Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

CoreNT Tekkit 3.1.2


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Arlauskai, tu gal nepezėk, nes tokiems dalykams reikia tikrai nemažo finansavimo, o vpsnet ar pns tikrai neleis ekspermentuoti su savais VPS, o kad savus išsipirkot vien tekkitui tai atsiprašau,bet tai totali nesąmonė :D

Tiesiog mano, kad visi yra tokie durni, kad pasakyk ką nori ir tikės :D Ir dar, arlauskas, jeigu ir turi tą 1 TB RAM VPS'ą tai esi visiškas neišmanėlis :P Nes tokių kiekių niekada neišnaudosi, nes tiesiog modinti serveriai reikalauja daug CPU galios ir gali dažniausiai naudoti tik 1 CPU branduolį, o didelis kiekis RAM  tikrai nepagerins padėties :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Hostas nera pirktas vien minecraftui ar 1 serveriui. Hostas nėra iš vpsnet.

1. Tokio VPS'o nenupirksi, nes tokio tiesiog nėra

2. Norint apjungti kelis VPS'us, tiksliau keliasdešimt, jums reikės naudoti Bungee, ko TEKKIT'e tikrai nepanaudosit, taip pat norint Bungee naudoti neužtenka tiesiog serverio, kadangi Bungee yra tai kas sujungia keletą serverių į vieną, t.y. patekimą iš vieno į kitą supaprastina iki komandos parašymo ar ženklo paspaudimo

3. Jeigu tas jūsų EPIC HOST'as yra ne iš VPSNET ar kokio kito Lietuvos tiekėjo, o taip ir yra, kadangi Lietuvoje nė vienas tiekėjas jums nepasiūlys tokių nesąmoningų resursų, tai tuomet jis stovės kokioje JAV ar Prancūzijoje, kad Lietuvos žaidėjams tikrai ne į naudą, dings visas jūsų RAM'ų pranašumas :P

4. Unique, kas tu būsi šiam serveriui? Iš pradžių sakai, kad geras srv, reiktų užsukti, dabar jau dalyvauji jo valdyme, tai kiek suprantu esi vienas iš ADMIN'ų ir pats giri savo serverį...

5. Tau užteks, einam toliau....

 

Servo kūrimas atidedamas, problemų yra.

Kokių dar problemų? Viskas ką čia surašėte padaroma per pora dienų visiškai nesivarginant...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Tokio VPS'o nenupirksi, nes tokio tiesiog nėra

2. Norint apjungti kelis VPS'us, tiksliau keliasdešimt, jums reikės naudoti Bungee, ko TEKKIT'e tikrai nepanaudosit, taip pat norint Bungee naudoti neužtenka tiesiog serverio, kadangi Bungee yra tai kas sujungia keletą serverių į vieną, t.y. patekimą iš vieno į kitą supaprastina iki komandos parašymo ar ženklo paspaudimo

3. Jeigu tas jūsų EPIC HOST'as yra ne iš VPSNET ar kokio kito Lietuvos tiekėjo, o taip ir yra, kadangi Lietuvoje nė vienas tiekėjas jums nepasiūlys tokių nesąmoningų resursų, tai tuomet jis stovės kokioje JAV ar Prancūzijoje, kad Lietuvos žaidėjams tikrai ne į naudą, dings visas jūsų RAM'ų pranašumas :P

4. Unique, kas tu būsi šiam serveriui? Iš pradžių sakai, kad geras srv, reiktų užsukti, dabar jau dalyvauji jo valdyme, tai kiek suprantu esi vienas iš ADMIN'ų ir pats giri savo serverį...

5. Tau užteks, einam toliau....

 

Kokių dar problemų? Viskas ką čia surašėte padaroma per pora dienų visiškai nesivarginant...

Serveris tarptautinis, hostas stovi JAV ir tiekėjas yra mano draugas. Aš nesu adminas tik remiu projektą, nes man patiko jo idėją. Jokio bungeecord čia nėra panaudota.

Redaguota , nario Unique.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serveris tarptautinis, hostas stovi JAV aš nesu adminas tik remiu projektą, nes man patiko jo idėją.

Tik jau nereikia čia meluoti, viską žinau apie serverį šį, nes kontaktuoju šiektiek su darbus atliekančiais žmonėmis. Ir šeip nelogiška, kad tokiomis didelėmis sumomis galima remti net savo žaidėjų rato neturintį serverį, kuriame yra tik unikali rank sistema, o daugiau viskas nuplagijuota nuo MineManija.com

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tik jau nereikia čia meluoti, viską žinau apie serverį šį, nes kontaktuoju šiektiek su darbus atliekančiais žmonėmis. Ir šeip nelogiška, kad tokiomis didelėmis sumomis galima remti net savo žaidėjų rato neturintį serverį, kuriame yra tik unikali rank sistema, o daugiau viskas nuplagijuota nuo MineManija.com

Tai nėra didele suma bent jau man palyginus kiek aš išviso turiu RAM, šito serverio kurėjas yra mano draugas jau 4 metai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tik jau nereikia čia meluoti, viską žinau apie serverį šį, nes kontaktuoju šiektiek su darbus atliekančiais žmonėmis. Ir šeip nelogiška, kad tokiomis didelėmis sumomis galima remti net savo žaidėjų rato neturintį serverį, kuriame yra tik unikali rank sistema, o daugiau viskas nuplagijuota nuo MineManija.com

Ramiau ramiau, zaideju rato neturim? Taip, nes serveris yra kuriamas. Pluginai neplagijuojami. Daugiau klausimu bus? Sistema aukojimo taipogi keiciasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepardavynėja jis hostu ir webo neturi.

:funny: :funny: :funny:  Tiesiog žiaurus tu... :D Visų pirma - 1 TB RAM viename netgi ir dedikuotame serveryje, tai tik tavo fantazija. Antra - jeigu nenaudojat Bungee kaip jūs apjungsit kelis DS, kadangi vienas tiek RAM tikrai neturės :P Trečia - Manai visi čia tokie durni ir tiesiog klausys kokias nesąmones pezi? Tiesiog graudu darosi skaitant tokias nesąmones...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nejuokink, pasižiūrėk kai tu pezi pex (vip rangai) visiškai sutampa su minemanijos, net pavadinimus tingėjot pasikeist +sutampa visos privilegijos.

dabar pasižiūrim į banned itemus, kaip java žinių neturintis serverio kurėjas sugebėjo sutvarkyti RM tools DM tools problemas.Tad baik čia išsisukinėti. Ir povelniu Rep karo nežaisk, nes jau kaip ir vaikai iš samp pradedi eiti per visas temas ir dėti, lyg man kokia nuo to žala.  :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:funny: :funny: :funny:  Tiesiog žiaurus tu... :D Visų pirma - 1 TB RAM viename netgi ir dedikuotame serveryje, tai tik tavo fantazija. Antra - jeigu nenaudojat Bungee kaip jūs apjungsit kelis DS, kadangi vienas tiek RAM tikrai neturės :P Trečia - Manai visi čia tokie durni ir tiesiog klausys kokias nesąmones pezi? Tiesiog graudu darosi skaitant tokias nesąmones...

Keista. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nejuokink, pasižiūrėk kai tu pezi pex (vip rangai) visiškai sutampa su minemanijos, net pavadinimus tingėjot pasikeist +sutampa visos privilegijos.

dabar pasižiūrim į banned itemus, kaip java žinių neturintis serverio kurėjas sugebėjo sutvarkyti RM tools DM tools problemas.Tad baik čia išsisukinėti. Ir povelniu Rep karo nežaisk, nes jau kaip ir vaikai iš samp pradedi eiti per visas temas ir dėti, lyg man kokia nuo to žala.  :funny:

Paskaiciiau ir atsidusau ;/ 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...