Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Forumo [-REP] Ereliai.

Mindaaugas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3465 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Kuriu šia temą nes palikau nesupratęs ar žmonėms kai kuriems trūksta proto ar negražiai pasakius tiesiog vaikai ? Dėlioji -rep be priežasties. Man tie rep nesvarbūs, ypač šitam forume bet vis dėl to iš oro dėlioti vienas kitam gal nereiktų ? Pavyzdys:

bf8b7d8bc5164e4c90520194dfa9e371968.png

Ir visur tas pats vartotojas dėlioje be priežasties. Nei aš tave pažystų, nei tu mane.

Aišku 100% atsiras tokių kurie ant šito pranešimo mano dėlios vien dėl ''bereikalingos temos''

Dėja. Aš neverkiu ar ką, bet mano profilio prašyčiau negadint vien dėl ''prikolų'' mielasis šarūnai kad ir kiek metų tau būtų. So, piss off, forumo šiukšle.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Meh... Pilna čia tokių, aš nustojau į tai kreipti dėmesį, nes kitokios išeities nėra..

P.S Rimtai, Greta, tu čia gal dėl grožio moderatorė esi? Nekrauk visko ant Valdo, apsiimk kažkuo ir tu.

Nuoroda į komentarą

Atsiranda čia "agurkų" visokių, nes nėra forume registracijos mokesčio... :|

Va šito labiausiai ir trūksta registracijos mokeščio apmažėtu tokių fruktu.
Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3465 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...