Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[ Minecraftas.LT ] FTB Infinity | Premium | Whitelist | 3 Sezonas | Atnaujinta 2015-02-14


mantux5

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3285 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Gerai, kad nesijaustum nuskriaustas įkelsiu tavo anketos pavyzdį ir vieno žmogaus, kuris pateko į serverį anketą.

 

Tavoji( 2014-01-03 21:20:36):

Kodėl norite žaisti būtent čia?

Noriu zaisti del idomumo ir smagumo nes nera tokiu vaiku serveri ir mazai zmoniu zaidzia as noriu israsti nauju ideju ir atrasti nauju item noriu suzinoti geru ideju noriu zaisti rimtai, draugiskai, linksmai.

Ar paremtumėte serverį? Kaip?

Paremciau serveri 10 lt

Kuo būsite naudingas serveriui ir jo bendruomenei?

Busiu naudingas bendruomenei padesiu su web arba pluginais as padesiu statiti arba galesiu padeti su livestreamu padesiu taip pat zaidejam kai bus bedoi.

Papasakokite apie save

Šios skilties nedėsiu, nenorėdamas kam nors pakenkti

 

Patekusio žmogaus:

Kodėl norite žaisti būtent čia?

 

Sveikučiai kas skaitote mano anketą. :)
Taigi pirmiausia man patinka jūsų serveris nes nebus BANNED daigtų ir nebetkas gales patekti i serverį. Bent jau ne private serveryje visi draugiški ir malonus padeda jeigu iškyla bedų tik reik paklausti iškart gauni atsakimą. Noriu žaisti dar todėl nes manau čia vienintelis Feed The Beast serveris Lietuvoje tiesa aš turiu legalų accountą, bet nelabai smagu kai aplinkui nera nei vieno lietuvio. Aš unleashed modpacką žaidžiu gan gerai savo ivertinčiau 8/10 moku labai gerai su ThaumCraft mechanizmais ir pnš. Del BAN gavimo tai aš tikrai pasikeičiau mano draugas martas atidave acc nes jis nebežaidžia nuo tada as tikrai pasikeičiau padedu žaidejams maloniai bendrauju su niekuom nebesypikstu ir nieko nebeapvogineju. Tikiuosi jūsų serveryje atsiras vietos ir man. Galesiu kalbėti per Skype arba Team Speak 3. Ačiū, kad skaitet.

 

Ar paremtumėte serverį? Kaip?

 

Šeip esu seniau pirkes VIP, bet jeigu turečiau saskaitoje pinigų paremčiau 5 Litais. Jeigu reiks tikrai pinigų stengsiuos paremti kiek galesiu. Tikrai nenorėčiau, kad toks šaunus projektas žlugtu.

 

Kuo būsite naudingas serveriui ir jo bendruomenei?

 

Galėsiu padėti žmonėm kurie nelabai moka su ThaumCraft elgtis arba dar kitais modais. Aš esu pakvietes gan daug žaidėjų i jusu projektą kelis išvardinsiu kelis : Arnass123, Pifka, mikeybx, The_Matas ir dar kelis. Galėsiu jiem pasiulyti pildyti anketas i privatu serverį. Būsiu aktyvus tikrai nenuvylsiu jūsų. Stengsiuosi padėti visiem kuom galėsiu tai tiek kuom as galiu būti naudingas.

 

Papasakokite apie save

Šios skilties nedėsiu, nenorėdamas kam nors pakenkti

 

Gal dabar aišku jau?

Redaguota , nario mantux5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kodėl tu tuo tikras, kad nėra? Gal ir neturime savo asmeninio, ką galėtume lengvai padaryti, tačiau nėra jokios prasmės, kadangi mažai kas juo naudojasi. Visi kai reikia susikalbam per SKYPE. O dėl to ThaumCraft mokėjimo... Iš jau patekusių daugiau ne pusė nemokėjo juo naudotis, kadaise ir aš nemokėjau juo naudotis... O beje, ar pats moki? ThaumCraft 4 naudotis?

 

Tiesiog graudu darosi žiūrint į tokius vaikus, ir tikrai kalbu ne apie amžių..., kurie ale, tai deda dideles pastangas, o kai paaiškėja, kad "labai" jau stengėsi tiesiog nebeturi ką ir pasakyti, visus užsipuola... Atskleisk man paslaptį, nuo to kažkiek geriau pasidaro? Ar gal pasijauti, net nežinau..., lyg čia situacija tavo rankose būtų, o gal tiesiog neturi normalaus asmeninio gyvenimo ir bandai visa tai kompensuoti virtualioje erdvėje?

 

Jeigu tingėjai skaityti - SANTRAUKA.

Serverio žaidėjai - bendruomenė, o mūsų bendruomenėje vienas kitą gina... Įžeidei vieną iš mūsų - įžeidei visus. Taigi, tavo šansai patekti - 0.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3285 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...