Peršokti į turinį

Nemokami steam žaidimai, veikia! *Update*


Guest gamerx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3315 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest gamerx

Neina per proxy, be proxy negalima žaist žaidimu

I say offers, not games.. :D Radau būdąąą!! Nežinau ar veiks. :(

Tarkim susikuriat acc iš Lietuvos, ir prisijungiate, tada įjungiate proxy [programa arba firefox addoną] ir turėtumėte būti prisijungę su proxy. Mėginau man pavyko, offers neveikė nes proxy rodė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

 

1. Pasijungiame proxy serverį

 

 

Nu aš vistiek nesuprantu. Paleidžiu per proxy, neina net prisijungti :D Leiskit man įeiti į patį žaidimą, aš pasiimsiu per 10-12 min kelis 1000 Coins :D Tas "Pasijungiame proxy serverį" tai atveria kelią į tavo PC iš interneto šiaip jau :D Rašo:

You may not login through a proxy

 

arba:

 

There was some trouble logging in. You may contact support.

 

Tai tu visiems paaiškink, kokį ten pasirenki proxy, aš tai nesuprantu.

Redaguota , nario golive
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paėmiau paprastai prisiregistravau be proxy ir leido prisijungti net :D Jokiu error ir t.t. :D

 

Papildau!!!

 

meta kažkokį š kaip nori žaisti rašo taip: Sorry Achievements Games are not available in your region. You may earn Tremor Coins by completing offers , watching videos or completing tasks

Redaguota , nario eXodius1337
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paėmiau paprastai prisiregistravau be proxy ir leido prisijungti net :D Jokiu error ir t.t. :D

 

Papildau!!!

 

meta kažkokį š kaip nori žaisti rašo taip: Sorry Achievements Games are not available in your region. You may earn Tremor Coins by completing offers , watching videos or completing tasks

Nu ir fail, jeigu iš lietuvos reginiesi, negalėsi žaisti žaidimų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3315 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...