Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

katAFK - vienas geriausių būdų patikrinti ar žaidėjas AFK


This

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3747 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

katAFK - vienas geriausių būdų patikrinti ar žaidėjas AFK

Include skirtas tikrinimui ar žaidėjas yra AFK.

Funkcijos

Yra vienintelė funkcija:

  • IsPlayerAFK( playerid ) - su ja tikrinam ar žaidėjas afk ar ne, jeigu afk tai funkcija gražiną true


Naudojimas

Čia jau pagal jūsų fantaziją, galite padaryti tiesiog kad neduotų xp per minutę jeigu žaidėjas AFK ir t.t.

Paaiškinimas

Visi callback'ai hook'inami, todėl kažko prirašyti ar redaguoti pačiame include ar savo modifikacijoje nereikia!

Parsisiuntimas

Pastebin

Solidfiles

Redaguota , nario #KitKat
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Question.

Pwz įsidarbina asmuo į kokį darbą susijusį su sreigtasparnių valdymu, užmeta ant vienos knopkės kokį daiktą kad vien tik skristų, o pats kokias 30min būna nuėjas nuo pc, tai šitas includas ir to neleidžia padaryt? t.y gauti xp už afk buvima.

Redaguota , nario Solo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Question.

Pwz įsidarbina asmuo į kokį darbą susijusį su sreigtasparnių valdymu, užmeta ant vienos knopkės kokį daiktą kad vien tik skristų, o pats kokias 30min būna nuėjas nuo pc, tai šitas includas ir to neleidžia padaryt? t.y gauti xp už afk buvima.

Ne, XP davimą/nedavimą turi sukurti pats, tiesiog parašydamas ten kur duoda pinigus ar kažką:

if( IsPlayerAFK( playerid ) ) return 1;

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Veikia tik tuo atveju kai žaidėjas paspaudžia ESC arba nuleidžia žaidimą..

Dėja tu klysti, veikia visada net kai žaidėjas stovi vietoje ir yra įjunges GTA:SA.

Kadangi yra taimeris kuris prideda AFKCount reikšmei po vieną, o OnPlayerUpdate callback'e jeigu žaidėjas juda ar daro bet kokį veiksmą žaidime AFK nustatomas į false.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėja tu klysti, veikia visada net kai žaidėjas stovi vietoje ir yra įjunges GTA:SA.

Kadangi yra taimeris kuris prideda AFKCount reikšmei po vieną, o OnPlayerUpdate callback'e jeigu žaidėjas juda ar daro bet kokį veiksmą žaidime AFK nustatomas į false.

Man atrodo, kad OnPlayerUpdate neiškviečiamas kai žaidėjas paspaudęs ESC arba nuleidęs žaidimą. Gal ir klystu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ha ha ha. Niekada savęs nevadinau "pro scripter". Jau tu ble noliferis "viską moki" :lol:

Ha ha ha. Kaip juokinga. Noliferis sako :D kas 2 diena lankau sporto klubą, turiu paną, šūlė. tad nelabai galiu "nolifinti" kaip tu.

Redaguota , nario Erk`
Įspėtas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo, kad OnPlayerUpdate neiškviečiamas kai žaidėjas paspaudęs ESC arba nuleidęs žaidimą. Gal ir klystu..

Žmogau, tu nepagauni AFK sistemos veikimo principo:

1. Modifikacijai pasileidus pradedamas taimeris kuris kas 5 sekundes visiems prisijungusiems žaidėjams prideda po 1 AFKCount tašką

2. Kai AFKCount būna 3, reiškia žaidėjas nejuda, nes jeigu judėtų ar kažką darytų OnPlayerUpdate callback'as AFKCount nustatytų į nulį, tai reikštų kad žaidėjas žaidime ir nėra AFK.

Aiškiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau, tu nepagauni AFK sistemos veikimo principo:

1. Modifikacijai pasileidus pradedamas taimeris kuris kas 5 sekundes visiems prisijungusiems žaidėjams prideda po 1 AFKCount tašką

2. Kai AFKCount būna 3, reiškia žaidėjas nejuda, nes jeigu judėtų ar kažką darytų OnPlayerUpdate callback'as AFKCount nustatytų į nulį, tai reikštų kad žaidėjas žaidime ir nėra AFK.

Aiškiau?

Tu jaučiu nesupranti ką aš noriu pasakyt.. Turėjau omenyje, kad OnPlayerUpdate neiškviečiamas tik tada kai žaidėjas paspaudęs ESC arba nuleidęs žaidimą.. Bet tikriausiai klystu..

Redaguota , nario Kesa_Sport
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu jaučiu nesupranti ką aš noriu pasakyt.. Turėjau omenyje, kad OnPlayerUpdate neiškviečiamas tik tada kai žaidėjas paspaudęs ESC arba nuleidęs žaidimą.. Bet tikriausiai klystu..

Tai ir neturi būt iškviečiamas, gi žaidėjas nėra žaidime reiškiasi.

Tai, bet aš kai visad nesigaudau. Tai jai dahuja žaidėjų serve ir jie į sekunde paspaudžia kokį W A S D ar kažką pan. tai gaunasi nereikalingi tie taškai, tiesiog papildoma apkrova. Arba klystu. :D

Nekreipk dėmesio, ilgai užtruksiu kol paaiškinsiu.. OnPlayerUpdate visada veikia, tai tarsi taimeris, bet jis ima daugiau memory negu taimeris, bet yra daug tikslesnis ir detectina viską ką daro žaidėjas žaidime

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ir neturi būt iškviečiamas, gi žaidėjas nėra žaidime reiškiasi.

Nekreipk dėmesio, ilgai užtruksiu kol paaiškinsiu.. OnPlayerUpdate visada veikia, tai tarsi taimeris, bet jis ima daugiau memory negu taimeris, bet yra daug tikslesnis ir detectina viską ką daro žaidėjas žaidime

Tu savo SanFierro.lt mode, tiksliau LRG mode naudojai šita include? Nes kažkokia būdavo AFK sistema, tai jei tarkim tu nieko nedarai, bet rašai kokias žinutes, tai AFK taškai kaupiasi ar ne ? Ir dar, jai tave pvz. surakina, tai tu vis tiek negali pajudėt :D Tai tada irgi kaupias ar ne ?

Redaguota , nario Funkis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu savo SanFierro.lt mode, tiksliau LRG mode naudojai šita include? Nes kažkokia būdavo AFK sistema, tai jei tarkim tu nieko nedarai, bet rašai kokias žinutes, tai AFK taškai kaupiasi ar ne ? Ir dar, jai tave pvz. surakina, tai tu vis tiek negali pajudėt :D Tai tada irgi kaupias ar ne ?

Nenaudojau, pasidomėk pats forum.sa-mp.com apie OnPlayerUpdate veikimą. Mano manymu, kad jeigu būni žaidime nesvarbu ar užfreezintas ar ne, vistiek neturėtų skačiuot kad esi afk

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ha ha ha. Niekada savęs nevadinau "pro scripter". Jau tu ble noliferis "viską moki" :lol:

Fuck the logic. Moki daug - esi nolaiferis? :D

O šiaip geras include, ačiū. Tik kodėl tu Karoli mokėdamas skriptinti niekaip negali sukurt savo modifikacijos? :D Visad editus darai ir nieko nepasieki kas susiję su samp

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ha ha ha. Kaip juokinga. Noliferis sako :D kas 2 diena lankau sporto klubą, turiu paną, šūlė. tad nelabai galiu "nolifinti" kaip tu.

Atskleisiu tau paslapti. Sule visi lanko :( Kas dar nebaige jos. Antra tu visur sakai kad moki daugiau uz kitus. Tai kaip tu gali moketi daugiau uz kitus jeigu tu beveik tuo neuzsiemi. Turi gi sule.. pana, lankai sporto kluba. Nusisnekejai cia..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atskleisiu tau paslapti. Sule visi lanko :( Kas dar nebaige jos. Antra tu visur sakai kad moki daugiau uz kitus. Tai kaip tu gali moketi daugiau uz kitus jeigu tu beveik tuo neuzsiemi. Turi gi sule.. pana, lankai sporto kluba. Nusisnekejai cia..

Netau suprast :) Šiame forume, tai tikrai už daugumą aš moku daugiau. Nes čia nėra rimtu programerių, tik skripteriai. O skriptingu aš nebeužsiemu. Aš esu gabus, ir man lengviau viska išmokti.

I.T Normalus include, pravers gal kam :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Netau suprast :) Šiame forume, tai tikrai už daugumą aš moku daugiau. Nes čia nėra rimtu programerių, tik skripteriai. O skriptingu aš nebeužsiemu. Aš esu gabus, ir man lengviau viska išmokti.

I.T Normalus include, pravers gal kam :).

Arogantiškumo tau tikrai netrūksta.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3747 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...