Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4547 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na nežinau ar tai geriausias sprendimas kurį buvo galima priimti.

Jeigu jau tokia prasta situacija su registracija forume, tai bent jau palikit galimybę naujiems nariams (kurie gal būt neturi nieko bendro su supergames.lt) užpildyti tam tikrą anketą, kurią perskaitę gal būt suteiksit galimybę užsiregistruoti forume.

 

pvz.: Jeigu man atėjus į šį forumą būtų tokia sistema, aš iškart forumą išjungčiau, tikrai nebandyčiau ieškoti žmogaus kuris man suteiktų pakvietimą.

Bet jeigu būtų anketą kurią užpildęs galbūt gaučiau priėjimą prie forumo - tikriausiai ja pasinaudočiau, kadangi forumas pasirodytų rimtesnis, kuris atsirenka auditoriją ne pagal pažintis, o pagal žmogaus norą bendrauti forume.

Bus anketa, tik dar nėra sukurta.

 

Taip, pastebėjau ir aš :) Pakvietimai labai gerai! Pagaliau mūsų darbas nebebus bereikšmis :)

 

Taipat kas man labai patiko tai sutvarkytas kodo rodymas! Bet nuliūdimo "Pakelti šią temą" mygtuko dingimas...

Atsiprašau, čia neplanuotai panaikinau. Jau įjungta ir vėl veikia. :)

 

Atsiprašau jeigu neperskaičiau šio pastebėjimo, arba jo nebuvo, tačiau ar bus pakvietimai duodami vartotojams kurie jau turi pranešimų? Pvz jeigu kas 500 tai aš turiu 1500 tai turėčiau gauti 3 pakvietimus, ar jie bus duodami?

Ne, nuo šiandienos ir šios dienos pranešimų skaičiaus kas parašys po 500 pranešimų, gaus po pakvietimą. Šią akimirką pas tave yra 1.607 pranešimai, tai pakvietimą gausi kai parašysi 2.107 pranešimų.

 

Forume užsiregistravusių apie 30-40k narių :D Tai dauguma tiek gali tų pakvietimų pridalint kad...

Tiek aktyvių nėrą. Neskaičiavau bet spėju, kurie bent retkarčiais prisijungia yra apie 5-10 tūkst., tai pakvietimų šiuo metu yra apie 10-20 tūkst., forumo plėtrai yra per akis, o spameriam, kurie kuria naują acc vos gavę BAN jau bus sustabdyti arba pristabdyti labai stipriai ir apsunkintas jų bandymas vėl užsiregistruoti. Net jeigu ir užsiregistruos, jau pagalvos ar vėl nusižengti taisyklėms.

Kilo dar viena mintis: ar tai neskatins esančių narių rašyti bereikšmių pranešimų, kad galėtų gauti daugiau pakvietimų? Nors tai yra atskiras pasiūlymas, pasiūlysiu čia: pranešimai kuriuos mes, moderatoriai, ištriname nebūtų skaičiuojami prie parašytų. (Tiesą sakant, nesu tikras kad taip nebuvo iki šiol).

  • Teigiamai 1

Reikia Pawn pagalbos? Skype nerašyk.

 

 

 

 

 

 

O nauji (kurie užsiregistruos) irgi gaus po 2?

Neaktyvūs vartotojai "švenčių progomis" irgi gaus?

+ negeriau padaryti kad tie vartotojai kurie neprisijungia bent per 3 mėn būtų sustabdyta jų paskyra?

Ne, čia buvo vienkartinė akcija ir naujai užsiregistravę nariai neturės pakvietimų.

Kol tema aktyvi: mygtukas vadinasi "Pakeli temą"(gramatinė klaida).

Dar kartą ačiū.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4547 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...