Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Samsung Galaxy S3 baterija vos ištempia dieną.


nJoy.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3795 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi esu nusipirkęs Galaxy S3 smartphone, turiu jį nuo Rugsėjo pradžios ir tokios bėdos tada nepastebėjau. Pastebėjau tik praėjusią savaitę kai draugas nusipirko Gigabyte telefoną ir jo baterijos galingumas - 1700mAh, o mano telefono 2100 mAh. Jo telefonas išlaiko visą dieną be problemų, dar ir nemažai žaidžiant, vakare lieką maždaug 70% baterijos. Na o man reikia gerokai pasistengti, kad telefonas atlaikytų iki vakaro. Galbūt žinot kame bėda? Būčiau labai dėkingas už pagalbą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu labai daug naudojiesi tai nėra ko stebėtis, o jei mažai, tada batareiką teks naują imti.

Naudojuosi tik žinutėms ir skambučiams, kartais internete panaršau ir pažaidžiu. Bet nemanau, kad baterija taip greitai galėjo sugesti, nes Li-Ion baterijoms nesvarbu kada jas krauni, jos šiam dalykui atsparios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išjungiu kai tik pasinaudoju. Daugiausia naudoja Android sistema 20%. Neseniai ištryniau Facebook app, skaičiau, kad ji daug naudoja resursų. Žiūrėsiu ar kas pasikeis.

Nejunginėk taip telefono, gadinasi.

Turiu s3 mini, praktiškai visą dieną rašau žinutes. Jei įsijungi kokį žaidimą, tai procentai tiesiog akyse krenta. Kraunu kiekvieną naktį.

Aš turiu S2 plus, tai man irgi kai žaidimus žaidžiu, gal kad 1min po vieną procentą nuima, gal biški ir mažiau, o šeip naudojuosi 2 dienas be problemų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau taip ir turi būti nes turi mano brolis Samsung galaxy S2 plus tai atlaiko vos vos dieną per naktis krauna , o jis nesinaudoja juo daug nes dirba tai kokias per dieną gal 4h naudojasi sms/skambučiai/ kartais žaidimai ir atlaiko tik dieną. Taip ir būna su tais išmaniujų išmanaisiais telefonais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau taip ir turi būti nes turi mano brolis Samsung galaxy S2 plus tai atlaiko vos vos dieną per naktis krauna , o jis nesinaudoja juo daug nes dirba tai kokias per dieną gal 4h naudojasi sms/skambučiai/ kartais žaidimai ir atlaiko tik dieną. Taip ir būna su tais išmaniujų išmanaisiais telefonais :D

Nataip, bet anksčiau mano telefonas laikė tikrai ilgiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išjungiu kai tik pasinaudoju. Daugiausia naudoja Android sistema 20%. Neseniai ištryniau Facebook app, skaičiau, kad ji daug naudoja resursų. Žiūrėsiu ar kas pasikeis.

taigi nelaikyk pastoviai interneto ir nereiks ištrinti. Nes fb pastoviai praneša tai kai kas nutiko.

Tai čia normalus dalykas manau, kad taip greit išsikrauna, visgi s3 ekranas nėra mažas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mane S3, ir laiko vos ne 3 dienas.

Esu isjunges visus sudus, tik kai prireikia ijungiu.

Atjungiau nenaudojamas programas per nustatymus (Hangouts,Books Store,Samsung Apps,...) - po sito ir tel pradeda zymiai sparciau veikt.

Aisku labai mazai zaidziu ir narsau, pagrinde tik SMS/Skambciai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mane S3, ir laiko vos ne 3 dienas.

Esu isjunges visus sudus, tik kai prireikia ijungiu.

Atjungiau nenaudojamas programas per nustatymus (Hangouts,Books Store,Samsung Apps,...) - po sito ir tel pradeda zymiai sparciau veikt.

Aisku labai mazai zaidziu ir narsau, pagrinde tik SMS/Skambciai.

Gali paaiškint kaip visą šitą atjungei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Settings>Apps Manager>All>Pasirenki nereikalingus apps'us spausk 'Clear data', paskui 'Disable' ir nuimk varnele nuo 'Notification' ar pan.

Tik neatjunk netycia sisteminiu pasleptu programu, nes tel uzgrybaus.

Daugiau info

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3795 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...