Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu VPSnet.lt - (380 = 160)


Guest Mr Dinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3794 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest Mr Dinas

Sveiki SuperGames.lt lankytojai.

Taigi kaip supratote iš temos, parduodu VPSnet.lt paskyrą su 380~ litų balansu.

Už paskyrą norėčiau 160. Domina tik tie žmonės kurie gali atsiskaityti banku.

Įrodymus bus galima parodyti nors ir per teamwiever programėlę ar skype vaizdą.

Šiokie tokie įrodymai:

____________________________________________________________________________________________________

Taip pat turiu domeną su visais dizainais, tačiau apie jį plačiau jei domina susisiekus.

Bei jei domina būtų galima už pinigus sukurti, pajungti ant VPS serverį.

Susisiekti galite (skype atrašoma žymiai greičiau):

Skype: DinasKon

El-paštas: [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Nejuokink... Kaina pirkimo mažesnė, nes pinigų neina išssimti. Siūlo 130, tai ir sutik, nes abėjoju ar greitu metu rasi pirkėją ;)

Norma yra puse kainos ir tai jau gan pigiai manau, o aš dar pigiau parduodu. Neknisk proto atsiprašant nežadu dėl centų derėtis parduodu ir tai pigiai, netinka nepirkit.

Papildyta:

Kam reiktu manau ir už 280~ paimtu. Vis geriau nei pačiam 380 dėti. O.o

Redaguota , nario BlooDyMan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau, 380 čia net ne suma. Ypač, kai tema minecrafto skiltyje. Už 380 ką tu užsisakysi? :)

Va kur suma

http://www.part.lt/img/8c739bc282058055f5512e5acb128bc6719.bmp

Aš tau patariu, nes patirtis mano tikrai didesnė, o jei nepriimi patarimo, tai bent nesiputok. Tiesiog akivaizdus dalykas, kurio nepaneigsi, ypač, kai reikia skubiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau, 380 čia net ne suma. Ypač, kai tema minecrafto skiltyje. Už 380 ką tu užsisakysi? :)

Va kur suma

http://www.part.lt/i...cb128bc6719.bmp

Aš tau patariu, nes patirtis mano tikrai didesnė, o jei nepriimi patarimo, tai bent nesiputok. Tiesiog akivaizdus dalykas, kurio nepaneigsi, ypač, kai reikia skubiai.

Nestumk ant dinas jei tu skype irgi invis tai tu mane ant serverio pirkimo apgavai, o jis tik 40lt kainavo :D manau, kad tu esi apgailėtinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Žmogau, 380 čia net ne suma. Ypač, kai tema minecrafto skiltyje. Už 380 ką tu užsisakysi? :)

Va kur suma

http://www.part.lt/i...cb128bc6719.bmp

Aš tau patariu, nes patirtis mano tikrai didesnė, o jei nepriimi patarimo, tai bent nesiputok. Tiesiog akivaizdus dalykas, kurio nepaneigsi, ypač, kai reikia skubiai.

ir ką tuom norėjai pasakyti? Jei tau nesuma nerašyk išviso. Ir kam tiek pinigų kišti į VPSnet.. O dėl patirties jei nieko apie mane nežinai tai patylėk. Dėkoju. O.o

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Sėkmės vienu žodžiu. Nei supratai, ką norėjau pasakyt, nei patarimo paklausei, nei supratai iš kur ta suma atėjo.

Na manau iš projekto kažkokio tai, bet kokio velnio nepadarius į mokėjimai.lt sąskaitą jog eitu pinigai ir paskui į banką? Na žodžiu rišam temą kitaip sakant nefreepost'inam. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai čia tau pliusas, kelti temos reitingą, kad kiti pamatytų. Dar mineltu posto nemačiau, į kurį man privalu atsakyti. Taip, mano slapyvardis toks. Bet apie kokius 40 litų tu kalbi, nenutuokiu.

O dėl mokejimai.lt :) Gerai būtų, jei tokiom sumom nereiktų verslo pažymos. Negana to, kad mokejimai.lt išmoka 35%~, tai dar 21% likusios sumos mokėt VMI? .... Nemanau :D Na taip, teoriškai viskas jau sumokama, bet VMI ras prie ko prikibt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai čia tau pliusas, kelti temos reitingą, kad kiti pamatytų. Dar mineltu posto nemačiau, į kurį man privalu atsakyti. Taip, mano slapyvardis toks. Bet apie kokius 40 litų tu kalbi, nenutuokiu.

O dėl mokejimai.lt :) Gerai būtų, jei tokiom sumom nereiktų verslo pažymos. Negana to, kad mokejimai.lt išmoka 35%~, tai dar 21% likusios sumos mokėt VMI? .... Nemanau :D Na taip, teoriškai viskas jau sumokama, bet VMI ras prie ko prikibt.

kaip pakeisiu email siusiu...

[2013-10-08 14:46:53] domantas: duok ekrano vaizda

[2013-10-08 14:46:57] Inv1s: nes dbr tu paspausi pamirsaui password

[2013-10-08 14:46:59] *** Paskambinote kontaktui Inv1s ***

[2013-10-08 14:52:18] *** domantas nusiuntė capitapvp.us.lt.rar capitapvp.us.lt.rar ***

viena karta

[2013-10-08 17:58:22] Inv1s: atjungiu skyp nes brolis cs zaidze jam lag tai kale intika atjulks as toj isiusiu

[2013-10-08 17:58:33] domantas: tai tik išsiūsk

[2013-10-08 17:58:34] domantas: sms

[2013-10-08 17:58:35] domantas: ....

[2013-10-08 17:58:42] domantas: ar tu čia jau atmazini ?

[2013-10-08 17:59:38] domantas: pinigu dar negavau

[2013-10-08 19:36:39] domantas: Sveiki Inv1s, norėčiau pridėti jus į kontaktų sąrašą. domantas

[2013-10-08 19:36:43] domantas: nu tu *Myliu SuperGames.lt* duchas

Pinigu taip ir negavau, štai yrodimai, kad tu melagis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš vien iš jo kalbos matau, kad ne aš ten.

1. Aš pasivadinęs vardu, kokio velnio aš ten nicką turiu savo rašyt...

2. Slapyvardyje neturiu "1", o tiesiog "I" raidę.

3. Neturiu brolio, kuris gyventu su manim, o tuo labiau kapotų žaidimus

4. Mano rašysena visai kita

Ir projektų failų tikrai nesinašarinu iš kitų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš vien iš jo kalbos matau, kad ne aš ten.

1. Aš pasivadinęs vardu, kokio velnio aš ten nicką turiu savo rašyt...

2. Slapyvardyje neturiu "1", o tiesiog "I" raidę.

3. Neturiu brolio, kuris gyventu su manim, o tuo labiau kapotų žaidimus

4. Mano rašysena visai kita

Ir projektų failų tikrai nesinašarinu iš kitų. :)

tada susidomėk, kas tavo nick naudojas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau, 380 čia net ne suma. Ypač, kai tema minecrafto skiltyje. Už 380 ką tu užsisakysi? :)

Va kur suma

http://www.part.lt/img/8c739bc282058055f5512e5acb128bc6719.bmp

Aš tau patariu, nes patirtis mano tikrai didesnė, o jei nepriimi patarimo, tai bent nesiputok. Tiesiog akivaizdus dalykas, kurio nepaneigsi, ypač, kai reikia skubiai.

Is kur tiek? Cia pats pasipyldei? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3794 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...