Peršokti į turinį

Pasiūlymas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3823 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gamerx ir Spook . Jus vps duskit n* ir patulekit kisates cia ne i savo reikalus tad mynkit n*

Vaikeli, nuo kada čia ir tavo reikalai? Ką nori, tegul tą ir žaidžia žmonės...

Aš jūsų žmonės išvis nesuprantu... Patys prašot, kad atiduotu savo balsą ir nuomone, o jeigu nesutinka su jūsų įdėja iškart pradedat stumti, ir gintis tuo nelemtu SA:MP.

Redaguota , nario Spookas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaikeli, nuo kada čia ir tavo reikalai? Ką nori, tegul tą ir žaidžia žmonės...

Aš jūsų žmonės išvis nesuprantu... Patys prašot, kad atiduotu savo balsą ir nuomone, o jeigu nesutinka su jūsų įdėja iškart pradedat stumti, ir gintis tuo nelemtu SA:MP.

Žmogau, tu tai žn mldc esi.. Aš nieko neprašiau, kad specialiai kas rašytu kokių balsų, bet blem jei čia yra žaidimų forumas, tai tegu būna visokiu forumu, ir dinastijų, gal kai kuriems žmonėms tai įdomu ir jie lankys toje skiltyje, kiti kitoje, žmonių pasirinkimas, kur, juk įmanomas ir nesunkus darbas tai padaryti, bet kai užsišaukiama 200 aktyviu, pabrėžių aktyviu nariu balsų, čia net neaktyviu 100 nepasirašė, jau nekalbų apie 200, tai juk čia nesamonė yra. Jei žaidimų, forumas tai tegu visko po truputi, būna dabar sa-mp yra, cs yra ir kt. žaidimų, kaip matau yra žaidžiančių ir norinčių NBA 2k14 , ar futbola, tai kodėl jų skilties negali būt, garantuojų atsirastu žmonių žiurinčių tą skiltį, gal ne tiek kiek sa-mp bet tikrai atsirastu. Na šeip pažiurėjus tokios skiltis ir yra bet jos neplačios tokios kaip sa-mp nepaliginsi, tai padarykit, dar viena prie sporto Dinastijos ir dauguma patenktinti ar gi sunku...

Redaguota , nario VerticaL
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kreipiuosi į administraciją!

Jūs teigiat, kad čia yra žaidimų forumas, ir vieta tik žaidimams. Tiesa?

Tai kodėl tada tokios skiltys kaip 'VDX' 'Tinklapių kūrimas' ir kitos yra sukuriamos, o čia kai tai susiję su žaidimais, jūs nepadarot.

Paimkit tą 'VDX' skiltį ir kas iš jos? Varganos 23 temos yra, kai esu įsitikinęs, kad toks forumas, jau per keletą dienų turėtų didesnį aktyvumą.

Atkreipkit į tai dėmesį, jeigu jums nors kiek dar rūpi jūsų lankytojai.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kreipiuosi į administraciją!

Jūs teigiat, kad čia yra žaidimų forumas, ir vieta tik žaidimams. Tiesa?

Tai kodėl tada tokios skiltys kaip 'VDX' 'Tinklapių kūrimas' ir kitos yra sukuriamos, o čia kai tai susiję su žaidimais, jūs nepadarot.

Paimkit tą 'VDX' skiltį ir kas iš jos? Varganos 23 temos yra, kai esu įsitikinęs, kad toks forumas, jau per keletą dienų turėtų didesnį aktyvumą.

Atkreipkit į tai dėmesį, jeigu jums nors kiek dar rūpi jūsų lankytojai.

Apie tai ir kalbu. Kad kam kurti forumą ? Kad niekas juo nesinaudos ? Va sukūrėm visus kur prašė.. Naudojasi ? Ne.

Todėl dabar kursim tik tada, kai matysim tikrai rimtus narių norus :) Ir ne 1 , ne 10, ir ne 100.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3823 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...