Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Noriu paklausti dėl sidabrinės grandinėles


airiux140

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3792 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki mielieji. Noriu jūsų paklausti dėl sidabrinės grandinėles. Taigi nelaukdamas.

Šiandien svečiuose buvau ir kai pamatė mano sidabrinė grandinėlę kuri pajuodusi buvo taigi paklausė ar nenorėtų kad mano grandinėlę išvalytų, pagalvojau kodėl ne tai daviau. Tada, jinai paėmusi mano sidabrinė pajuodusia grandinėlę įmetė į skystį (kuris valo sidabrinių ir TIK SIDABRINIŲ juoduma) palaikė ~1min ir ištraukė, pamatėme, kad ne pabaltavo, o kaip tik atvirkščiai - pajuodavo. Bandėme dar - tas pas. Tada įmetėme kitą sidabrinė grandinėlę, ir po ~1min iš juodos grandinėles paliko baltai balta.

Taigi, noriu paklausti, ar mano ,,sidabrinė" grandinėlę yra metalas (netikra) ar kaip ?

Ant grandinėles nėra nieko parašyta (gamintą pagal užsakymą ne fabrikineje, o pas senoli), kad rodytų jog sidabras, bet juoduoja - kaip sidabras.

Gal cia sidabras iš tų, kurie juoduoja, tokie ,,vieni iš geresniųjų" ar kaip ?

P.S Ištraukė ir pamatė, kad mano grandinėlę pajuodavus, patrine biski pabaltavo.

LAUKIU PROTINGŲ ATSAKYMU, JOKIŲ FREE POST IR KITOKIŲ BIESU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ant manosios labai smulku šriftu parašyta ''ITALY 925'' Nors nežinau ką tai reiškia. Vis dėl to manajai jau bus greit vieneri metai kaip parvežta iš Lietuvos lauktuvių proga. But koks skirtumas kalbama ne apie tai. Taigi.Nori juokis nori ne, kadangi manoji irgi apsinešdavo aišku po tam tikro laiko tarpo man patarė pasiimti nenaudojama dantų šepetuką ir su actu pratrinti, aš paklausiau ir 100% man padėjo.

Nežinau galbūt tavo ne tikras sidabras bet geriau patarčiau pasidomėti jeigu įmanoma ir pažiūrėti kitokių valymų būdų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek klausiau, vat tų raidžių 925 (ir kitokių raidžių) nėra, nes užsakytos pagal užsakymą pas senoli, o ne fabrikines. Imta iš nezinau kur, pasidomesiu ir pasakysiu.

Fotke kelsiu vėliau, dabar dar miego norįs. :D

Pirmiausia 925 yra skaičiai, o ne raidės... Antra tai yra sidabro praba. Ant visų papuošalų ji būna. Jei užsisakinėjai "pas senolį" tai tokį daiktą ir turi. Dėl kainos - stipriai permokėjai. Nuvykęs į Lenkiją pasiėmiau gal net daugiau nei dvigubai storesnę nei tavo ir sumokėjau ~ 700lt. Su praba, tuo užrašu ITALY ir pnš. Apsišovei :)

Gali būt, kad tavo grandinėlė ne sidabrinė, o pasidabruota. Citata pagooglinus:

"Atskira kalba, kai pasitaiko sidabrinis ir dar pasidabruotas gaminys...(Ūla vienu metu tą darė..) Netekę pasidabravimo, tokie sidabro gaminiai netenka savo prekinės išvaizdos, pasidaro neatšveičiamai juodi."

Redaguota , nario Žalgirietis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3792 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...