Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisistatau Dovydas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3586 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi! Su šiuo forumu aš jau nuo š.m. liepos ir tik dabar sugalvojau prisistatyti. Kaip ir supratote - mano vardas Dovydas. Man už 25 dienų sueis 14 metų. Lankau mokyklą, esu 7-okas. Prie kompiuterio mane labiau domina kažko tai kūrimas, negu tiesiog žaisti. Dauguma sako, kad mano charakteris keistas, o aš manau, kad viskas OK.. Mokausi išties gerai ir galiu išduoti paslaptį - n.d. ruoškit kuo vėliau

:) ( bent man tai padeda :D ). Nemėgtu skaityti knygų kai ją pamatau, tačiau kai įsiskaitau tai kai perskaitau kokį 30 psl. tai kitą dieną jau nusibosta ir skaitau gal tik po 1 mėn. Esu draugiškas, mėgstantis draugauti. Truputuką domiuosi pawn ( SA-MP ), bandau ką nors kurti ir galiu pripažinti neblogai išeina. Mėgstu CS 1.6 šaudytis bei MC statyti įvairius pastatus.

Mėgstu futbolą, krepšinį, einu į būrelius su klasės draugais. Iš išorės atrodau "angelas", tačiau esu galima pasakyti "pasiutęs". Stengiuosi kuo mažiau sėdėti prie kompiuterio, nes man kaip ir kiekvienam kenkia nugarai, akims.

Dailės mokytoja sako, kad tipo turiu menininko ranką, tačiau man atrodo kitaip :D Iš dalies mėgstu piešti įvarius pastatus ir pan. Užaugęs svajoju tapti architektu ar inžinieriumi.

Na atrodo, kad šiek tiek apie save papasakojau. IKI ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...
  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3586 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...