Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Grafikos paslaugos


GREDDY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2819 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Web IPB dizainai tai geri :D

Jei rimtai tai nieko ten nėra vpš tik image pakeistas ir bg

 

Cia pagal kiekvieno poreikius, kiekvienas norime pakenkti kitam, noredami ikisti savo paslaugas. Ar cia man bandai kersyti uztai, kad as tau padejau prasukt parduodant dzainus, o tau buvo gaila paprastos mc sistemos? ir, kad tu buvai toks savanaudos ir as isejau is mini-vego.lt? negalvok, kad nick pasikeitiai as to nematau  :) Nesiruosiu gincytis ir tersti temos, jei kyla klausimu, nesklandumutu tiesiog PM

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manai dėl tavęs nick pasikeičiau? Juokauji turbūt. Tik pasakiau savo nuomonę, bet kaip matau išvis nemoki priimt kritikos, čia tada jau tavo bėda.

 

Ne apie nick pakeitima eina kalba, rasai ir pats paskui nematai apie ka snekejom. Nick pakeitimas buvo kaip prielaida, prie to ka sakiau, gal ir laikai kazkoki pykti ant manes, bet man nesvarbu, tiesiog zinau, kad nieko blogo nepadariau, tiesiog pats nenorejai bendradarbiauti, neesme, man tai pamirsta, tiesiog prasau netersti perdauk temos, tikiuosi mano prasyma priimsi. Dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar kartą sakau nick pasikeitimas visai nesusiję. Aš tavo temos nė kiek neteršiu, jei ką blogo padariau "pacituok". Bėje jeigu pameni ši tema kadaise buvo Mini-Vego.lt. O tu viską pakeitei žodžiu perėmei pats vienas. Jeigu atvirai nesvarbu, o tu dar sakai nieko "nepadariau".

Dar vienas pastebėjimas, kodėl tu nick pasikeitei?

N1KOT1NAS.  ---KEISTA--- 

 

 

Minecraft zaidimo nickas, kuris nebuvo uzimtas ^-^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 4 mėnesių...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 5 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2819 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...