Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

CoreNT Tekkit 3.1.2


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pasakoji savo servo istorija? Ech, galetumem gincytis metu metus, bet kadangi as taikus zmogus, tai....

Na, mano serverio istorija yra visai kita, viskas pasmane kurta nuo 0,o kai klausiau pgr šio serverio admin kaip tu sutvarkei modus, kokiu java žinių turi, jis man atsakė, kad dar tik mokinasi, tai man iškarto klausimas kaip java kalbos nemokėdamas gali sutvarkyti 1.2.5 klaidas? O ginčytis sutavim nėra ką, nes vien paskaičius paskutiniuosius komentarus galima suprasti, kad jūs tiesiok bandote prisivilioti porą mažų vaikų kurie tiki pasakomis apie galingiausia hostingą, kurio kaina į mėnesį būtų apie 6k USD ir tiesiok sveikas protas supranta, kad tokie dalykai neimanomi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...