Peršokti į turinį

Mantas Felikavičius Galerija


MantasF

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3816 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Negali protingai gal atsakit? ar pagrist kad neripinai, o kalte verti uzsakovui, tame ir baigiu cia su tavim, is dangaus iskritaii ant zemes, o dabar vel bandai kilt :)

Taigi sakiau šia tema nebediskutuoti, užsakovas prašė tokio, padariau tokį, nurripinau, viskas. Pakarkit mane dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mantai, tu kaškaip kiek temų mačiau keliesi lyg pats čia nuostabius darbus darai. Ir tau daug kas nepatinka manai jog čia esi tikras grafikos žinovas.. Kaip čia rašei temoj:

Jie daug nenusimano grafikoje, todėl įvertinimai ir geri, žinoma papaišyk, jeigu tau tai pradės patikti, gali gauti ir papildomai pinigėlių už tai ;)

Tu pats čia labai daug nusimanai? Nemanau. Pačio darbai man asmeniškai nėra gražūs. Ir jai ką bus atmazas ar kas kad mano pačio darbai negražūs, aš žinau kadangi nelabai nusimanau grafikoje, žinau tik photoshop funkcijas ir viskas moku biškį piešti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mantai, tu kaškaip kiek temų mačiau keliesi lyg pats čia nuostabius darbus darai. Ir tau daug kas nepatinka manai jog čia esi tikras grafikos žinovas.. Kaip čia rašei temoj:

Tu pats čia labai daug nusimanai? Nemanau. Pačio darbai man asmeniškai nėra gražūs. Ir jai ką bus atmazas ar kas kad mano pačio darbai negražūs, aš žinau kadangi nelabai nusimanau grafikoje, žinau tik photoshop funkcijas ir viskas moku biškį piešti.

Ir kur tu matai savęs kėlimąsi į viršų? Pats pripažink, šiame forume nėra daug žmonių kurie užsiima grafika dauguma kas komentavo net neturi photoshop tai ir parašiau savo nuomone. Aš visada atviras, dėkui už pastebėjimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi sakiau šia tema nebediskutuoti, užsakovas prašė tokio, padariau tokį, nurripinau, viskas. Pakarkit mane dabar.

Tu jau atskleistas ir ne vienam puslapi, nei tavo vardas ir pavarde mantas felikavicius nei tu dizaineris, tik va cia uzsukau siandien ir tuo 100% isitikinau :) neidomu nori tu diskutuot ar ne, cia diskusiju forumas, sekmes besisukant savo bizniuka :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir kur tu matai savęs kėlimąsi į viršų? Pats pripažink, šiame forume nėra daug žmonių kurie užsiima grafika dauguma kas komentavo net neturi photoshop tai ir parašiau savo nuomone. Aš visada atviras, dėkui už pastebėjimą.

Gal ir nėra, bet nu pričiom jie daug nenusimano? iš kur tu žinai? gal jie už tave daugiau nusimano..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O jeigu žmogus nėra paviešines savo darbų ir jie yra daug kartų geresni už tave ir jis tave kritikuoja, giria, tai jo nuomonę ir visą kitą kaip ir kito nario kuris nieko nenusimano, tep?

Bent jau man, pagal komentarą aišku, žmogus apie tai nusimano ar ne, o ar aš moku ką nors ties grafiniu dizainu čia jau jum spresti pagal mano darbus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3816 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...