Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del Vieno hackerio siame forume.


Monster_Full

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3790 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi sukuriai sia tema tam kad apsaugoti jus nuo vieno hacekrio kuris labai nori visu PC nulauzinet jo nick'as "Pasa" jis visiem duoda savo skype "tomas-gx" ir siuntineja KeyLog'us kad nulauzti jusu PC tad siulau pasisaugoti sio vaiko tai dar be PC liksit :P

1 dalykas tai jo skype galbut yra tomce-gx . 2 dalykas tai kaip tu pc nulausi as nezinau , dar sugebet cia reiktu , nebent ant sienos tu ji ten pasikabines. 3 dalykas tai kaip as parsisiuntes keyloga liksiu be pc? Ji pavogs? Parduos dar ka? Tas keylogas jusu tai bybio daina yra , nemate kazko normalaus jus dar

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 dalykas tai jo skype galbut yra tomce-gx . 2 dalykas tai kaip tu pc nulausi as nezinau , dar sugebet cia reiktu , nebent ant sienos tu ji ten pasikabines. 3 dalykas tai kaip as parsisiuntes keyloga liksiu be pc? Ji pavogs? Parduos dar ka? Tas keylogas jusu tai bybio daina yra , nemate kazko normalaus jus dar

Keylogą atsiunčia, tu ijungi, tada jam į email ar kažkur atsiunčia kažkokius ar kodus ar ka ten isibrauna į tavo pc.. ir viskas -.-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keylogą atsiunčia, tu ijungi, tada jam į email ar kažkur atsiunčia kažkokius ar kodus ar ka ten isibrauna į tavo pc.. ir viskas -.-

Mano versija. Keyloga atsiuncia , as ji per virustotal.com pravarau ( Aisku supisu crypteri ) , tada per virtual pc ji paleidziu , ciuvas very happy buna , o tada jam middle finger , nes naudo nera. O seip tai tie keylogeriai turi naudos ir platintojui ir gavejui. Ana diena gavau is 1 ciuvo tai su Pexploer paziradau emailo loginus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 dalykas tai jo skype galbut yra tomce-gx . 2 dalykas tai kaip tu pc nulausi as nezinau , dar sugebet cia reiktu , nebent ant sienos tu ji ten pasikabines. 3 dalykas tai kaip as parsisiuntes keyloga liksiu be pc? Ji pavogs? Parduos dar ka? Tas keylogas jusu tai bybio daina yra , nemate kazko normalaus jus dar

1.Tu teisus.2.Priciom cia as? :D taigi ne as nulauzineju..3.Jis tiesiog Windows istrins ar dar ka nors..

Keylogą atsiunčia, tu ijungi, tada jam į email ar kažkur atsiunčia kažkokius ar kodus ar ka ten isibrauna į tavo pc.. ir viskas -.-

Sutinku su tavimi +REP

Mano versija. Keyloga atsiuncia , as ji per virustotal.com pravarau ( Aisku supisu crypteri ) , tada per virtual pc ji paleidziu , ciuvas very happy buna , o tada jam middle finger , nes naudo nera. O seip tai tie keylogeriai turi naudos ir platintojui ir gavejui. Ana diena gavau is 1 ciuvo tai su Pexploer paziradau emailo loginus.

Nu tai jeigu tu taip sugebi tai aik savo mociutei pasigirt nes kai kurie uz tave geriau sugeba kai ka padaryt.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.Tu teisus.2.Priciom cia as? :D taigi ne as nulauzineju..3.Jis tiesiog Windows istrins ar dar ka nors..

Sutinku su tavimi +REP

Nu tai jeigu tu taip sugebi tai aik savo mociutei pasigirt nes kai kurie uz tave geriau sugeba kai ka padaryt.

Tai tada "Whitehat lord" paaiskink ko tema kuriai? Tu savoku neskiri biski... Jeigu tu man Windows istrinsi tai pc nenulausi , tik jam pakenksi , bet 2 dalykas tai sekmes istrinant , jeigu tu siusi savo keyloga kur devinmecio neapipistum su juo tai tu net pc control negautum + uac.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tada "Whitehat lord" paaiskink ko tema kuriai? Tu savoku neskiri biski... Jeigu tu man Windows istrinsi tai pc nenulausi , tik jam pakenksi , bet 2 dalykas tai sekmes istrinant , jeigu tu siusi savo keyloga kur devinmecio neapipistum su juo tai tu net pc control negautum + uac.

Tu dalbajobas ar tik tokiu apsimeti? Kad as niekieno PC nenulauzineju tu ziuriu mane kaip pavyzdi emi o as tokiu nenoriu but.

aš esu ir ne tik keylogus.

Tai kokius dar? :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gaunu skype jo sužiuriu ip'a ir paleidžiu DDos ir be neto. :)

Jeigu ne durnas busi tai ir tikra ip paslepsi po 9 proxy ar dar kuom. Ir tada vargo vakariene iskapstyt kas po ko.

Tu dalbajobas ar tik tokiu apsimeti? Kad as niekieno PC nenulauzineju tu ziuriu mane kaip pavyzdi emi o as tokiu nenoriu but.

Tai kokius dar? :D

Idomus esi vienu zodziu. Kur as tave ten minejau? Vieninteliai citatoje kur pasigyriai , kad kazka moki , nors dabar jau vartaisi savo zodziuose - "As nenaudojes keylogo .../ Apsisaugot moku..../ Siuntineja keylogus.../" Tai tada paaiskink is kur zinai , kad keylogus siuntineja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3790 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...