Peršokti į turinį

Wender's Monastery


sileik

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3813 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

e23dc7cbef013a3f52b7484561c0eb7059.png

Sveiki visi forumo nariai ! Noriu jums pristatyti nauja kūrinį ''Wender's Monastery'' (Vienuolyna). Darbas toli gražu nėra baigtas, bet artimiausiu metu užbaigsiu. Vertinkit, komentuokit.

06c76e4366cfa2fd1cd460a6f9214ba4108.png

f36a7eb4dbef38c987384a3cf84b6610372.png

f88a65effc6f4af842f28a8814cf3d73643.png

e247b988577f18b1de5f88fd4087ec28506.png

77303a856c2ed77544f09fd5b5047732835.png

f5d632f5eb5e21a28bb6f438fb679025509.png

Ačių Martamos už nuostabu pavadinima.

Redaguota , nario sileik
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gražu, tik jei būtų originalios tekstūros galbūt ir gražiau būtų :|

ačiū, nemanau, kad su default tekstūromis būtų gražiau, man jos asmeniškai šlykščios. Kadangi dauguma nėra linke žiureti į darbus kurie yra su tekstūromis todėl jiems taip ir atrodo, kad default yra geriausias ;)

Redaguota , nario sileik
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ačiū, nemanau, kad su default tekstūromis būtų gražiau, man jos asmeniškai šlykščios. Kadangi dauguma nėra linke žiureti į darbus kurie yra su tekstūromis todėl jiems taip ir atrodo, kad default yra geriausias ;)

Na bent jei kitokios būtų, nes pvz mano pusbrolis tokias turėjo, kad ten vos ne kaip realiai už default tikrai žiūrėjosi geriau, o dabar tokios lyg animuotos :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ka pasakysiu, cia nera per daug ispudingas pastatas kuri galetu vertint 10/10. Nes matau daug zmoniu raso 10/10 labai grazus darbas. Bet taip nera. Kodel jus bijot parasyt maziau ir issakyt uz savo kriterijus kas blogai. Kas nepatiko ir t.t. Jeigu to nebus tai sis zmogus kuris state pastata niekuom netobules nes nezinos jusu nuomoniu. Na cia mano tik nuomone ir niekas nesmerkit manes kad issakau kas mane nervina.

O pagal balus tai kokie 8/10. Kazkaip truko lauke erdves. Ir neatrodo kad cia yra vienuolynas, gal cia apleistas vienuolynas nes matau lapai vijokliai. Tai sekmes kituose darbuose :)

P.S Sorry kad rasau be LT radziu nes naujoje klaviaturoje nera LT raidziu :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ka pasakysiu, cia nera per daug ispudingas pastatas kuri galetu vertint 10/10. Nes matau daug zmoniu raso 10/10 labai grazus darbas. Bet taip nera. Kodel jus bijot parasyt maziau ir issakyt uz savo kriterijus kas blogai. Kas nepatiko ir t.t. Jeigu to nebus tai sis zmogus kuris state pastata niekuom netobules nes nezinos jusu nuomoniu. Na cia mano tik nuomone ir niekas nesmerkit manes kad issakau kas mane nervina.

O pagal balus tai kokie 8/10. Kazkaip truko lauke erdves. Ir neatrodo kad cia yra vienuolynas, gal cia apleistas vienuolynas nes matau lapai vijokliai. Tai sekmes kituose darbuose :)

P.S Sorry kad rasau be LT radziu nes naujoje klaviaturoje nera LT raidziu :/

O gal kitiems patiko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3813 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...