arba jo nebuvo, tačiau ar bus pakvietimai duodami vartotojams kurie jau turi pranešimų? Pvz jeigu kas 500 tai aš turiu 1500 tai turėčiau gauti 3 pakvietimus, ar jie bus duodami?

Ne, nuo šiandienos ir šios dienos pranešimų skaičiaus kas parašys po 500 pranešimų, gaus po pakvietimą. Šią akimirką pas tave yra 1.607 pranešimai, tai pakvietimą gausi kai parašysi 2.107 pranešimų.

 

Forume užsiregistravusių apie 30-40k narių :D Tai dauguma tiek gali tų pakvietimų pridalint kad...

Tiek aktyvių nėrą. Neskaičiavau bet spėju, kurie bent retkarčiais prisijungia yra apie 5-10 tūkst., tai pakvietimų šiuo metu yra apie 10-20 tūkst., forumo plėtrai yra per akis, o spameriam, kurie kuria naują acc vos gavę BAN jau bus sustabdyti arba pristabdyti labai stipriai ir apsunkintas jų bandymas vėl užsiregistruoti. Net jeigu ir užsiregistruos, jau pagalvos ar vėl nusižengti taisyklėms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kilo dar viena mintis: ar tai neskatins esančių narių rašyti bereikšmių pranešimų, kad galėtų gauti daugiau pakvietimų? Nors tai yra atskiras pasiūlymas, pasiūlysiu čia: pranešimai kuriuos mes, moderatoriai, ištriname nebūtų skaičiuojami prie parašytų. (Tiesą sakant, nesu tikras kad taip nebuvo iki šiol).

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O nauji (kurie užsiregistruos) irgi gaus po 2?

Neaktyvūs vartotojai "švenčių progomis" irgi gaus?

+ negeriau padaryti kad tie vartotojai kurie neprisijungia bent per 3 mėn būtų sustabdyta jų paskyra?

Ne, čia buvo vienkartinė akcija ir naujai užsiregistravę nariai neturės pakvietimų.

Kol tema aktyvi: mygtukas vadinasi "Pakeli temą"(gramatinė klaida).

Dar kartą ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3759 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...