Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėkit skubiai !!


#eSH

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3820 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi. Kadangi webshelp.eu kolkas neveikia. O man skūbiai reikia pagalbos. Gal galėtumėt nors tą ką galit padėt? P.S man reikia link

1. Man reika facebook slide box ar kaip jis ten kur kai nuvedi pelę tai išlenda tokia facebook lentelė.

2. Man reikia hooko, kur galima sukurt papildomą bloką, pvz virš šaukyklos ar dar kur.

3. Reikia hooko nariai prisijungę šianien kur apačioje rodo. Kas šiandien aplankė forumą.

4. Kaip pvz sukuriau forumą, Policijos Departamentas. Ir kaip uždėt pavyzdžiui moderatorių tai temai? pvz noriu kad mano draugas/pd direktorius būtų ir forume moderatorius bet tik pd temos o ne visų temų. Kaip taip padaryt? Ačių už dėmėsi. Laukių pagalbos. Kas padės r3p.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

[quote name=Gabas :)' timestamp='1384530380' post='1042626]

O ar yra sūnku naudoti GOOGLE? Pilna juk kitokių supportų ir be webshelp

Prašo pagalbos žmogus. Tam ir yra bendruomenės kurios dalinas žiniomis ir plečia žinių tinkla. Nesimokei per istorija kas yra apšvieta? Če tas pats. Jei žmogus prašo pagalbos ir nori dirbt jį reike nusukti tiksle kryptimi o ne liept adatos šieno kupetoj ieškot. Jei sutrumpintai patariu nefreepostint'i.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prašo pagalbos žmogus. Tam ir yra bendruomenės kurios dalinas žiniomis ir plečia žinių tinkla. Nesimokei per istorija kas yra apšvieta? Če tas pats. Jei žmogus prašo pagalbos ir nori dirbt jį reike nusukti tiksle kryptimi o ne liept adatos šieno kupetoj ieškot. Jei sutrumpintai patariu nefreepostint'i.

Nesijaudink. Apie apšvietą mokiausi. Bet juk jei duosi viską ant lėkštutės tai žmogus neišmoks pats ieškoti. Ir taip visi čia tekuria temas,kad jiems duotu,nes jie yra tynginiai ir tyngi patys susirasti. Jau geriau kurti temą ir bent pranešimų skaičių pasikelti. O aš freepostinau? Tu supranti bent ką reiškias freepost? Nesimato. Freepost yra bereikšmis pranešimas,o mano pranešimas buvo tikrai atitinkantis temą ir vietoje, ir laiku parašytas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3820 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...