Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SuperGames.LT Dalyviu amžiaus vidurkis


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3485 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

SuperGames.LT Dalyvių amžius   

256 balsai

  1. 1. Koks yra jūsų amžius ?

    • Mažiau nei 12
      6
    • 12-13
      26
    • 14-15
      105
    • 16-17
      76
    • 18-19
      33
    • Daugiau nei 19
      10


Recommended Posts

Koks skirtumas kiek zmonem metu jeigu zmogui 10 metu bet normaliai bendrauja drasiai galeciau bendrauti nemaisytu man metai o jeigu isidirbineja nesamones daro duociau per ausi ir vsio,tai kad metai nera labai jau toks svarbus reikalas.

Buna kad su 16šešiolekmečiu negalima susikalbėti :D kaip vaikas dar elgesi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nelabai suprantu nafik tas respect už nebijojima ? Žmogus pasakė savo tikra amžiu ir viskas, o kiti kurie vaidyna 16-15metu ir t.t.t tai čia jau vapšie...

Nereikia niekados bijoti !

Ne chebra juokauju, nepriimkit už rimtą tiesiog nelabai rimtos tokios temos. Koks skirtumas kiek kam metų? Ne apie metus čia susirinkom kalbėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14-15 :) O vidurkis matau 14-17

Taigi būtų davė į galvą, būčiau atgal keliais kartais daugiau davęs, bet ahh nenoriu pirmas be reikalo pradėti. ;) Būčiau mėgėjas pirmas pradėti, tikriausiai dažnai po menturą tampyčiausi. xd

Yra tokių, yra, bet pripažink - ne visi tokie. Esu bandęs užtraukt dūmą, nekabino, ir ačiū dievui, kad paliko sveiką protą ir neleido gadintis gyvenimo. Yra ir tokių normalių, kaip čia pasakius - būsimų ''kultūristų'' Arba ''MacDonaldo hebros'' Ne visi vien su cigaretėmis burnoj. Redaguota , nario Lukas_Ramonas (Ramončiks)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14-15 :) O vidurkis matau 14-17

Yra tokių, yra, bet pripažink - ne visi tokie. Esu bandęs užtraukt dūmą, nekabino, ir ačiū dievui, kad paliko sveiką protą ir neleido gadintis gyvenimo. Yra ir tokių normalių, kaip čia pasakius - būsimų ''kultūristų'' Arba ''MacDonaldo hebros'' Ne visi vien su cigaretėmis burnoj.

jau geriau but prie macdonaldo chebros nei pradet rukyt vien del demesio shulej..

Redaguota , nario Ernestas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aij jau siais laikais ar taip ar taip viskas nesveika... nebent kaime gyvenant agurkais,pomidorais maitinkis busi sveikas tada.

Ir tai dar žiūrėk kaimynas kokias chlorkes į žemę pila :D

14-15 :) O vidurkis matau 14-17

Yra tokių, yra, bet pripažink - ne visi tokie. Esu bandęs užtraukt dūmą, nekabino, ir ačiū dievui, kad paliko sveiką protą ir neleido gadintis gyvenimo. Yra ir tokių normalių, kaip čia pasakius - būsimų ''kultūristų'' Arba ''MacDonaldo hebros'' Ne visi vien su cigaretėmis burnoj.

Aš esu bandęs taip pat, tiksliau ir rūkau, geriu, bet tik prie draugų (geriausių), kai susitinkam pasėdėti po bokalą alaus ir parūkom. Žinoma tuo nesididžiuoju, bet ką padarys... Be to tikrai nesijaučiu nuo to priklausomas, nes jeigu nėra iš kur gauti, tai tikrai neinu ir neperku dėl savęs, nes nejaučiu noro...

Be to kas nematėt man 16, greitai bus 17 :). Prašau nesmerkit manęs :D. Na ir šiaip kaip matau tai čia daugiausiai 14-17 metų žmonės renkasi :). Yra tokių kurie rašo lyg būtų ~20-mečiai, o yra tokių kurie rašo kaip totalūs vaikai :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3485 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...