Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Simuciokas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3731 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visko gali būti, kaip ir ankščiau minėjau, jei mane sutiktumėte LTP teamspeak serveryje, gal ir jei gera nuotaika tuo metu būtų ir netingėčiau paimti žaidimų, tai mielai duočiau :D

Nu jei yra jau galimybė, net ir Killing Floor galima gauti nemokamai tai žinok medžiosiu tave ir po LTP teamspeak serverį ir visur kitur :D

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Atleiskit kad prikeliu temą, tačiau turiu perspėti kas pirko..
Jis pirko visus žaidimus cardinimo būdu [vogtai], ir po kurio jūs prarasite visus žaidimus kuriuos pasiėmėte. Iš kur žinau? Pats taip dariau ir netekau ~20 žaidimų iš humble bundle. :) Tad kam nepradings, tiesiog bus didelė sėkmė.. :) Tiesiog po ~1-2 mėn steam allert išmeta, ir parašyta kad nebuvo gauta apmokėjimo, ir bus atimti žaidimai.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

*Myliu SuperGames.lt* esi Simuciokai neapsimoka pirkt nusipirkau Minecraft paklausiau ar gali atimt kasnors jis man parase jo bet lb mazai % bet man MCbuvo ateme gal 1 karta jis man vel koda dave bet va dabar vel ateme parasiau jam jis mane ignorino ir is skype draugu ismetė 


Patariu nieks nepirkit ir nemetykit pinigu geriau nusipirkt is steam tuos zaidimus arba is kitu patikimu svetainiu 




...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3731 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
  • Sukurti naują...