Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5029 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 537
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Sveiki visi. Labai norėčiau prižiūrėti Counter-Strike 1.6 forumą , nes visu pirma - labai netvarkingas 'Counter-Strike 1.6 serveriai' forumas , kas dieną žmonės kuria temas kad pareklamuotų savo serverį , ir ne pagal taisyklęs. Antra - labai mėgstu padėti žmonėmis , jeigu jiems iškilo problemos su serveriu ( vps ar windwos , nesvarbu), counter - strike 1.6 žaidėjams.

Taigi nežinau į kurią čia grupę galima prisidėti , kurioje galėčiau tvarkyti forumą. Ačiū.

1f4e9ca1ed5f820a3a8c80c9d7a0d954823.gif
Sveiki visi. Labai norėčiau prižiūrėti Counter-Strike 1.6 forumą , nes visu pirma - labai netvarkingas 'Counter-Strike 1.6 serveriai' forumas , kas dieną žmonės kuria temas kad pareklamuotų savo serverį , ir ne pagal taisyklęs. Antra - labai mėgstu padėti žmonėmis , jeigu jiems iškilo problemos su serveriu ( vps ar windwos , nesvarbu), counter - strike 1.6 žaidėjams.

Taigi nežinau į kurią čia grupę galima prisidėti , kurioje galėčiau tvarkyti forumą. Ačiū.

Cia jau skaitosi kaip moderatorius o tau iki moderatorius kaip man iki menulio nuskristi. ir gali prizireti nereikia moderatoriu reportuok ir viskas.

money gaat money komt money blijft nooit!

Sweiki,labai noreciau gauti ADMIN'A+VIP'A. Kai gausiu prizadu drausminti visus

zidejus ir beto laikitis paciam taisikliu.Tai kai gaunu ADMIN'A+VIP'A dar galiu pakviesti zaideju.Platinti stai sita serveri ir t.t.

Tikiusi gal gausiu ADMIN'A+VIP'A.

Žmogeli, ne čia užtaikei, čia tau ne koks samp ir ne cs serveris. ;)

❤️

 

Sweiki,labai noreciau gauti ADMIN'A+VIP'A. Kai gausiu prizadu drausminti visus

zidejus ir beto laikitis paciam taisikliu.Tai kai gaunu ADMIN'A+VIP'A dar galiu pakviesti zaideju.Platinti stai sita serveri ir t.t.

Tikiusi gal gausiu ADMIN'A+VIP'A.

Sujuokino :D

-- Papildyta --

Iškart "sorry už double post" kaip minėjo Dr. Kritikas reikia turėti 100 pranešimų, taigi dabar jau turiu, tai norėjau paklausti ar jau galėčiau įstoti į fanų grupę ?

narys.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5029 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...