Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Žaleto Darbai


Žaletas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4856 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 244
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Textai nekokie, nepriderini efektų.

nejuokink zmoniu su savo tekstais geri jie yra paziek geriau i savo mano mociute ir tai geriau daro avatarus uz tave liuzikai tai gerai kad ne cliuzikai :|:| :pistols: :pistols: :pistols: :kill: :kill:

*Myliu SuperGames.lt* fail'ai jūs.Bent textus priderinkit su clip mask,nes ir aš galiu tokius textus padaryt ;DD Padaryk nors efektus vienos spalvos ar pnš,kad tiktų.krc tik įmeta resursa ir pakeičia BM o spalvos lieka,todėl ir gaidiškai atrodo ^^ :)

Nenaudoji GM galima sakyt išvis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Textai nekokie, nepriderini efektų.

nejuokink zmoniu su savo tekstais geri jie yra paziek geriau i savo mano mociute ir tai geriau daro avatarus uz tave liuzikai tai gerai kad ne cliuzikai :|:| :pistols: :pistols: :pistols: :kill: :kill:

*Myliu SuperGames.lt* fail'ai jūs.Bent textus priderinkit su clip mask,nes ir aš galiu tokius textus padaryt ;DD Padaryk nors efektus vienos spalvos ar pnš,kad tiktų.krc tik įmeta resursa ir pakeičia BM o spalvos lieka,todėl ir gaidiškai atrodo ^^ :)

Nenaudoji GM galima sakyt išvis.

Į pievas nugrybavai vaikas...

-- Papildyta --

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Textai nekokie, nepriderini efektų.

nejuokink zmoniu su savo tekstais geri jie yra paziek geriau i savo mano mociute ir tai geriau daro avatarus uz tave liuzikai tai gerai kad ne cliuzikai :|:| :pistols: :pistols: :pistols: :kill: :kill:

*Myliu SuperGames.lt* fail'ai jūs.Bent textus priderinkit su clip mask,nes ir aš galiu tokius textus padaryt ;DD Padaryk nors efektus vienos spalvos ar pnš,kad tiktų.krc tik įmeta resursa ir pakeičia BM o spalvos lieka,todėl ir gaidiškai atrodo ^^ :)

Nenaudoji GM galima sakyt išvis.

Į pievas nugrybavai vaikas...

-- Papildyta --

Neverk čia.Priimk kritika kokia yra ir mokykis iš klaidų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4856 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...